Kako da posao i dešavanja u firmi ne doneti kuci?

Na jednoj društvenoj mreži povela se rasprava na ovu temu pa evo da malo i mi porazgovaramo
Kako da posao i dešavanja u firmi ne doneti kuci a sa tim i svoje loše raspoloženje?
Da li vam uspeva da ne pričate sa bližnjima,o kolegama, karijeri, sefu, poslu ...?
Jednostavno.
Sa svojima kod kuce pricam o zivotnim temama...
Posao nije u toj kategoriji, tamo jedino zaradjuem novac.
Gomila bilmeza, lezilebovica i provokatora koje srecem ne zsluzuje moje vreme i paznju.
Mahom ih ignorisem i na poslu a kod kuce ne mislim o njima.
isto kao sto na poslu ne mislim o onome sto me ceka kod kuce.
Trebalo je veoma malo svega par godina da se uhosam...
sad mi je lako...

Kad si svoj gazda, onda ti je posao utkan kroz zivot konstantno.
Ali ako nisi pohlepan, onda ces uspeti da udesis tako da posao ne utice na porodicu. Ali, nazalost, vecina privatnika cim oseti da moze dobro da zaradi sa svojim poslom, krece da radi po ceo dan, porodica trpi, privatan zivot trpi i posle kukaju sto ode zena sa drugim, sto ga deca ne fermaju ni 2%....

Balans i mera.

Na jednoj društvenoj mreži povela se rasprava na ovu temu pa evo da malo i mi porazgovaramo
Kako da posao i dešavanja u firmi ne doneti kuci a sa tim i svoje loše raspoloženje?
Da li vam uspeva da ne pričate sa bližnjima,o kolegama, karijeri, sefu, poslu ...?
Ako imaš svoju firmu ili radnju, prosto je nemoguće da isključiš posao i van radnog vremena.
Od svih prednosti koje ima biti vlasnik svog posla, to mu je najveća mana. Preduzetnik si 24/7 makar bio na plaži negde na Sejšelima.
Mogu da ne pričam, i uglavnom ne pričam ali da ne mislim o poslu nema šanse.

meni ne uspeva ali ne pricham o tome , vetj tjutim i resavam to sama sa sobom
jednom sam se izjadala i kaze muz da trebam pocheti da djelim otkaz
i tu smo se grdno posvadjali i od tada i ne pricham vishe nishta vezano za firmu

Носила сам посао кући док нисам добила дете.
И онда одједном свич...кад закључам врата канцеларије нема посла до сутра, кад сам на послу не размишљам о кући.

Nikad ne pricam o poslu. Slobodno vrijeme mi je daleko bitnije od karijere tako da i radim 60%. Posao mi je na dnu prioriteta. Do 35 godine zivota sam ozbiljno radio.

Back