kako da macevaoci spoje lepo i korisno

  • Začetnik teme VASHKEVICH
  • Datum pokretanja
Topolino:
Moram priznati da taj vas kreativan predlog nije los :D !!!!!! Ja mislm da to spajanje lepog i korisnog mozemo da istaknemo kroz mnogo lepih primera u nasem sportu kako recimo mi spo :evil: jimo godine (16) sa medjunarodnim turnirima gde se trazi muz :)))))))
Mislim da nisam u toku,zato vas molim da mi pojasnite vas komentar??? Na koga aludirate????
Unapred HVALA
 
MB_YUG:
Topolino:
Moram priznati da taj vas kreativan predlog nije los :D !!!!!! Ja mislm da to spajanje lepog i korisnog mozemo da istaknemo kroz mnogo lepih primera u nasem sportu kako recimo mi spo :evil: jimo godine (16) sa medjunarodnim turnirima gde se trazi muz :)))))))
Mislim da nisam u toku,zato vas molim da mi pojasnite vas komentar??? Na koga aludirate????
Unapred HVALA
Pa valjda se zna ko radi SVE U 16 :D
 
Pa moram konacno i ja da obratim paznju malo na ovu temu. Stvarno mislim da treba uvek spajati lepo i korisno i to narocito u sportu, onda je sve zanimljivije. A mogu slobodno reci i da je veoma prakticno. Ko jos to nije uradio neka pokusa. Toplo preporucujem :D
A sto se tice ideje da se takve slicne akcije sprovedu u inostranstvu, milslim da je odlicna i da natome zaista treba raditi. To bi mogao da bude jedan od dugorocnih planova MSSCG. Tu bi verovatno bilo i podmlatka :D
 
Mi muskarci(mislim na ove sadasnje generacije,na na metuzaleme&CO) smo se slabo pi.... nagledali na ovim inostranim takmicenjima(nesto nam ne ide u zadnje vreme) tako da cete vi devojke morati da se pobrinete sa sudbinu jugoslovenskog macevanja u tom pogledu. Opet ni ove starije generacije osoba zenskog pola nisu se pokazale u najboljem svetlu sto se te sfere tice,i smatram da treba da slede primere svojih mladjih i sto se toga tice definitivno iskusnijih koleginica,koje su im na pravi nacin demonstrirale sta znaci ljubav prema macevanju i otadzbini
 
Anonymous:
Mi muskarci(mislim na ove sadasnje generacije,na na metuzaleme&CO) smo se slabo pi.... nagledali na ovim inostranim takmicenjima(nesto nam ne ide u zadnje vreme) tako da cete vi devojke morati da se pobrinete sa sudbinu jugoslovenskog macevanja u tom pogledu. Opet ni ove starije generacije osoba zenskog pola nisu se pokazale u najboljem svetlu sto se te sfere tice,i smatram da treba da slede primere svojih mladjih i sto se toga tice definitivno iskusnijih koleginica,koje su im na pravi nacin demonstrirale sta znaci ljubav prema macevanju i otadzbini
Iz mog ugla ljubav prema macevanju i jeste, i treba da se tezi da se proba da se napreduje na bilo koji nacin, ali moram priznati da ima nekih koji moj predlog shvataju i izvrsavaju drugacije. No njih i ne smatram za macevaoce
 
Irak, ali ne znam kako oni pored politicke situacije organizuju takav turnir. To je muski seniorski mac, FIE, A kategorija
E danas je bio takav shit trening, takos am se zajebala, sto sam otisla ranije u studio, kao odem ranije u studio da bi stigla i tamo i vamo, i na zvezdi ni zive duse, i Miki moro da ide, uzas. Samo sam noge radila_SMOR. Takav trening te bas ubije u pojam.
 
Za pocetak Smiljo ne idi na te smor treninge ....sa godinama ces poceti kvalitetnije da treniras .....
Sta ce tebi redukcija :)) pusti ove sta pricaje ...mislim pofgledaj mene :)) sis ovako ne mogu da se odbranim :))
A prosetaj do Studija No1 ...objasnicu ti neke stvari u 4 oka..

O Silni da se nisi navuko :)))
E MB stvarno bi volela da idem sa tobom na neki bombonica turnir :)) dugo nisam ...
 
MB aznam ja vrlo dobro koliko si ti mlad i zelen :) bas zato ti i kazem da bi mogla da idem ali ko trener naravno ...recimo kondicioni. To i jesto odgovor na zadatu temu da spojimo lepo - putovanje, i korisno - macevanje :))

Smiljo pisi Kaabermi naravno i posalji mu mozda zajednicki pozdrav ako ti je glupo sama :))
 

Back
Top