Како ће проћи аутошовинистичка опозиција на изборима?

Meliot

Elita
Poruka
16.528
Како ће проћи аутошовинистичка опозиција (Ђилас, Тадић, Јеремић, Јовановић) на изборима? Шта кажу прогнозе за парламентарне и београдске изборе у Србији? Колико се прогнозирају њихови резултати појединачно? Имају ли шансе да Тадић и Јеремић пређу цензус?

Како ће проћи аутошовинистичка опозиција (Ђилас, Тадић, Јеремић, Јовановић) на изборима? Шта кажу прогнозе за парламентарне и београдске изборе у Србији? Колико се прогнозирају њихови резултати појединачно? Имају ли шансе да Тадић и Јеремић пређу цензус?
Po cemu je Jeremic autosivinisticka opozicija?

Brkas babe i zabe a postavlja pitanje teme, bolje ne ucestvuj na forumu.

Ti si onda za soluciju da treba da se vrate oni koji su ekonomiju Srbije skoro celu do 2012. godine?

Svako ko ne misli kao ti je bot? Kao Hitler si postao tamo u Nemačkoj, bar mi se tako čini. a gde je demokratija i politički pluralizam, šta bi sa tim?

Vezano za posao, komentarišeš nešto što uopšte nemaš pojma, zaobiđi me sa tim ili ideš na blok, naporan si više stvarno.

Poslednja izmena od moderatora:
Ti si onda za soluciju da treba da se vrate oni koji su ekonomiju Srbije skoro celu do 2012. godine?

Svako ko ne misli kao ti je bot? Kao Hitler si postao tamo u Nemačkoj, bar mi se tako čini. a gde je demokratija i politički pluralizam, šta bi sa tim?

Vezano za posao, komentarišeš nešto što uopšte nmaš pojma, zabođi me sa tim ili ideš na blok, naporan si više stvarno.
Raspitaj se malo kakvu ekonomiju su sps i radikali ostavili 2000. godine i sta su podigli do 2012 ti zli dosovci.

Raspitaj se malo kakvu ekonomiju su sps i radikali ostavili 2000. godine i sta su podigli do 2012 ti zli dosovci.
Pa u uslovima sankcija, rata i komadanja zemlje bolju od petooktobarske vlasti koja nije imala tih problema, čak je većinu preduzeća budzašto rasprodala koja su zakatančena na kraju i radnici su poslati na ulicu da se snalaze kako znaju i umeju.

Naravno da nisam. Jel ti vidis da ja negde podrzavam ijednu stranku konkretno?
Svako ko ne misli kao ti je bot?
Svako ko podrzava vlast koja najociglednije vec 12 godina krade, laze, ubija, unistava sve zivo, je bot.
Kao Hitler si postao tamo u Nemačkoj, bar mi se tako čini.
Ma jos sam gori :D
a gde je demokratija i politički pluralizam, šta bi sa tim?
Pita o demokratiji i politickom pluralizmu lik koji podrzava stranku koja poseduje sve medije koji su na nacionalnoj frekvenciji :D
Vezano za posao, komentarišeš nešto što uopšte nemaš pojma, zaobiđi me sa tim ili ideš na blok, naporan si više stvarno.
Pa pitam, ne komentarisem :D

Ako se udruže možda doite svih 2%. Ti ljudi valjda imaju neke koristi u tome što se bave politikom inače drugi motiv je čista psihopatologija.

Naravno da nisam. Jel ti vidis da ja negde podrzavam ijednu stranku konkretno?
A gde sam ja rekao da sam impresioniran SNS-om?
Ma jos sam gori :D
Po tvom stavu bih rekoa da poštuješ samo svoje mišljnje, tako razmišljaju autokrate.
Pita o demokratiji i politickom pluralizmu lik koji podrzava stranku koja poseduje sve medije koji su na nacionalnoj frekvenciji :D
Što se tiče toga delimično si u pravu, ali za to je kriva i opzicija koja ima samo svoje kanale da jako zastubljenoj kablovskoj mreži. Odgovor na boldovano ti je na početku.
Pa pitam, ne komentarisem :D
Ti si meni zadnja rupa na svirali da bih ti dao odgovor na to pitanje. Drugome nekom bih odgovorio, tebi ne.

A gde sam ja rekao da sam impresioniran SNS-om?
Branis ih sve vreme.
Što se tiče toga delimično si u pravu, ali za to je kriva i opzicija koja ima samo svoje kanale da jako zastubljenoj kablovskoj mreži.
Hahahaha....kako moze opozicija da bude kriva sto vlast dodeli samoj sebi nacionalnu frekvenciju? :D I posle kazes nisi impresioniran SNS-om, a bukvalno svaka druga recenica ti je botovanje za njih :D
Ti si meni zadnja rupa na svirali da bih ti dao odgovor na to pitanje. Drugome nekom da, tebi ne.
Nema potrebe, pitanje je retoricko :D

Hahahaha....kako moze opozicija da bude kriva sto vlast dodeli samoj sebi nacionalnu frekvenciju? :D I posle kazes nisi impresioniran SNS-om, a bukvalno svaka druga recenica ti je botovanje za njih :D
Nadležni organi su dodelili nacionalne frenkvencije televizijama za koje su smatrale da zaslužuju. Nije fer što opozicija nije zastupljena na njima, ali oni to isto rade na kablovskoj televiziji koja koristi resurse države da blati tu istu državu i vlast. I samo se time bave, nemaju nikakvu drugu uređivačku politiku. Generalno to je stvar njihove uređivačke politike.

Нерешено? Дај неко меродавно истраживање ако знаш.
The Simpsons Eating GIF

To што си ти за Вучића, то је у реду. Али покушаваш да обориш друге али ти слабо иде.

Nažalost, ss sns če dobro proči na izborima jeri broje glasove.
Да си некад радио у бирачком одбору, видео би да није све тако црно бело.

Back