S sakatanec Početnik Poruka 3 20.03.2005. u 00:31 - Kako da chatujem preko mirc-a? #1 Konektujem se na server, ali ne mogu da se logujem na kanal??? Oce li neko da mi objasni?
Каспер Zainteresovan član Poruka 313 20.03.2005. u 22:39 - Kako da chatujem preko mirc-a? #2 Pogledaj ovde http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=67985