Quantcast

KAKO DA SE RESIM TROJANCA?!

SweetChildOfMine

Zainteresovan član
Poruka
141
Svaki put kada ga skeniram i pronadjem I OBRISEM on se opet nalazi tu gde jeste. Inace sve to radim preko AVG-a, ne znam da li mi treba nesto drugo? Cak sam probala i u safe mode-u da ga se resim ali ga on svaki put identifikuje na istom mestu!
PLEASE dajte neko resenje !

Prilozi

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
Možeš da odeš u registry, pronađeš ga tamo, po njegovom imenu, gde god ga ima i obrišeš. A zatim skeniraj ponovo antivirusom i obriši. Ovo jeste rizično, ali meni je davno to jednom prilikom uspelo. Puno sreće. :)
A ako nećeš tako pokušaj nekim drugim programom.

SweetChildOfMine

Zainteresovan član
Poruka
141
FLUID:
Možeš da odeš u registry, pronađeš ga tamo, po njegovom imenu, gde god ga ima i obrišeš. A zatim skeniraj ponovo antivirusom i obriši. Ovo jeste rizično, ali meni je davno to jednom prilikom uspelo. Puno sreće. :)
A ako nećeš tako pokušaj nekim drugim programom.
Da,da pronasla sam ja njega, ali ni tamo ne mogu da ga obrisem! Nije u obicnom file-u vec u open with verziji i nema sanse da ga obrisemo ni ja ni avg... E sad, probacu da nabavim neki jaci anti-virus pa da ga iskorenim kako valja :)

Hvala na ``puno srece`` :)

cvetko_a

Primećen član
Poruka
713
Obavezno moras iskljuciti system restore(ali zato gubis restore point)i posle skeniranja u save modu probas i mislim dace ih izbrisati.Pa nakon restarta ponovo skeniras da proveris i ako nista nenadje ukljuci opet sistem restore.opet restartuj i ponovo skeniraj.

SweetChildOfMine

Zainteresovan član
Poruka
141
ALi kako, pa nece!!! Skinula sam sa neta neki virus cleaner koji ga cak ni ne identifikujue, nego kad stigne do tog fajla on zablokira i nece dalje!!!!!!!!! JAOOOO!!!! File se zove WINIK.SYS i u njemu je virus... ZAsto ljudi salju te viruse, ne kapiram, sta neko ima sad od toga sto ja ovde ludim i nerviram se ... (nece ni u safe mode-u da ga sredi) Inace sam nesto drndala i jedino sto sam uspela je neka HEAL opcija,a nemam pojma ni sta je to. I sad mi kad ukljucujem komp pise ``one file heald successfully (or whatever)...

Prilozi

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.093
ljudi, ne mogu da updejtujem Kasperskog od sinoć!
Kaže:
Updating aborted
The cause can be: corrupted download or virus infection or other kind of hack.
Šta se dešava, kako da rešim ovo. Imam s&b AdAware SE i Xoft spy pored KAV...

zokky

Primećen član
Poruka
668
A sto obrisaste ono : www.singi.co.yu ??? sajt je sasvim legalan i bavi se distribucijom softvera i uslugama odrzavanja i kreiranja sistema.
Postoji mogucnost kupovine licence za Kaspersky AV na godinu dana,a svake godine u decembru postoji popust u ceni koja iznosi 1000 dinara (hiljadu dinara) a licenca traje 1 god.
Postoji mogucnost skidanja Trial verzije u trajanju od mesec dana.......

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.