Kako da te ne vara?

Sve si obrnula za 180 stepeni..
I nisu u pitanju nikakve tetke, nego kao što se da pročitati u uvodnom postu, riječ je o baki i njenom shvatanju tj mišljenju a i iskustvu.

I tako: kako da mi muž ne ide drugim ženama, bla, bla..
"E šćeri moja, da te tvoj ne vara.." nastavak teksta je gore u uvodu teme. :rtfm:

Nije šija nego vrat, nije varanje nego ,eto, omaklo mu se :mrgreen:

"Kad neko hoće da mijenja partnere" taj se ne uzima za ozbiljno niti se na njih računa za neku ozbiljniju vezu. ZNaš kako se kaže; prevari me jednom - sraam te bilo, prevari me dvaput - sram mene bilo.

Mnoge žene griješe (a i muškarci) jer se nešto u vezi (braku) kao naljute pa ne "daju" dan, pa dva, tri.. a muškarcu kada sperma udari u glavu, jednom će mu pući i nešto mora preduzeti, tj iskoristiće skoro svaku šansu da se "olakša" :roll: ..iako si mu i dalje jedina, posebna.. pa sad neka neko kaže da baka nije u pravu.
Ponos u vezi, kimljivost, pretjerana ljutnja, ljubomora.. uništava skoro svaku vezu.
Razumela sam tebe. No, znaš kako, ljudi mogu da se olakšaju i u toaletu. To da se "prevari" ne dođe čoveku tek tako, već je uvek posledica sklopa ličnosti. A drugo, ne može se očekivati od žene da uvek "da". Ima kada je bolesna, kada se oseća usamljeno, msm ja se u principu slažem sa tobom i sama sam tako uglavnom radila, ali ako neko "prevari" to nije zato što je bila bolesna a on je morao, već zato što je rešio tako da uradi. Sve je do ličnosti. Ko se veže za nekoga ko voli da ima razne partnere, to sleduje. Naći kompatibilnog partnera. Nema leka za to kako da te ne vara. Mislim tako.

Razumela sam tebe. No, znaš kako, ljudi mogu da se olakšaju i u toaletu. To da se "prevari" ne dođe čoveku tek tako, već je uvek posledica sklopa ličnosti. A drugo, ne može se očekivati od žene da uvek "da". Ima kada je bolesna, kada se oseća usamljeno, msm ja se u principu slažem sa tobom i sama sam tako uglavnom radila, ali ako neko "prevari" to nije zato što je bila bolesna a on je morao, već zato što je rešio tako da uradi. Sve je do ličnosti. Ko se veže za nekoga ko voli da ima razne partnere, to sleduje. Naći kompatibilnog partnera. Nema leka za to kako da te ne vara. Mislim tako.
Samo kreteni i bezosjećajni mamlazi mogu ženu da ne shvate i ne razumiju da joj nije uvjek do onih stvari, baš tako kako si napisala.. koliko tek ima slučajeva da su imali seksualne odnose sa drugom, u momentima kad im se supruga poradjala, ležala u bolnici ili radila noćne smjene.. u tom smislu da, tu jeednostaavno lijeka nema. Kao što je kradja u krvi lopovima, ubicama poriv za ubijanjem, kockarima... tako i o osobama koje "ne drži" jedna žena, dom..

..ili da ne odlazi u javne kuće kao u Japanu.. :mrgreen:
Kako? Teško ali, postoji rešenje.. :D

I tako jednom na to pitanje, reče jedna baka da je stara narodna:
"daj mu uvijek kad hoće,
daj mu i kad neće..
ako neće, ubjedi ga sigurno hoće
a ne zna da može, tj hoće" :zloca:

Iz prazne puške se ne puca, tako da.. ;)
ili ona legendarna: pametne zene ućutkuju muškarce dižući noge, a glupe, dižući glas.

E sad, da li postoji još načina da se ne vara, vjerovatno da, pa..
Ma bakini saveti su zakon. O sutra primenjujem iskustva i sugestije bake...

Back