Kako da se ugojim

1 Тренинг снаге.
2. У дужем временском периоду треба да уносиш веће количине калорија у односу на оно што потрошиш.

То је процес. Процес који траје.
 
Poz imam problem ne znam kako da se ugojim mnogo sam mrsav i skoro celu godinu ne pomeram sa 36 kila ko moze nek mi pomogne hvala unapred
Trebalo bi da imaš 5 obroka dnevno, 3 glavna i 2 užine između obroka..
Treba da jedeš visoko kalorijsku hranu, uvek za zalogaj-dva više nego što možeš... na taj način češ postepeno uvećati želudac, pa ćeš moći i količinski više da pojedeš.
Inače, šturo si pisao! Ne kažeš koliko imaš godina, koliko si visok...
To su važni podaci, bez kojih je dalje pisanje bezvredno..
pozzz
 
Немој квасац, и немој да проширујеш желудац.
Вежбај, па ћеш имати већи апетити. Стари ранац на леђа, са 2-3 цигле умотане у ћебе и да радиш склекове, чучњеве, пропадања, згибове...
Не избегавај протеине - сир, месо, јаја, павлака, ...
 
Imao sam taj problem.
Iako sam dosta jeo nikako se nisam popravljao.
Valjda brz metabolizam.
A želeo sam malo da se popravim.
Inače 178 cm, 48 kg.

Koristeći Herbalife za par meseci sam dobio oko 8 kg.
 
Poz imam problem ne znam kako da se ugojim mnogo sam mrsav i skoro celu godinu ne pomeram sa 36 kila ko moze nek mi pomogne hvala unapred
bus_hypermass_4kg_4.png
d5dbdd41377f12e1dd680ca737f547b9.jpg
weight-gain-Copy.jpg
 
Poz imam problem ne znam kako da se ugojim mnogo sam mrsav i skoro celu godinu ne pomeram sa 36 kila ko moze nek mi pomogne hvala unapred
Postoje neke tkzv.dijete za gojenje.Elem,bilo bi najbolje da se obratiš lekaru. Može ti dati upit za nutricionistu. Kad njemu objasniš problem i ukoliko ne posumnja da imaš neki zdravstveni problem(obično može uraditi bar proveru krvne slike), nutricionista ti daje dijetu za gojenje. Neke su skupe, pa ukoliko objasniš napr.da nisi pri parama, jer ne radiš i tome slično, može ti prepisati dijetu koja bi te manje koštala.To bi moglo da izgleda, tako što jedeš sve što si i do sad...s tim da na kraju svakog obroka ubaciš napr. jedno parče hleba sa eurokremom ili maslacem i medom...i tako svakog dana dok ti traje dijeta.Ne bih ti preporučila da se pretrpavaš hranom na svoju ruku, niti da konzumiraš bilo kakve napitke za povećanje telesne mase.
 
Poslednja izmena:

Back
Top