Kako da sama napravim youtube clip

Rayela

Legenda
Poruka
71.814
Moguce je da ova tema vec negde postoji, ali ja nisam mogla da je nadjem.

Imam snimak sa kamere ( supermarket kamera koja snima ulicu ,lopove,prolaznike), i na jednom od snimaka je moj pas
koji je pre dve nedelje pregazen, ali je to sve za rubriku " verovali ili ne" , pa zato i zelim youtube jer se radi o velikom psu
(velicine recimo labradora), o automobilu sa niskom karoserijom ( normalan auto), pas koji je lezao kao tepih na mestu na kome i ne sme da se parkira
(uvek ga tamo i ostavljam) prezivi ovo bez ikakve povrede, na snimku se vidi kako sam izlazi pa jos sa stapom u ustima , koji nikada i ne ispusta.:heart:

Na tom CD ( koji sam dobila izveceri u tajnosti) ima nekih "16 kamera!, a ovo sa mojim psom je samo jedna pod tih 16.

Па ако имате јутјуб рачун, само уплоадујете..
Само пазите да није предугачак, јер новонастали рачуни не могу бити много дуги...
Нисам баш најбоље разумео, Ви не знате да ставим тај клип на интернет или?

Можда није тако једноставно, треба да буде фајл у формату који подржава upload на youtube...
Још ако треба нешто да обрађујеш, или да ставиш неки текст, онда мораш movie maker да користиш..

Moguce je da ova tema vec negde postoji, ali ja nisam mogla da je nadjem.

Imam snimak sa kamere ( supermarket kamera koja snima ulicu ,lopove,prolaznike), i na jednom od snimaka je moj pas
koji je pre dve nedelje pregazen, ali je to sve za rubriku " verovali ili ne" , pa zato i zelim youtube jer se radi o velikom psu
(velicine recimo labradora), o automobilu sa niskom karoserijom ( normalan auto), pas koji je lezao kao tepih na mestu na kome i ne sme da se parkira
(uvek ga tamo i ostavljam) prezivi ovo bez ikakve povrede, na snimku se vidi kako sam izlazi pa jos sa stapom u ustima , koji nikada i ne ispusta.:heart:

Na tom CD ( koji sam dobila izveceri u tajnosti) ima nekih "16 kamera!, a ovo sa mojim psom je samo jedna pod tih 16.

I šta sad da ti isprogramiramo psa? Hoću da kažem da tema neam veze sa programiranjem, ali dobro pomoći ću ti. :)

Dakle prvo se registruj na yt, i onda ideš ovde >
Untitled.jpg

Nadam se da sam pomogao, okači ovde snimak sa yt kada postaviš...

Ju, omašio sam problem haha, probaj da konvertuješ u avi format preko ovoga>http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

Poslednja izmena:
Можда није тако једноставно, треба да буде фајл у формату који подржава upload на youtube...
Још ако треба нешто да обрађујеш, или да ставиш неки текст, онда мораш movie maker да користиш..

Pokusacu kako rece ovaj omladinac, ali mrka kapa da ce uspeti, a bas zbog ovoga sto ti rece.
Nije to bas ni hitno, kad dodjem za Sv.Petku U Srbiju zamolicu nekog omladinca da mi to napravi:)

Pokusacu i sama, ali je to jako zeznut fajl.

Pokusacu kako rece ovaj omladinac, ali mrka kapa da ce uspeti, a bas zbog ovoga sto ti rece.
Nije to bas ni hitno, kad dodjem za Sv.Petku U Srbiju zamolicu nekog omladinca da mi to napravi:)

Pokusacu i sama, ali je to jako zeznut fajl.
Да, подразумева се да мораш да имаш налог на youtube-у, могао бих ја то да ти ставим на yt, само ако ми некако пошаљеш тај снимак...

:) Ja želim da otpremim recimo jedan video snimak,imam nalog imam,moji kanali,prijavljena na nekoliko naloga.Znači samo neuspevam da pošaljem nekom kome želim video snimak koji još nije poslat,nekom na čijem kanalu sam prijavljena.Neznam dali sam uspela da objasnim.
Probala sam ali mi je odgovoreno neuspešno.Ako neko ima link sa postupkom za otpremanje.Znam da ima objašnjenje ali ne uspevam.Možda nešto jednostavnije.Ako nema nije toliko važno,samo eto želim to da probam.

Back