Како ће се режимлије правдати када Вучић изгуби од Студентске листе?

Nisam rekla da govoris neistinu, nego da istinu tumacis pogresno.
Рекла си неистину
Mani me te predugacke propagande kojoj si sklon.
Са ким си ме помешала не знам. Али у сваком случају не говориш истину.
 
Tacno je da si sklon propagandi i to dugackoj, i to je istina. Nisam te ni sa kim pobrkala.
Помешала си ме са редовним корисницима пдф Политика. Ја га баш нешто често и не посећујем.
Слабо читам, слабо и пишем.
 
Помешала си ме са редовним корисницима пдф Политика. Ја га баш нешто често и не посећујем.
Слабо читам, слабо и пишем.
Ne posecujes ga cesto, al' kad ga posetis, pises dugacke propagande.
 
Вучићевић ће тврдити да је његово викање, вређање и таблоидисање било заправо дугорочно подривање режима изнутра. После пораза ће се представити као човек који је жртвовао сопствени углед да би убрзао пад СНС-а.

Весић ће причати да је његова историјска мисија била да натера СНС да макар једном годишње каже нешто лепо о Зорану Ђинђићу.
Тврдиће да је урбанистички хаос био мала цена за ‘идеолошку модернизацију’ напредњака.

Мали ће рећи да је у СНС-у открио више бивших демократа него што је икада стајало у једној сали ДС-а.
Додаће да је СНС временом постао највећи рециклажни центар жутих кадрова у региону.

Шешељ ће тврдити да је намерно жртвовао СРС како би Србија видела шта се дешава када ученик превазиђе учитеља и да му се 90их Вучић попео на врх главе са Огулином, Карлобагом и Вировитицом.

Шапић ће рећи да је прихватио функцију градоначелника као чин личне жртве, јер му је речено да је алтернатива Симо Спасић са мегафоном и ротацијом.Рећи ће да је прихватио да га пола Београда критикује само да не би слушали јутарња обраћања Симе Спасића испред Скупштине града на свим националним фреквенцијама.

Јелена Триван ће рећи да је од силног ботокса заборавила свој природни жути изглед и да је веровала да је људи неће препознати.

Маја Гојковић ће рећи да је толико пута мењала политичке ставове да је на крају и сама заборавила коју верзију себе тренутно брани.

Даница и Вук ће причати бајке да су они ушли у СНС, како би зауставили рехабилитацију и ослобађање Звездана Јовановића и Легије и читавог земунског клана.

Миша Вацић тврдиће да је све време био на тајној мисији проучавања европске деснице, али да се мало превише уживео у улогу.
Plasim se da će pobediti, jer nisu mogli u pet gradova sad pre dva meseca sa 5 do 50 000 stanovništva da pobede. Ako od 5 000 nisu skupili 3, 3 500 ljudi da glasa onda ?
 
Ако СНС изгуби од непостојеће студентске листе на којој неће бити студената, Дачић ће бити премијер, а Ђелић, Лабус, и Динкић ће нас вратити на "реформски пут" , Наташа Беквалац ће поново имати 25 година, а можда се активира и Коштуница.
 
Вучићевић ће тврдити да је његово викање, вређање и таблоидисање било заправо дугорочно подривање режима изнутра. После пораза ће се представити као човек који је жртвовао сопствени углед да би убрзао пад СНС-а.

Весић ће причати да је његова историјска мисија била да натера СНС да макар једном годишње каже нешто лепо о Зорану Ђинђићу.
Тврдиће да је урбанистички хаос био мала цена за ‘идеолошку модернизацију’ напредњака.

Мали ће рећи да је у СНС-у открио више бивших демократа него што је икада стајало у једној сали ДС-а.
Додаће да је СНС временом постао највећи рециклажни центар жутих кадрова у региону.

Шешељ ће тврдити да је намерно жртвовао СРС како би Србија видела шта се дешава када ученик превазиђе учитеља и да му се 90их Вучић попео на врх главе са Огулином, Карлобагом и Вировитицом.

Шапић ће рећи да је прихватио функцију градоначелника као чин личне жртве, јер му је речено да је алтернатива Симо Спасић са мегафоном и ротацијом.Рећи ће да је прихватио да га пола Београда критикује само да не би слушали јутарња обраћања Симе Спасића испред Скупштине града на свим националним фреквенцијама.

Јелена Триван ће рећи да је од силног ботокса заборавила свој природни жути изглед и да је веровала да је људи неће препознати.

Маја Гојковић ће рећи да је толико пута мењала политичке ставове да је на крају и сама заборавила коју верзију себе тренутно брани.

Даница и Вук ће причати бајке да су они ушли у СНС, како би зауставили рехабилитацију и ослобађање Звездана Јовановића и Легије и читавог земунског клана.

Миша Вацић тврдиће да је све време био на тајној мисији проучавања европске деснице, али да се мало превише уживео у улогу.
Reći će "eto, konačno smo ga skinuli, hvala studentima, sunca naša, šta, pa ja sam oduvek podržavao studente"
 
Plasim se da će pobediti, jer nisu mogli u pet gradova sad pre dva meseca sa 5 do 50 000 stanovništva da pobede. Ako od 5 000 nisu skupili 3, 3 500 ljudi da glasa onda ?
Ништа више није исто као пре. Довољан разлог је што он не сме да распише изборе, а раније је и због неке мање кризе то радио.
Велике градове нема шансе да покраде, његова власт у БГ,НС,Нишу и још неким градовима је завршена и то њега боли.
 
Вучићевић ће тврдити да је његово викање, вређање и таблоидисање било заправо дугорочно подривање режима изнутра. После пораза ће се представити као човек који је жртвовао сопствени углед да би убрзао пад СНС-а.

Весић ће причати да је његова историјска мисија била да натера СНС да макар једном годишње каже нешто лепо о Зорану Ђинђићу.
Тврдиће да је урбанистички хаос био мала цена за ‘идеолошку модернизацију’ напредњака.

Мали ће рећи да је у СНС-у открио више бивших демократа него што је икада стајало у једној сали ДС-а.
Додаће да је СНС временом постао највећи рециклажни центар жутих кадрова у региону.

Шешељ ће тврдити да је намерно жртвовао СРС како би Србија видела шта се дешава када ученик превазиђе учитеља и да му се 90их Вучић попео на врх главе са Огулином, Карлобагом и Вировитицом.

Шапић ће рећи да је прихватио функцију градоначелника као чин личне жртве, јер му је речено да је алтернатива Симо Спасић са мегафоном и ротацијом.Рећи ће да је прихватио да га пола Београда критикује само да не би слушали јутарња обраћања Симе Спасића испред Скупштине града на свим националним фреквенцијама.

Јелена Триван ће рећи да је од силног ботокса заборавила свој природни жути изглед и да је веровала да је људи неће препознати.

Маја Гојковић ће рећи да је толико пута мењала политичке ставове да је на крају и сама заборавила коју верзију себе тренутно брани.

Даница и Вук ће причати бајке да су они ушли у СНС, како би зауставили рехабилитацију и ослобађање Звездана Јовановића и Легије и читавог земунског клана.

Миша Вацић тврдиће да је све време био на тајној мисији проучавања европске деснице, али да се мало превише уживео у улогу.
Ne mlati

Svi ce u buvaru
 

Back
Top