Kako da se ljubite na 28+ načina

27. Poljubac u čelo

Ovakav poljubac može biti ili gest prijateljstva ili onaj koji se daje na početku romantične veze. Šta god da je u pitanju, pokazuje da vam se ta osoba zaista dopada i da joj verujete.
tumblr_kty630yDVB1qzpe8uo1_400.jpg
 
25. Anđeoski poljubac

Anđeoski poljubac se često deli između dvoje ljudi koji se duboko vole i znak je njihove duboke naklonosti. Anđeoski poljubac se sprovodi nežnim dodirom usana na očni kapak druge osobe. Ovakav poljubac se deli između roditelja i njegovog/njenog deteta, između bračnih parova itd.

image-2.png
 
Da bre Mito baš si se uživeo 😁

Ko ima vremena za toliko ljubljenje u današnje vreme 🙄
pa može ovo da ima i neke indirektne koristi. Recimo, sediš u prevozu i dok ubijaš vreme "prelistavaš" moju temu. Naidješ na neki poljubac koji te podseti na divne trenutke i eto instant radosti. Ili, vidiš poljubac koji ti je interesantan i jedva čekaš da ga primeniš na nekom...
 
pa može ovo da ima i neke indirektne koristi. Recimo, sediš u prevozu i dok ubijaš vreme "prelistavaš" moju temu. Naidješ na neki poljubac koji te podseti na divne trenutke i eto instant radosti. Ili, vidiš poljubac koji ti je interesantan i jedva čekaš da ga primeniš na nekom...
Ma može, ne kažem..
Samo je obimno :rumenko:
 
:hvala:bas mi sada trebalo objasnjenje.A onaj sa cokoladom naj volim...ta menjaza mi je super...

to je isto bilo, Slatki (zašećeren) poljubac

14. Zašećeren poljubac

Ako vaš partner i vi volite slatko, onda je šećerni poljubac jedna od savršenih opcija za vas. Potražite prehrambene proizvode koje oboje volite, kao što su sladoled, čokolada itd, i ljubite se dok se tope u ustima. Ko kaže da grickanje ne može biti romantično!
-Sensei-​
 

Back
Top