Kako da se spasimo treceg svetskog rata nuklearnog?

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.516
Ekonomski nuklearni rat je ove godine poceo tako sto je zapad bacio atomsku bombu na svetsku ekonomiju. Medjutim malo su se preracunali i sve vise shvataju da su se mnogo zeznuli i da ta ekonomska atomska bomba je u stvari njih najvise pogodila.

E sad posto oni debelo gube pozicije i pare i unistava im se njihov svet i njihovi visevekovni planovi pred ocima dolazimo do situacije gde sada oni moraju preduzeti radikalne mere kako bi mogli da se postave kao spasioci i da onda donose sami resenja za celu planetu kako bi opet zauzeli bitne resurse i opet da se popnu na ekonomski tron planete.

Glavni problem je taj sto jedina radikalna mera koja je ostala zapadu kao jedina opcija je TRECI SVETSKI NUKEARNI RAT. Sta preduzeti da sprecimo zapad da pokrene treci svetski rat?

Po meni jedini nacin je taj da se odvoji amerika od evrope. Danas ukrajinski rat je zavario evropu za ameriku medjutim Kina, Indija, Rusija i ostali mora da smisle nacin da iseku ameriku od Evrope jer jedino tako moze da se spreci treci svetski rat u vrlo bliskoj buducnosti. Jer nece zapad dozvoliti da previse oslabi a on je vec poceo da pada slobodnim padom ekonomskim. Dakle oni moraju nesto da preduzmu u sto kracem roku a to se vise ne meri godinama vec mesecima a mozda i danima. A i mi na balkanu smo u velikom problemu. Jer zapad nas toliko mrzi da ako krene nukearni treci svetski rat Srbiju zapad ima da zbrise sa planete.

I kako odvojiti evropu od amerike?? Jer onaj ko gubi taj ce pokrenuti atomski treci svetski rat a trenutno je to zapad

Evo na ovom videu govori covek i daje resenje kako spreciti treci svetski rat vezano za Ameriku i teksas:

 
Poslednja izmena:
Po meni jedini nacin je taj da se odvoji amerika od evrope.
po meni jedini nacin je da se rusija odvoji od evrope, eno joj kina indija itd
samo sam rekao da vidimo gde ce da bude nova granica izmedju evrope i azije, ako to vise nije planina ural
jel, svima je poznato da je planina URAL granica evrope i azije, ali sada se pokazuje da ce to morati da se promeni, jer je jasno da RUSIJA vise nema iluziju da ce biti deo evropskih vrednosti, EU bezbedonosnog [nato], monetarnog, kulturnog sistema itd, vec da postaje deo cak osnova AZIJSKOG SAVEZA, vrednosti itd

DAKLE, gde je nova granica izmedju EVROPE I AZIJE?
Da nikada ne dodje do nuklearnog rata
moderatore, ako hoces spoji ovu moju u ovu temu

evropu od amerike moz' da odvojis samo ako pobedis nato, a to je nemoguca misija, ima da rade nuklearne rakete, a to si rekao da bi izbegao.
 
Poslednja izmena:
Ja stvarno ne znam zasto ljudi koji su prosli 30 godina ratova, sankcija i “tranzicije” navijaju za bilo koju stranu i ne posalju svakog ko pita za “izjasnjavanje o Ukrajinsko/Sirijsko/Jemensko/ArmenAzersko/ilibilokoju krizu” u 3PM.

Kad te to pita neko ko te zasipao ubojitim sredstvima, odgovor mora biti “pusi K” i da ne ostavlja nikakve nedoumice.
 
odgovor mora biti “pusi
HEHE, pa necemo sada da se psujemo kada je najzanimljivije

nema uranijumskih bombi bez uranijuma, vec i vrapci znaju, ali nas zanima kako su rusi kupili, pa sada prodali tacno ne vreme svoj deo? mislim nas americki, kenjadicu ne racunam
Prior to the Obama administration approving the very controversial deal in 2010 giving Russia 20% of America’s Uranium, the FBI had evidence that Russian nuclear industry officials were involved in bribery, kickbacks, extortion and money laundering in order to benefit Vladimir Putin, says a report by The Hill.

Who was right in the middle of it all? HILLARY CLINTON.

https://www.thegatewaypundit.com/20...ions-clinton-foundation-uranium-deal-nothing/
alo bre trampe, sada si se setio da joj uzmes 70 milki na sudu?

pa stani malo prijatelju, mozda ona nema te pare...

1648421751052.png

i sta se sada desilo, pojeo vuk magarca, rusi su samo izasli ?

EXCLUSIVE: Russia Sold Its Stake in Uranium One Shortly Before Invading Ukraine – The Same Company Clintons Helped Turn Over to Russians

 
HEHE, pa necemo sada da se psujemo kada je najzanimljivije

nema uranijumskih bombi bez uranijuma, vec i vrapci znaju, ali nas zanima kako su rusi kupili, pa sada prodali tacno ne vreme svoj deo? mislim nas americki, kenjadicu ne racunam
Prior to the Obama administration approving the very controversial deal in 2010 giving Russia 20% of America’s Uranium, the FBI had evidence that Russian nuclear industry officials were involved in bribery, kickbacks, extortion and money laundering in order to benefit Vladimir Putin, says a report by The Hill.

Who was right in the middle of it all? HILLARY CLINTON.

https://www.thegatewaypundit.com/20...ions-clinton-foundation-uranium-deal-nothing/
alo bre trampe, sada si se setio da joj uzmes 70 milki na sudu?

pa stani malo prijatelju, mozda ona nema te pare...

Pogledajte prilog 1127073
i sta se sada desilo, pojeo vuk magarca, rusi su samo izasli ?

EXCLUSIVE: Russia Sold Its Stake in Uranium One Shortly Before Invading Ukraine – The Same Company Clintons Helped Turn Over to Russians

wolf eat donkey

čim se nato-guzija ne utrkuje da serenda sve ti jasno

ko kockari pred utakmicu - svaki sere svoje teorije i dokaži da nije u pravu pre 90-og minuta
 
ja bi sve ove što su za ameriku onom usranom motkom kojom vitlaš po forumu

unistis dolar kao svetsku valutu za korupciju i ceo zapadni sistem se urusava ko kula od karata.
Rotschild gubi podrsku i od Zaeva i od Zelenskog i od Plenkovica i od Makrona i od Dzonsona i od Navaljnog i od Guaida i od Draskovica i od Patate i od Dlugomira i od onog sto vozi motor.............................
 
Ekonomski nuklearni rat je ove godine poceo tako sto je zapad bacio atomsku bombu na svetsku ekonomiju. Medjutim malo su se preracunali i sve vise shvataju da su se mnogo zeznuli i da ta ekonomska atomska bomba je u stvari njih najvise pogodila.

E sad posto oni debelo gube pozicije i pare i unistava im se njihov svet i njihovi visevekovni planovi pred ocima dolazimo do situacije gde sada oni moraju preduzeti radikalne mere kako bi mogli da se postave kao spasioci i da onda donose sami resenja za celu planetu kako bi opet zauzeli bitne resurse i opet da se popnu na ekonomski tron planete.

Glavni problem je taj sto jedina radikalna mera koja je ostala zapadu kao jedina opcija je TRECI SVETSKI NUKEARNI RAT. Sta preduzeti da sprecimo zapad da pokrene treci svetski rat?

Po meni jedini nacin je taj da se odvoji amerika od evrope. Danas ukrajinski rat je zavario evropu za ameriku medjutim Kina, Indija, Rusija i ostali mora da smisle nacin da iseku ameriku od Evrope jer jedino tako moze da se spreci treci svetski rat u vrlo bliskoj buducnosti. Jer nece zapad dozvoliti da previse oslabi a on je vec poceo da pada slobodnim padom ekonomskim. Dakle oni moraju nesto da preduzmu u sto kracem roku a to se vise ne meri godinama vec mesecima a mozda i danima. A i mi na balkanu smo u velikom problemu. Jer zapad nas toliko mrzi da ako krene nukearni treci svetski rat Srbiju zapad ima da zbrise sa planete.

I kako odvojiti evropu od amerike?? Jer onaj ko gubi taj ce pokrenuti atomski treci svetski rat a trenutno je to zapad

Evo na ovom videu govori covek i daje resenje kako spreciti treci svetski rat vezano za Ameriku i teksas:

Pila naopako. Jedini koji spominje bacanje nuklearne bombe je PUTIN. Rusija je ta koja prijeti cijelom svijetu.
 
Ali voliš da podržavaš degenerične pojave u Srbiji. :)
Biće da mrziš Srbiju i Srbe tako da ipak nije da te "boli tuki".
Degenericne po tebi .

Nacionalizam je, pre svega, paranoja. Kolektivna i pojedinačna paranoja. Kao kolektivna paranoja, ona je posledica zavisti i straha, a iznad svega posledica gubljenja individualne svesti; te, prema tome, kolektivna paranoja i nije ništa drugo do zbir individualnih paranoja doveden do paroksizma. Ako pojedinac, u okviru društvenog projekta, nije u stanju da se «izrazi», ili zato što mu taj društveni projekt ne ide na ruku, ne stimuliše ga kao individuu, ili ga sprečava kao individuu, što će reći ne daje mu da dođe do svog entiteta, on je primoran da svoj entitet traži izvan identiteta i izvan tzv. društvene strukture. Tako on postaje pripadnik jedne skupine koja postavlja sebi, bar na izgled, kao zadatak i cilj probleme od epohalne važnosti: opstanak i prestiž nacije, ili nacija, očuvanje tradicije i nacionalnih svetinja, folklornih, filozofskih, etičkih, književnih, itd. Sa teretom takve, tajne, polujavne ili javne misije, N.N. postaje čovek akcije, narodni tribun, privid individuuma. Kad smo ga već sveli na tu meru, na njegovu pravu meru, pošto smo ga izdvojili iz krda, u koje se on sam smestio - ili gde su ga drugi smestili, imamo pred sobom individuu bez individualnosti, nacionalistu,
 
Ekonomski nuklearni rat je ove godine poceo tako sto je zapad bacio atomsku bombu na svetsku ekonomiju. Medjutim malo su se preracunali i sve vise shvataju da su se mnogo zeznuli i da ta ekonomska atomska bomba je u stvari njih najvise pogodila.

E sad posto oni debelo gube pozicije i pare i unistava im se njihov svet i njihovi visevekovni planovi pred ocima dolazimo do situacije gde sada oni moraju preduzeti radikalne mere kako bi mogli da se postave kao spasioci i da onda donose sami resenja za celu planetu kako bi opet zauzeli bitne resurse i opet da se popnu na ekonomski tron planete.

Glavni problem je taj sto jedina radikalna mera koja je ostala zapadu kao jedina opcija je TRECI SVETSKI NUKEARNI RAT. Sta preduzeti da sprecimo zapad da pokrene treci svetski rat?

Po meni jedini nacin je taj da se odvoji amerika od evrope. Danas ukrajinski rat je zavario evropu za ameriku medjutim Kina, Indija, Rusija i ostali mora da smisle nacin da iseku ameriku od Evrope jer jedino tako moze da se spreci treci svetski rat u vrlo bliskoj buducnosti. Jer nece zapad dozvoliti da previse oslabi a on je vec poceo da pada slobodnim padom ekonomskim. Dakle oni moraju nesto da preduzmu u sto kracem roku a to se vise ne meri godinama vec mesecima a mozda i danima. A i mi na balkanu smo u velikom problemu. Jer zapad nas toliko mrzi da ako krene nukearni treci svetski rat Srbiju zapad ima da zbrise sa planete.

I kako odvojiti evropu od amerike?? Jer onaj ko gubi taj ce pokrenuti atomski treci svetski rat a trenutno je to zapad

Evo na ovom videu govori covek i daje resenje kako spreciti treci svetski rat vezano za Ameriku i teksas:


Нема спаса.

Када буде профитабилније да се баци нуклеарка ... биће бачена
 
po meni jedini nacin je da se rusija odvoji od evrope, eno joj kina indija itd
samo sam rekao da vidimo gde ce da bude nova granica izmedju evrope i azije, ako to vise nije planina ural

Da nikada ne dodje do nuklearnog rata
moderatore, ako hoces spoji ovu moju u ovu temu

evropu od amerike moz' da odvojis samo ako pobedis nato, a to je nemoguca misija, ima da rade nuklearne rakete, a to si rekao da bi izbegao.
Нема спаса.

Када буде профитабилније да се баци нуклеарка ... биће бачена
ko kaze? radimo sve na tome - da ne bude bacena

imate viruse i razna oruzja - pa se zayebajte sa njima, a nuklearki se klonite, da ne bi imali posla sa mnom! JA ADAM prvi covek, mogu da obrisem sa ove zemlje mnoge! bolje vam je da se ne zauebavate!
 
ko kaze? radimo sve na tome - da ne bude bacena

imate viruse i razna oruzja - pa se zayebajte sa njima, a nuklearki se klonite, da ne bi imali posla sa mnom! JA ADAM prvi covek, mogu da obrisem sa ove zemlje mnoge! bolje vam je da se ne zauebavate!

Лилит послала СМС на Бибер.. Дас' најдете на КикКок ома' К
 
Poslednja izmena:

Back
Top