Kako da iseckam fotografiju

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Treba da isecem nekoga sa slike.Kako da oznacim i da isecem deo slike u nekom od programa ACD Sistema, ili u programu Windows Picture and Fax Viewer,ili mozda u programu Paint.Pre nego sto sam instalirala ACD to sam radila u nekom programu koji je bio u kompjuteru,a sad ne znam u kom.Nemoguce je da je taj program nestao.U kojim sve programima mogu to da uradim,i kako?
 
Ma to moze da se odradi i sa paintom,mozda ce biti malo neprecizno ali zavrsi ce poso.
Znaci otvoris sliku u paintu i ispod FILE ima jedna zvezdica,i kliknes na nju,a onda lepo iscrtas deo koji hoces da odseces,pa desni klik misem,i CUT i to je taj rad.

"zasto prosto kad moze koplikovano"
 
moze i copy
pa u nov crtez paste.
photoshop je jedino zgodniji jer kad bi izabrao new on automatski daje velicinu te isecene slike i ne moras da se zezas da posle ukljanjas bele delove gde slika ne postoji a postoji pozadina papira na koji pastujes sliku.
 
36_2_34.gif

banegad2004:
odstampaj sliku
iseci makazicama ono sto ti ne treba
skeniraj novonastalu sliku
Sto komplikovano kad moze prosto
376a.gif
 
luckastalutkica:
Treba da isecem nekoga sa slike.Kako da oznacim i da isecem deo slike u nekom od programa ACD Sistema, ili u programu Windows Picture and Fax Viewer,ili mozda u programu Paint.Pre nego sto sam instalirala ACD to sam radila u nekom programu koji je bio u kompjuteru,a sad ne znam u kom.Nemoguce je da je taj program nestao.U kojim sve programima mogu to da uradim,i kako?

Taj Ti se neko mnogo zamerio?_;))))) Photoshop - najbolje resenje.
 

Back
Top