Quantcast

Kako da bogatas smuva devojku koja mu se svidja?

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
10.731
Kako jedan mlad muskarac iz elite treba da pridje dovojci koja mu se svidja,a da ne gleda sve kroz materijalne stvari? Nisam navikao da muvam devojke,jer prosto sam gledao na devojke kao samo izvor zabave,mogao sam ih imati veoma lako za zabavu... Ali dosao je i taj momenat u zivotu kad sam se zaljubi po prvi put i zelim je.
da se proserava npr kao ti ovde ((:

Metronomy

Elita
Poruka
16.101
Kako jedan mlad muskarac iz elite treba da pridje dovojci koja mu se svidja,a da ne gleda sve kroz materijalne stvari? Nisam navikao da muvam devojke,jer prosto sam gledao na devojke kao samo izvor zabave,mogao sam ih imati veoma lako za zabavu... Ali dosao je i taj momenat u zivotu kad sam se zaljubi po prvi put i zelim je.
Ako ne zna sta je elita tesko mozes da je osvojis osim, ako pocnes da glumis da nisi elita i uklopis se u njen svet.
Sto je mac sa dve ostrice....

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.699
bogataš i elita spojeno u jedno...danas ovde bogataš i elita najčešće ne idu zajedno...da ne ulazim u detalje, mrzi me a i nije tema
što se teme tiče mlad muškarac pod kintom ne mora da prilazi, prilaze one njemu same...dfoduše to su one kres kombinacije i verujem da su se takvi siti najebali
e sad...ako si se zaljubio u onu koja se ne cima na tvoju kintu, onda si u problemu

Metronomy

Elita
Poruka
16.101
Pa, ako su mu glavne osobine elitnost materijalnog tipa, najbolje da da oglas....
Inace bilo bi dobro da bude normalan i da startuje ono sto mu se svidja bez pretenzija kupovine....ako dobije korpu to nista ne mora da znaci....ako ti se zenska bas svidja moraces da se potrudis oko nje na razne nacine izbegavajuci izvestacenost kopiranja nekih " uspesnih muskaraca"....tacnije, budi svoj i budi uporan do mere da shvatis da ima nekoga i da zato nije dostupna...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.