Kako da se klonim hrane?

Stvarno sam se umorila od objasnjavanja uvek istih stvari. :evil:
Pa ako ti je obrok 3 milke onda nije ni cudo sto si drzala dijetu.
Dijeta mora biti osmisljena da covek nema osecaj gladi.Sve dok gladujes to je pokazatelj da ti dijeta nije dobro napravljena.
Ajde lepo pogledaj ove teme po forumu gde i kako se prave dijete,kako se pravilno hrani...nema cudotvornog skidanja nezeljenih kilograma preko noci! :evil:
 
ngaltrum, ako hočeš, poslušaj moj savet. Svakih, bilo kojih, šečernih, alkoholnih, belančevnih, masnih 100kcal da bi se pretvorilo u energiju traži cca i 1gr soli ukupno a u praksi to znači cca 0,5 gr kao dodatak jelima, pošto svaka namirnica sadrži več u sebi određenu količinu soli.
Stoga, uživaj hranu, koja voli so, a to čokolada, torta i slično baš nije. A povrče, meso, sir, čorbe, neslatko voče, su jela koja vole so.
Srbi ste jedan retkih naroda, koji ima odličnu kuhinju baš ovog tipa i nemojte da skretate iz svoje tradicije, pa ne bi trebalo da imate mnogo tih poteškoča.
Ali, što ne treba, nemoj da kuvaš, a ono što kuvaš, kuvaj bez soli a tu stavi na kraju, ispod 65°C!
A ako imaš bilo kakvu mogučnost, za vreme bilo koje diete konzumiraj barem neku dobru prirodnu so bez dodataka.

Prijatno
stane
 
Sve dok sam drzala bilo kakve dijete nisam uspela da se klonim viska kilograma. Od onog momenta kada sam prestala da brinem i pocela da jedem sve obroke i svu hranu u manjim kolicinama izgubila sam za godinu dana 7 kilograma; Sada imam idealnu telesnu tezinu i ne verujem da ce se brzo vratiti. Moj ti je savet da ne maltretiras organizam i remetis metabolizam. jedi normalno i sve obroke naravno bez grickanja izmedu obroka!
Srecno :)
 
princeza_78:
Sve dok sam drzala bilo kakve dijete nisam uspela da se klonim viska kilograma. Od onog momenta kada sam prestala da brinem i pocela da jedem sve obroke i svu hranu u manjim kolicinama izgubila sam za godinu dana 7 kilograma; Sada imam idealnu telesnu tezinu i ne verujem da ce se brzo vratiti. Moj ti je savet da ne maltretiras organizam i remetis metabolizam. jedi normalno i sve obroke naravno bez grickanja izmedu obroka!
Srecno :)

Princeso, ne trabunjaj, ovo ti nije nikakav savet. Kaži, što si pre jela nenormalno, a što je to sad normalno, šta jedeš.
 
Stane,ne trabunjaj ti!Poenta dobrog iskoriscenja hrane u organizmu je da se unose manji obroci,na taj nacin se postepeno smanjuje zeludac i sa malom kolicinom hrane zeludac se zasiti.Sto vise unosis,zeludac se siri i potrebna je veca kolicina hrane da bi se ispunio.
Zato je sustina u tome da se unose svi obroci ali kolicinski manji i da se izbaci slatkisi i tome slicne uzine.
 
dr:
Stane,ne trabunjaj ti!Poenta dobrog iskoriscenja hrane u organizmu je da se unose manji obroci,na taj nacin se postepeno smanjuje zeludac i sa malom kolicinom hrane zeludac se zasiti.Sto vise unosis,zeludac se siri i potrebna je veca kolicina hrane da bi se ispunio.
Zato je sustina u tome da se unose svi obroci ali kolicinski manji i da se izbaci slatkisi i tome slicne uzine.


Jao, izvini Dr, nisam znao da si ti Princeza. Da si to odmah ovako objasnila, ne bi rekao ni slovo.
 
dr:
Pa i nisam,imam samo jedan nick.Ali sve jedno devojka je u pravu.

Ja ne kažem, da Princeza nije u pravu za sebe, ali je dobro, kad savetuje druge, da se izražava preciznije.
Ali možda grešim i ja.
Kaži mi, molim te, jel moj savet dovoljno jasan ili nije.
Možda i mene niko ne razume, šta misliš?
 

Back
Top