Dragan Jovanovic
Zainteresovan član
- Poruka
- 247
Nakon reinstalacije compa obrisao sam i Google Chrome.
Sada kad sam ga ponovo skinuo sa neta i počeo da koristim
stalno insistira na srpskoj verziji sajta. Nešto sam probao
da promenim u setingu, language, itd, ali nisam ubo pravu opciju
da mi se promeni u english.
What to do?
Sada kad sam ga ponovo skinuo sa neta i počeo da koristim
stalno insistira na srpskoj verziji sajta. Nešto sam probao
da promenim u setingu, language, itd, ali nisam ubo pravu opciju
da mi se promeni u english.
What to do?