KAKO da smuvam Zaka???

Anonymous:
Uvrnuta:
Bas me briga sto ima devojku, ja sam i lepsa i pametnija od nje....to neka glupaca sa velikim nosem, hihihihi.....
Zak je moje srce medeno, opasan frajer, vidi se......
Prvo nije nosata drugo on se nepali na prostakuse i trece nauci da se normalno ophodis na forumu Neobrazovana devojko. :twisted:
---------------------------------------------------
Ovo poprima ozbiljne razmere... :wink:
 
Anonymous:
Uvrnuta:
Bas me briga sto ima devojku, ja sam i lepsa i pametnija od nje....to neka glupaca sa velikim nosem, hihihihi.....
Zak je moje srce medeno, opasan frajer, vidi se......
Prvo nije nosata drugo on se nepali na prostakuse i trece nauci da se normalno ophodis na forumu Neobrazovana devojko. :twisted:

Zak, my man, ako se ova tvoja uskoro ne imenuje, pomislicu da si zastranio.... :lol:
 
Anonymous:
Uvrnuta:
Bas me briga sto ima devojku, ja sam i lepsa i pametnija od nje....to neka glupaca sa velikim nosem, hihihihi.....
Zak je moje srce medeno, opasan frajer, vidi se......
Prvo nije nosata drugo on se nepali na prostakuse i trece nauci da se normalno ophodis na forumu Neobrazovana devojko. :twisted:

Zak, u svetlu aktuelnih dogadjanja vezanih za tvoj novi nick 'Razorna Trtica' iliti po engleski Power Butt i nedostatka bilo kakvog nicka ove osobe koja tvrdi da zna na sta se ti palis, mislim da ces morati konacno da nam priznas..........































NA STA SE PALIS? NA BATE ILI NA SEKE?
 
Ok,s obzirom da nismo bili u mogucnosti da dodjemo na kafu sa ostatkom ekipe danas,Lorde ,Pcelice,Betty,Sanja i Lens bato,cije je ovo maslo.Moram priznati da je originalno.Samo mi nije poznato ko se setio da se potpise sa Uvrnuta.
No petica za originalan rad. :)
 
Zak:
Ok,s obzirom da nismo bili u mogucnosti da dodjemo na kafu sa ostatkom ekipe danas,Lorde ,Pcelice,Betty,Sanja i Lens bato,cije je ovo maslo.Moram priznati da je originalno.Samo mi nije poznato ko se setio da se potpise sa Uvrnuta.
No petica za originalan rad. :)

Ne poznajes svojih ruku delo :?: :?: :?:

E sad vec pocinjes da me brines... Kako moze ovo biti delo ikoga od njih, kad su oni pijuckali pivo za to vreme, a ti imao neki izgovor da ne dodjes :roll:

I ja rekoh, neka bude svetlo! :lol:
 
Lord of Chaos:
Jos se mi danas odusevili kao somovi na buckalo sto cemo videti dragog nam prijatelja, a on nas ispali onako najstrasnije bez ikakvog obavestenja....A i ja kenjam, ne moz' nosem da se kucaju poruke.....
---------------------------------------------
Lorde osveta je cudo,ok sad si mi vratio za haubu... :)
 

Back
Top