Kako da iskljucim pracenje tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa nije tako, mozda mene zanima tema ali me ne zanima zenturaca i papan sto koristi forum umesto fejsbuka pa trpa copipejst na svakih par sati.
odvratno!

inace i ovaj muderator bi mogao malo da preslista prirucnik :zper:
Da, vala ide na zivce, i ja ostavim poruku na dvije tri teme, ali kad ugledam isti nik na celoj strani tacno me muka uhvati... i to po 15 pesama kao slusa sve odjednom u dva minuta... to cak i teoretski neizvodljivo


Ne znam sta im to znaci, kad imaju tamo kaladont i one igrice za nabijanje postova
 
pa nije tako, mozda mene zanima tema ali me ne zanima zenturaca i papan sto koristi forum umesto fejsbuka pa trpa copipejst na svakih par sati.
odvratno!

inace i ovaj muderator bi mogao malo da prelista prirucnik :zper:

M(u)oderator je pokusavao da odgonetne sta se tacno desava kod clana pre nego sto pocne da daje opcije ;)
 
Da, vala ide na zivce, i ja ostavim poruku na dvije tri teme, ali kad ugledam isti nik na celoj strani tacno me muka uhvati... i to po 15 pesama kao slusa sve odjednom u dva minuta...


Ne znam sta im to znaci, kad imaju tamo kaladont i one igrice za nabijanje postova

ovo boldovano? pa to mi je tek smrt. koji moron treba da budes pa da mi naspamas 2-3 stranice na novim porukama tom shitarom?

naravo, to dolazi do ludila u kasnim i jutarnjim satima od one menopauzicarke kiki.
 
ovo boldovano? pa to mi je tek smrt. koji moron treba da budes pa da mi naspamas 2-3 stranice na novim porukama tom shitarom?

naravo, to dolazi do ludila u kasnim i jutarnjim satima od one menopauzicarke kiki.
Oa za igrice i razumem, ali ovo ostalo stvarno mi nije jasno
narocito muziku
za dva minuta nastanca dvadeset pesama.... kao sve odjednom slusaju

Ne znam, stvarno ne znam
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top