Kako da prevarim momka a da on ne sazna

  • Začetnik teme Binladenica
  • Datum pokretanja
Šaptač:
Binladenica:
:oops:
Kako da prevarim momka a da on ne sazna, mnogo mi se svidja jedan drugi ali samo za sex

1. J*beš se sa tim drugim
2. Ne kažeš ništa ovom prvom

Ideja koju ti zagovaras samo kurave mogu da osmisle i kazu.Zamisli samo sta bi ti pomislila kad bi tvoj decko ***** drugu? Problem nije u seksu; to je samo mehanicka akcija, problem je u tvojoj glavi. Seksualna prevara, koja je ustvari najpodmuklija izdaja koja se moze desiti u relaciji izmedu dvoje, u stvari je prevara tebe same, tvojih osjecanja, tvoje iskrenosti, tvojih stavova i test tvoje ljubavi. Kad se neko ISKRENO voli, nema mjesta u srcu za nekog drugog ili treceg. Zapamti: kad rijesis da prevaris svog decka, u stvari varas samu sebe i postajes necija "*****" i ogrizak.
 
Anonymous:
Šaptač:
Binladenica:
:oops:
Kako da prevarim momka a da on ne sazna, mnogo mi se svidja jedan drugi ali samo za sex

1. J*beš se sa tim drugim
2. Ne kažeš ništa ovom prvom

Ideja koju ti zagovaras samo kurave mogu da osmisle i kazu.Zamisli samo sta bi ti pomislila kad bi tvoj decko * drugu? Problem nije u seksu; to je samo mehanicka akcija, problem je u tvojoj glavi. Seksualna prevara, koja je ustvari najpodmuklija izdaja koja se moze desiti u relaciji izmedu dvoje, u stvari je prevara tebe same, tvojih osjecanja, tvoje iskrenosti, tvojih stavova i test tvoje ljubavi. Kad se neko ISKRENO voli, nema mjesta u srcu za nekog drugog ili treceg. Zapamti: kad rijesis da prevaris svog decka, u stvari varas samu sebe i postajes necija "*****" i ogrizak.
Gostu, sto se nerviras? Ona njega ne voli, cim postavlja takva pitanja.
 
Stvarno ima veoma glupavih devojka ovde!
Bas bih voleo da te je tvoj sadasnji vec prevario i da ti to kaze da vidim kako ces reagovati!
Verovatno ne bi ni razmisljala o onom jeba*u, vec bi cmizdrila i kukala, zasto je to uradio!

U svakom slucaju i ako ga prevaris, zapamti da ti se sve u zivotu vraca istom merom!!!
 
stvarno ti se divim kako mozes biti takva kucks,ali stvarano!!!Razmisljaj malo i o tome kako ce se on osecati kada bude saznao(a sazna ce pre ili kasnije,VERUJ MI!!!!!!!),hajde malo budi covek i reci decku da ti treba pauza(ili raskini),ali nemoj ga varati!!!Znas sve se u zivotu vraca i sve se placa!!!!!Namoj izgubiti nekog koga volis zbog nekog ko ti se svidja!!!!!kasnije ces kukati,znam kazem ti iz licnog iskustva(samo sto sam ja raskinula,pa se pokajala!!!),razmisli nije sve do sexa,vec je stvra u ljubavi!!!Spavaj sa svojim deckom...... :x
 
Anonymous:
Šaptač:
1. J*beš se sa tim drugim
2. Ne kažeš ništa ovom prvom

Ideja koju ti zagovaras samo kurave mogu da osmisle i kazu.Zamisli samo sta bi ti pomislila kad bi tvoj decko * drugu? Problem nije u seksu; to je samo mehanicka akcija, problem je u tvojoj glavi. Seksualna prevara, koja je ustvari najpodmuklija izdaja koja se moze desiti u relaciji izmedu dvoje, u stvari je prevara tebe same, tvojih osjecanja, tvoje iskrenosti, tvojih stavova i test tvoje ljubavi. Kad se neko ISKRENO voli, nema mjesta u srcu za nekog drugog ili treceg. Zapamti: kad rijesis da prevaris svog decka, u stvari varas samu sebe i postajes necija "*****" i ogrizak.

Ne bih ništa pomislio jer sam muško i nemam dečka.

A ovo što sam napisao, ako niste shvatili, jeste sprdanje na izuzetno debilno pitanje. "Kako da prevarim momka a da on ne sazna?". Ako postoji nešto što najmanje podnosim u vezi (a i inače), onda je to neisrenost.
... i pacijente koji postuju ovakva pitanja.
 
WOW,i ja mislim da postoji problem...Margott nema toliko smisla za humor koliko je izgledalo na prvi pogled...Margott se ljuti...Margott je :twisted:
Margott ne razume da se B.K. sali .Margott je Baby Kate rekla da je ostavi na miru posle samo par bezazlenih postova,a Zaku to nije rekla posle ko zna koliko istih... :twisted:
Ne brini Margott,i like you,i evo,ostavljam te na miru...
 
Margott:
aaaa...pa tako reci onda....da znam,da se ne troshim na kamuflirane...
Baby ne znam shto si mene spopala...al ajde,vozimo se...a da ostavljash me na miru....
e sad idem mirno da spavam...

ona ostavila tebe na miru a sad ti nju ostavi na zaku...

Zak:
Mirna,kontrolisi se Margott.Baby Kate nije obozavateljka,ona je obozavana. :twisted:

btw, zak, plachno te trazi gazda na kutjni ljubimci... od sada "foodo" only.

hehe, naprzen si ne zna se (na koga vishe i zbog chega: jel na baby kate sto ti shasholji jajca mekim "jezikom" ili Margott sto te ladi kao natrulog penzosa koji ispljune pola dzigerice samo sto zine). id' ti u oglase lepo i stavi: "donji vesh, njushim. povoljno."

aj pa... smeshan si...
 

Back
Top