Kako da "ozive kulturu" kako se stalno prica kada su karte dostupne jedino bogatasima?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.939
Screenshot_20220721-064948_Chrome.jpg


Screenshot_20220721-065011_Chrome.jpg



Screenshot_20220721-065020_Chrome.jpg


Screenshot_20220721-064756_Chrome.jpg
 
Како то доступне једино богаташима?

Је л' неко спречава сиротињу да наручи карте које ће им бити донете на кућну адресу?

Не.

Дакле, свако може да купи карте и да иде на културу.


Не мора на Бочелија. Може нека позоришна представа или нешто слично. Није само Бочели култура.
 
pa dobro , realno u zemlji gde se radi za 400 e mesecno ovo jeste shamar
Tacno tako . . .
najjeftinija karta je 20% plate
. . . tacno . . .

. . . stalno idu price kako "treba oziveti kulturu" . . . stalno da " treba sacuvati kulturu " . . .sa kartama za koje oni sto vole kulturu nemaju dovoljno para kako su to zamislili da urade . . .

. . .prazna prica . . .
 
Tako sam ja htela na koncert Andre Rija, pa sam gledala najjeftiniju kartu (pitanje dal bih ga sa tog sedišta uopšte i videla ili bih gledala u ekran, nisam nikad bila u štarku), prevoz do Bg-a i nazad, pa tamo prevoz sa stanice i nazad. Ajd frizuru mogu sama da napravim i imam pristojno da obučem.
Bogami otišlo bi tu dosta para. Ali ajde, pare još i nekako (ono što volim i što mislim da je kvalitet nije mi žao) ali ta gnjavaža , 200km da se truckam (a za povratak nisam ni sigurna da li bih imala bus odmah ili bih morala da čekam prvi polazak, znači čami celu noć na stanici) pa da prodjem loše, obesila bih se. A i ne volim gužvu, tj plaši me rulja.
Posle čitam otkazan koncert, ljudima nisu hteli da vrate pare već je zakazan drugi godinu dana kasnije (taj je održan) pa pomislih i bolje što nisam kupila. Pustim na netu šta volim i ne cimam se.
Em je skupa em je cimanje ta kultura.
 

Back
Top