hirajgoagain
Zaslužan član
- Poruka
- 127.391
.... banke?
ok oni imaju te zavodljive slogane, boje, share i loshe ponude. za sada znamo da su loshe i opasne i da je to da nas namame
ali posto su tako uporni i sve sareniji... sve umilniji i sve drazi... i najotporniji ce pasti kad tad!
moramo se organizovati
to jest... ne znam... kako se odbraniti i sacuvati moc razmishljanja kad navale
jedna taktika je "znam sta hocu u zivotu i banke koristim samo kad to hocu"
ali ako ste skloni da pokleknete... hm
ok oni imaju te zavodljive slogane, boje, share i loshe ponude. za sada znamo da su loshe i opasne i da je to da nas namame
ali posto su tako uporni i sve sareniji... sve umilniji i sve drazi... i najotporniji ce pasti kad tad!
moramo se organizovati
to jest... ne znam... kako se odbraniti i sacuvati moc razmishljanja kad navale
jedna taktika je "znam sta hocu u zivotu i banke koristim samo kad to hocu"
ali ako ste skloni da pokleknete... hm





, ja sam vrlo ljubazno pitala da li im je sef u blizini..ako jeste da mu prenese da moze da me poljubi u dupe 69 puta...i prekinula vezu....kreteni oni jedni


