Kako da blokiram pop-up prozore?

lord_tana:
Znam da postoi taj program, samo mi treba adresa odakle da ga skinem...

Znaci treba mi neki program koji ce da blokira stranice, koje ja ne zelim da se otvore...

Znaci pop up killer
Izgleda da sam previdio sta ti u stvari treba..

Koliko se sjecam ti negdje napisa da koristis Operu i da je zakon, pa mi nije jasno kako sad imas problema sa Pop-up prozorima.. Ja sam odavno zaboravio kako izgleda tako nesto.. a ako bas i trebas takav program onda potrazi popup cop..

Ima ih malo more, sad koji ti najvise odgovara ne znam. koliko se sjecam svi programi tipa blokade pop-up prozora se odnose na IE i nisu radjeni za browsere tipa Opere ili FF..

Na kraju krajeva kako rece Sucur sa SP2 i IE ima mogucnost blokiranja pop-up-a...
Poz.
 
GZ:
Izgleda da sam previdio sta ti u stvari treba..

Koliko se sjecam ti negdje napisa da koristis Operu i da je zakon, pa mi nije jasno kako sad imas problema sa Pop-up prozorima.. Ja sam odavno zaboravio kako izgleda tako nesto.. a ako bas i trebas takav program onda potrazi popup cop..

Ima ih malo more, sad koji ti najvise odgovara ne znam. koliko se sjecam svi programi tipa blokade pop-up prozora se odnose na IE i nisu radjeni za browsere tipa Opere ili FF..

Na kraju krajeva kako rece Sucur sa SP2 i IE ima mogucnost blokiranja pop-up-a...
Poz.

Hmm...ja imam Operu i blokira pop-upove..ali cisto, konverzacije radi, kako joj se UVEK provuce prozor (otvara ga kao background window) Screensavers.com kada dolazim na ovaj forum?
 
@lord_tana

Ako vec koristis Operu i verzija 7.51 ima opciju blokiranja pop-up prozora i to na Alati/brzapodesavanja/ pa izaberi opciju koju zelis.. Ima ih vise..
Od blokade kompletnih pop-up prozora do omogucavanja kompletnih..
Sad kako rekoh negdje gore, sa operom i pop-up prozorima nikada problema..
 
Ja користим ZA 6 PRO и не цећам се када ми је отворио неки pop-up, а ове који заиста требају да се отворе готово увек отвори (направи ми један проблем у месец-два)
 

Back
Top