Kako da odradim preusmerenje poziva za tacno odredjen broj

Kao sto naslov kaze- ili da izvrsim za jedan broj koji me zove odredjen preusmerenje na drugi telefon koji je ugasen ili da izvrsim blokadu tog broja ali da ne bude u stilu prekidanja veze kao sto sam video u bar pet aplikacija, vec da budem nedostupan.OS je naravno android.
кад блокираш некога, иде директно у војсмеил
 
Mislim da je to nemoguce, preusmjeravanje poziva se desava na nivou operatera i nemoguce ga je postaviti samo za odredjeni broj. Postavke preusmjeravanja su iste u bilo kojem uredjaju jer prakticno mijenjamo postavke mreze. Kad poziv dodje do telefona, vec je kasno za preusmjeravanje, tada se samo moze ili odgovoriti ili odbiti poziv, tako da je nemoguce da to sto zelis radi bilo kakva aplikacija.
 
Mislim da je to nemoguce, preusmjeravanje poziva se desava na nivou operatera i nemoguce ga je postaviti samo za odredjeni broj. Postavke preusmjeravanja su iste u bilo kojem uredjaju jer prakticno mijenjamo postavke mreze. Kad poziv dodje do telefona, vec je kasno za preusmjeravanje, tada se samo moze ili odgovoriti ili odbiti poziv, tako da je nemoguce da to sto zelis radi bilo kakva aplikacija.

Pre nekoliko godina sam imao HTC Snap koji je u odnosu na savremene telefone, prost. Instalirao sam aplikaciju call firewall ili tako nesto i bio sam nedostupan za tacno odredjeni broj.Sistem na njemu je bio Windows mobile 6.5
 

Back
Top