Kako da smuvam udatu zenu

Cao imam jedan problem u istoj firmi u kojoj ja radim radi i ta zena ja sam bio kod nje u radnji tako smo se upoznali ona je od mene starija 8 godina al je udata i ima dete
Al se dopisujem o svemu skoro svako vece cak mi je rekla da je imala neke misli bezobrazne sa mnom
Ali kao nikad nije bila sa kolegom posto je kolga za nju kolega
I kad je pitam da se vidimo uvek se neka hoce nece
Sta ja da radim kako da je dobijem?
Imam jedan recept koji uvek pali, ali brate ako ti upali dođeš mi!!! Dakle probej da namontiraš situaciju da budete sami u kancelariji ili bilo kom manjem prostoru gde postoji neka ravna površina, sto, pult i sl. Zatim stavi nešto vredno, mobilni, sat ili nešto slično na tu ravnu površinu ali tako da bude bliže njoj nego tebi. Onda razgovaraj sa njom o nečemu što ni najmanje ne asocira na flert, probaj da konverzaciju usmeriš ka recimo nekim ljuckim vrednostima, ali smisli dobru priču jer je bitno da joj bude interesantno kako bi se maximalno opustila i unela u priču. Zatim neprimetno obori na pod vrednost koju si stavio na sto i automatski se uhvati za glavu, vikni jaaaoj. Iztraumiraj se!!! To će je nesumnjivo naterati da ona posegne da podigne vrednost koliko god da je dama i očekuje od džentlmena da to uradi! Kad se savije odma direktno krk!!! Dakle imaš par sekundi i deluj brzo. Ne moram da ti pričam da tuljke mora biti u svakom trenutku erektivan. Znači to je to, ako ovo ne pomogne evoupič...
 
Cao imam jedan problem u istoj firmi u kojoj ja radim radi i ta zena ja sam bio kod nje u radnji tako smo se upoznali ona je od mene starija 8 godina al je udata i ima dete
Al se dopisujem o svemu skoro svako vece cak mi je rekla da je imala neke misli bezobrazne sa mnom
Ali kao nikad nije bila sa kolegom posto je kolga za nju kolega
I kad je pitam da se vidimo uvek se neka hoce nece
Sta ja da radim kako da je dobijem?
Hmmm..ti si je vec dobio..da nije zainteresovana ona ti ne bi ni pomenula da je imala neke misli o tebi, dalje samo oprezno i nameci joj se u svakom trenutku koliko da joj udjes u fazon..Ako to ne upali onda znaci da te otpisala i povuci se bez poraza..
 

Back
Top