Како ће проћи аутошовинистичка опозиција на изборима?

Како ће проћи аутошовинистичка опозиција (Ђилас, Тадић, Јеремић, Јовановић) на изборима? Шта кажу прогнозе за парламентарне и београдске изборе у Србији? Колико се прогнозирају њихови резултати појединачно? Имају ли шансе да Тадић и Јеремић пређу цензус?

Narodna možda se desi da i prođe cenzus u Beogradu. Tu su, na granici.

Za parlament ne verujem. Možda se desi ono ža dlaku šinko; tipa 2,9%. Ima teoretske šanse, ali vrlo slabe.

Tadić i Radulović su mrtva i pukla priča.

U Beogradu će koalicija protiv nasilja dosta dobro proći. Najmanje svaki treći glas će ići njoj.

Poslednja izmena:
Pa sigurno će bolje proći Đilas koalicija u Beogradu nego na parlamentarnim izborima.

Nije stvar prosto da će proći bolje. Opozicija će pobediti u Beogradu.

Ostaje samo da vidimo koliko će glasova izgubiti na liste ispod cenzusa; Srbija na zapadu, Mi glas naroda i Tadić/Radulović...eventualno i Narodna stranka. To rasipanje na liste koje realne šanse nemaju može opoziciju skupo koštati, inače je pobeda u glasovima prilično zagarantovana.

Pobeda opozicije biće i vrlo interesantna da vidimo ko će biti 'izdajnik' posle izbora i možda formirati novu lokalnu vlast zajedno sa SNS i SPS. Za sada se svi kunu da neće, ali uvek je moguće i da preletačevići postizborno prekroje izbornu volju građana i pruže Šapiću novi mandat.

Ako uspeju da formiraju vlast, prirodno, insistiraće da Aleksandar Obradović bude gradonačelnik Beograda.

Приоритет Србији треба да буде скидање психопате и диктатора са власти.
Проблем је што се то неће десити мирним путем.
Ти ''аутошовинисти'' су лажна опозиција, под контролом СНС-а.
Valjda Kristofera Hila, on im je zajednički gazda.

Nije stvar prosto da će proći bolje. Opozicija će pobediti u Beogradu.
Ja nešto nisam siguran, mislim da će SNS osvojiti par pricenata više od Đilas koalicije. E sad tas na vagi bićexrezultat SPS-a. Ne verujem da će moći da se dogovore svi da preuzmu vlast u Beogradu (Đilas, Tadić,Jeremić i desnica). Biće tu velikih zavrzlama nakon izbora.

Ja nešto nisam siguran, mislim da će SNS osvojiti par pricenata više od Đilas koalicije. E sad tas na vagi bićexrezultat SPS-a. Ne verujem da će moći da se dogovore svi da preuzmu vlast u Beogradu (Đilas, Tadić,Jeremić i desnica). Biće tu velikih zavrzlama nakon izbora.

To što će osvojiti par procenata više ne znači da će imati dovoljno sa SPS. Vrlo je verovatno da neće.

Ma kakav Tadić, rekoh ti da on nije faktor. A vrlo moguće da neće biti ni Jeremić.

Kad Kris podvikne - videćeš kako će da se dogovore i da pitaju šta još treba da popuste.

Ne laži

Jeremić je prebacio Kosovo u Brisel.

Američki igrač. Zato su mu i dali mesto pred skupštine un
Tako se izrazavaj sa svojima bliznjima i ko te je vaspitao tako da se ophodis.

Ja ne lazem, mozda nesto ne pamtim ili sam u zabludi, a ovo da je Jeremic americki igrac tek ne stoji, da jeste, bio bi izabran za predsednika u UN.

Stavise , optuzivan je da je kaobajagi nesto "mutio" sa Kinezima.

Tako se izrazavaj sa svojima bliznjima i ko te je vaspitao tako da se ophodis.

Ja ne lazem, mozda nesto ne pamtim ili sam u zabludi, a ovo da je Jeremic americki igrac tek ne stoji, da jeste, bio bi izabran za predsednika u UN.

Stavise , optuzivan je da je kaobajagi nesto "mutio" sa Kinezima.
Ne pominji bliznje.

Tvoje nametanje neistina nije nista drugo nego LAŽ

Jeremić je bio pred skupštine un
Kao balavac politički. I anonimus
Slučajno?

Naravno da ne.

Kosovo je prebacio u Brisel zauzvrat.

Bezi bre tamo, ne razumes se u politiku a pises kao da si upucen?

Ne znas i ne mesaj se.
Razumem se kad neko ne govori istinu-laže.

Po dokazima

To prebacivanje na tadića samo okači mačku o rep.

Јеремић је у Генералној скупштини поручио да је Србија са 27 чланица ЕУ поднела нацрт резолуције о тзв. Косову, која је фундаментално статусно неутрална и предложио да се усвоји једногласно, акламацијом, што се и догодило.

Касније је кривицу пребацивао на Тадића, тврдећи да је "био шокиран" када је уочи гласања у УН сазнао да је резолуција измењена, признајући да је то била лоша одлука и да тада нико од кључних државних актера у Београду није хтео ни да му се јави на телефон да објасни шта се дешава. Додао је да "му није било друге него да спроведе у дело званичну одлуку да се та резолуција замени новом, у договору с ЕУ, јер би све друго било кршење закона и злоупотреба службеног положаја". Тадић му је узвратио да је, ако је све то тачно, требало одмах да поднесе оставку.

Naravno da nije dao ostavku na mesto MINISTRA SPOLJNIH POSLOVA

Bezi bre tamo, ne razumes se u politiku a pises kao da si upucen?

Ne znas i ne mesaj se.
Da ti lazeš ovde potvrdjuju i drugi

JEREMIĆ JE NAPRAVIO KOBNU GREŠKU!Sanda Rašković Ivić - funkcionerka Jeremićeve stranke, priznala je da je Jeremić napravio grešku izmeštanjem pregovora o KiM iz UN u Brisel:"U tom trenutku se to činilo kao pametno, DANAS VIDIMO DA NIJE! To je 2011. bilo POPUŠTANJE ALBANCIMA!

Razumem se kad neko ne govori istinu-laže.

Po dokazima

To prebacivanje na tadića samo okači mačku o rep.

Јеремић је у Генералној скупштини поручио да је Србија са 27 чланица ЕУ поднела нацрт резолуције о тзв. Косову, која је фундаментално статусно неутрална и предложио да се усвоји једногласно, акламацијом, што се и догодило.

Касније је кривицу пребацивао на Тадића, тврдећи да је "био шокиран" када је уочи гласања у УН сазнао да је резолуција измењена, признајући да је то била лоша одлука и да тада нико од кључних државних актера у Београду није хтео ни да му се јави на телефон да објасни шта се дешава. Додао је да "му није било друге него да спроведе у дело званичну одлуку да се та резолуција замени новом, у договору с ЕУ, јер би све друго било кршење закона и злоупотреба службеног положаја". Тадић му је узвратио да је, ако је све то тачно, требало одмах да поднесе оставку.

Naravno da nije dao ostavku na mesto MINISTRA SPOLJNIH POSLOVA

Da ti lazeš ovde potvrdjuju i drugi

JEREMIĆ JE NAPRAVIO KOBNU GREŠKU!Sanda Rašković Ivić - funkcionerka Jeremićeve stranke, priznala je da je Jeremić napravio grešku izmeštanjem pregovora o KiM iz UN u Brisel:"U tom trenutku se to činilo kao pametno, DANAS VIDIMO DA NIJE! To je 2011. bilo POPUŠTANJE ALBANCIMA!
Nije tacno.

On je pogresio i zaista se tada cinilo to kao ispravna odluka, a ni sada nije nesipravljivo jer je sud dao nekakav opsti odgovor, nimalo obavezujuci.

Back