Kako da joj ga na kvarnjaka gurnem u cmar???

  • Začetnik teme dam_ti_ga
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Incognito:
Zak:
Sta ti ovo znaci?

Pitanje je kako da ga zavuce u anus na 'kvarnjaka'... A ti odgovorio 'Budi kvaran'... Logican sled dogadjaja, sale radi, je da je tvoja draga 'kvarna', pa da je tebi zavukla :twisted: :twisted: :twisted:

Ih bre Zak... sta ti rade... izgubio si smisao za humor... moram da ti prepricavam... ccc... get a grip of your self! ;) :lol:
Ne budali mladi Incognito,
kad mi budes dopa'nuo saka
proci ces kroz reseto i sito,
rodjena te nece poznat' majka. :wink: :twisted:
 
dam_ti_ga:
Ljudi, pa ona mi ne da dobrovoljno.... :cry: :?:
Slusaj care imao sam isti problem nevredi navaljivati primeni taktiku "ne svrsavati" kada nesvrsis ona misli da nisi uzivao sa njom posle nekoliko dana dopusticeti da radis sta god pozelis veruj pali ali obavezno koristi dodatno podmazivanje moze (ulje za kosu,krema za ruke, vaselin...itd)a nikako nemoj (pastu za zube i kremu za brijanje) kasnije ti nece trebati nista dovoljno je kada je mokar
 
Zgubidan:
Ovo u vrlo ozbiljne stvari i onaj kome je to upuceno ne zna da li se salite ili ne. U svakom slucuja vas to ne oslobadja odgovornosti. Podstrekivanje je krivicno djelo.

Kada se izvrsi obljuba nad zenskim licem koje je u stanje privremene dusevne poremecenosti dovedena od strane izvrsioca (upotrebom alkohola, opjnih droga i sl.) s namjerom da se na taj nacin onesposobi za otpor - ne radi se o krivicnom djelu obljube nad nemocnim lice, vec o k.d. silovanja. Propisan kazna za k.d. silovanja je do 10 godina zatvora.

Podstrekivac (onaj ko s umisljajem kod drugog stvara ili ucvrscuju odluku na izvrsenje k.d.) kaznice se kao da je i sam izvrsio to k.d.
A kada se podstrekuje na k.d. za koje se moze izreci kazna 5 godina zatvora ili teza - podstrekivac ce se kazniti kao za pokusaj cak i kada podstrekivani djelo nije ni pokusao izvrsiti. Za pokusaj sud moze ucinioca kazniti blaze nego za dovrseno k.d.

Nije za salu.


Kolega, svaka cast! Citajuci ovaj forum sve vreme razmisljam o dve stvari:
1. Dal' su ovi normalni?
2. OVO JE PODSTREKAVANJE!

Sve u svemu narode, zaista nije za salu.
 
Dok čitam većinu ovih vaših postova naprosto ne mogu da poverujem da vi to ozbiljno! :shock: Mislim saveta, siluj je, drogiraj je, napij je, i sl. Za sve vas, sa tako pametnim savetima, mogu samo da kažem da ste ozbiljno BOLESNI i da bi trebali što pre da posetite psihijatra. Ako devojka neće, idi traži onu koja hoće a ne na silu. Glupo i primitivno je da uopšte i pomisliš na to. Da se mene pita, ja bih ovu temu odmah, ama odmah likvidirala, jer neznam da li ste svesni, ali nagovarate čoveka na krivičnpo delo, a on je toliko "plitak" da bih to mogao i uraditi. Mislim, na njega uopšte ne treba gubiti reči, jer mu je IQ na nivou kokoške!
 
annaXY:
Dok čitam većinu ovih vaših postova naprosto ne mogu da poverujem da vi to ozbiljno! :shock: Mislim saveta, siluj je, drogiraj je, napij je, i sl. Za sve vas, sa tako pametnim savetima, mogu samo da kažem da ste ozbiljno BOLESNI i da bi trebali što pre da posetite psihijatra. Ako devojka neće, idi traži onu koja hoće a ne na silu. Glupo i primitivno je da uopšte i pomisliš na to. Da se mene pita, ja bih ovu temu odmah, ama odmah likvidirala, jer neznam da li ste svesni, ali nagovarate čoveka na krivičnpo delo, a on je toliko "plitak" da bih to mogao i uraditi. Mislim, na njega uopšte ne treba gubiti reči, jer mu je IQ na nivou kokoške!
I ti si nova ovde ? :D
 
A ti Milojko si kao stari član i sve najbolje znaš. Baš si stručnjak, svaka čast! Tu si mesec dana i misliš da si car. E, pa zajebao si se dragi moj! Neznam da li si primetio, sve redom nerviraš i od kako si ti na ovom forumu ja više i nemam volju da ga posećujem. Nisi toliko pametan, koliko ti to misliš. Pretpostavljam da nemaš devojku i to me uopšte ne čudi! Preveliki si ti primitivac da bi se neko mogao vezati na tebe (osim tvoje mame naravno), barem ne na duže vreme!
 
angelaCO:
A ti Milojko si kao stari član i sve najbolje znaš. Baš si stručnjak, svaka čast! Tu si mesec dana i misliš da si car. E, pa * si se dragi moj! Neznam da li si primetio, sve redom nerviraš i od kako si ti na ovom forumu ja više i nemam volju da ga posećujem. Nisi toliko pametan, koliko ti to misliš. Pretpostavljam da nemaš devojku i to me uopšte ne čudi! Preveliki si ti primitivac da bi se neko mogao vezati na tebe (osim tvoje mame naravno), barem ne na duže vreme!
Wow !!! Uh, što je volim kad se naljuti ! 8) Čime li sam je rasrdio ? Šta sam rekao od jutros ?
Ma nikad ja nisam, sestro slatka ni rekao da sam pametan. Taman posla. A od kad sam "drug član" piše u mom profilu. A evo na primer Gazdaricu uopšte ne nerviram. Samo ponekad. Ali su mi smešni oni koji se pozivaju na zakon, pazi, podstrekivanje zločina povodom pisanija na ovom forumu.
 
Milojko Vasic:
angelaCO:
A ti Milojko si kao stari član i sve najbolje znaš. Baš si stručnjak, svaka čast! Tu si mesec dana i misliš da si car. E, pa * si se dragi moj! Neznam da li si primetio, sve redom nerviraš i od kako si ti na ovom forumu ja više i nemam volju da ga posećujem. Nisi toliko pametan, koliko ti to misliš. Pretpostavljam da nemaš devojku i to me uopšte ne čudi! Preveliki si ti primitivac da bi se neko mogao vezati na tebe (osim tvoje mame naravno), barem ne na duže vreme!
Wow !!! Uh, što je volim kad se naljuti ! 8) Čime li sam je rasrdio ? Šta sam rekao od jutros ?
Ma nikad ja nisam, sestro slatka ni rekao da sam pametan. Taman posla. A od kad sam "drug član" piše u mom profilu. A evo na primer Gazdaricu uopšte ne nerviram. Samo ponekad. Ali su mi smešni oni koji se pozivaju na zakon, pazi, podstrekivanje zločina povodom pisanija na ovom forumu.


molijko super si ispao na ovoj slicici u profilu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top