KAKO DA NOVOSADJANI RESE PROBLEM SA NOVOSADJANKAMA

Ma, evo ja vas procitah sve redom i nisam ni sponzorusa, niti pripadam onoj generaciji, koja ima ovaj problem...ali jesam Novosadjanka...i ne bih bas mogla da kazem da ovi nasi muski nisu u pravu...mislim da smo mi izbirljive i malko previse svesne svojih kvaliteta, pa mislimo, moze nam se, a posle kad prestanu da nam prilaze, djavo nam kriv...dobri su nasi momci i oni su samo bespotrebno optereceni tim predrasudama da su neki drugi bolji...nije tako i budite hrabri i samo budite ono sto jeste...ja, recimo ne volim navalentne muskarce i one koji svojim lovackim ponasanjem ne pruzaju meni mogucnost izbora...zene u principu ne vole kad su plen...
i, zapamtite i mi volimo da osvajamo nedostizne tvrdjave i neosvojive planinske vrhove...
Sve, kao uostalom i ceo zivot, jedna neprekidna igra :wink:
 
Curke??!
dummhead.gif
Mogao si smisliti nesto originalnije! :twisted: :wink:
 
SlatkaMala izvrnuta torta:
pa nisam ni bangava ni glupa,nije problem u meni ni u ostalim novosadjankama.Npr. letos sam bila sa ekipom u crnoj gori pa su crnogorci prilazili i meni i mojim drugaricama....nesto sam jos tela da ti napisem al me ovaj Nick dekoncentrise...DA,znaci ,bar prema mom misljenju, problem je u novosadjanima
Bez uvrede oni prilaze svemu i svacemu,samo da je zensko.Poruka za iced-a.Mislim da nije posteno da vredjamo nase devojke i da ih nazivamo curkama,ili necim slicnim.Ne mozemo ni mi bez njih,ali ne mogu ni one bez nas,ma sta god tvrdile.Nase devojke jesu lepe,a ima i zaista pametnih,i treba da ih cuvamo od drugih,da ne bi ostali bez njih.Dok one bi definitivno trebalo malo da spuste svoje kriterijume,jer nisu jedine.To je moje misljenje,bez obzira da li ga neko podrzava,ili ne.
 
SlatkaMala izvrnuta torta:
pa sasvim je normalno da se misljenja razlikuju... :)
U svakom slucaju.Za Petu,da li bi mogao da saznam tvoje ime,nista obavezno?Ako zelis posalji ga na private.Gde nalazis one silne smajlije.Za momka pod pseudonimom Iced,mala poruka:"Nemoj se uvrediti,zbog mog odgovora gore,i jedna pohvala za one stihove.Stvarno smatram da su dobri.ako si ih ti licno osmislio,smatram da bi trebalo da nastavis da pises.ko zna mozda postanes poznati knjizevnik!Nikad se ne zna>"
 
Zanimljivo je kako ova tema uspeva da se odrzi,na ovome forumu.Taman krene da zamire,i eto ponovo postane aktivna.Narode,ovaj topic je posetio najveci broj ljudi u okviru novosadskog foruma,i dato je najvise odgovora.Bilo bi steta da propadne.Ako imate neku ideju za diskusiju,caskanje ili nesta slicno,koja odudara od ove teme pokrenite je.Pokazimo kreativnost.Sada samog sebe podsecam na politicke kandidate.Nadam se da neko nije odavde politicar.U svakom slucaju slazem se da PetaW bude predsednica.Jos samo potpise da skupimo,ali verovatno ni to nece biti problem.
 
gosca:
niste stvarno mislili da u Novom Sadu zivi Peta Wilson,australska glumica,poznate "Nikite"???
fazon je dobar....
"Nikitu" sam obozavao,ali priznajem da nisam znao kako se zove glavna glumica.Pogledao sam poslednju epizodu,kada su joj ubili oca i kada je Nikita,preuzela da vodi agenciju.Da li neko zna da li ce biti nastavka serijala.Cak i je i Elton John napisao pesmu o Nikiti,mada ta pesma nema veze sa ovom serijom.
 
plavetnilo:
Nije mi jasno zasto toliko generalizujes stvari :!: :!: :!: Pa nisu sve Novosadanjke takve. Ocigledno je da su devojke kojima ti prilazis ili teske sponzoruse koje ne gledaju nikog sem sebe ili totalno pogubljene da ne znaju normalno da izreaguju! Ima medju nama i onih normalnih ...
Pa nemoj da brines znam da niste sve takve,ipak ovaj grad je grad kulture,ja licno smatram da ste najbolje.Pozdravi za Iced-a,koji se izgleda probudio.
 
gosca:
niste stvarno mislili da u Novom Sadu zivi Peta Wilson,australska glumica,poznate "Nikite"???
fazon je dobar....

upravo si otkrila toplu H2O :shock: :D
uzgred, kada bismo sudili prema identitetima sa ovog foruma, moglo bi se zakljuciti da u novom sadu zive najcudniji ljudi u ovom delu evrope...i sire
p.s. otkricu ti jos jednu malu tajnu.... ni ja se ne zovem underwater :wink:
 
milost:
Zanimljivo je kako ova tema uspeva da se odrzi,na ovome forumu.Taman krene da zamire,i eto ponovo postane aktivna.Narode,ovaj topic je posetio najveci broj ljudi u okviru novosadskog foruma,i dato je najvise odgovora.Bilo bi steta da propadne.Ako imate neku ideju za diskusiju,caskanje ili nesta slicno,koja odudara od ove teme pokrenite je.Pokazimo kreativnost.Sada samog sebe podsecam na politicke kandidate.Nadam se da neko nije odavde politicar.U svakom slucaju slazem se da PetaW bude predsednica.Jos samo potpise da skupimo,ali verovatno ni to nece biti problem.

8) 8) 8) Zovite je kako hocete, Peta je uvek na vrhu, glavna i najjaca ! Potpisujem svim srcem i overavam dusom !!! :P :P :P
 

Back
Top