Quantcast

Kako da izadjete iz grupe na Viberu

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.407
Neko vas je dodao u Viber grupu u koju niste želeli da uđete? Ili ne želite više da budete član postojeće grupe? Evo kako da izađete iz Viber grupe ili Zajednice u kojoj se nalazite i nema veze da li ste u nju sami ušli, da li ste dodati ili se tamo nalazite na neki drugi način.

Kako napustiti Viber grupu?

1. Pronađite grupu koju želite da napustite.
2. Uđite u tu grupu i dodrinite na "tri tačke" taster koji boravi u gornjem desnom uglu ekrana.
3. Dodirnite "Informacije o ćaskanju".
4. Spustite se skroz dole niz stranu i dodirnite "Napusti i obriši".
5. Otvoriće se novi prozor u kome će vas Viber pitati šta želite da uradite

- Sakrij na 30 dana,
- Napusti i obriši ili Otkaži

6. Da biste napustili trajno grupu odaberite opciju "Napusti i obriši".
7. A ako želite na mesec dana da je sakrijete i samim tim isključite obaveštenja o porukam i slično, onda odaberite opciju "Sakrij na 30 dana".

To je to. Viber će vas ukloniti iz te grupe, obrisati dosadašnja ćaskanja i omogućiti vam da nastavite dalje bez te grupe.

Kako utišati ćaskanja u Viber aplikaciji?

Ako vam grupa zadaje glavobolju sa stalnim obaveštenjima, ali ne želite da je obrišete i napustite je, onda odaberite opciju Utišaj ćaskanje, do koje se dolazi na sledeći način:

1. Pronađite grupu koju želite da napustite.
2. Uđite u tu grupu i dodrinite na "tri tačke" taster koji boravi u gornjem desnom uglu ekrana.
3. Dodirnite "Utišaj ćaskanje".
4. Odaberite period na koji želite da utišate grupu.

hvala Marjan Stojanović

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.284
sta su ti iskusni veterani drustvenih mreza :D
Ja sam ucesnik samo dve grupe,jedna je sa dva moja najbolja druga,i imamo je mislim 5god...
Druga je na wapp i to po pitanjima posla,napalili se da pokazuju kako nesto rade oni koji ustvari nemaju pojma sta im je ciniti...
Ali sam pricao sa nekoliko ljudi koji su imali po dve skolske grupe,to je ne deveti nego 33 krug pakla.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.