Како ће изгедати Америка и свет ако на изборима победи Елизабет "Покахонтас" Ворен?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.371
Колега Носфи, од кад је, заједно са колонама сиријанских, афганистанских и тунгузијских избеглица емигрирао код наших миленијумских непријатеља Немаца, да лечи њихове бабе и деде, почео је да једе соју, а соја му је пореметила хормонски баланс, па је променио политичке ставове, и тако, на некој теми је изразио велику сигурност да ће на новембарским изборима победити Елизабет Ворен.

Од кад сам то прочитао, запитао сам се како ће изгледати Америка и свет ако победом на изборима на чело слободног света дође Елизабет Ворен? :think:

То би, по мом мишљењу била нека америчка Колнида, по коју би Путин, Шојгу и Андреј Козирјев слали авион да је вози до светских летовалишта у којима би је они Генг-бенговали.

Зато сматрам да је јако битно да на новембарским изборима за председника слободног света победи Доналд Трамп, а жене могу да седе кући и да обављају своје брачне и ванбрачне (по туђим кућама) дужности, а политику, управљање државама, фирмама, друштвом, препусте мушкарцима.

Шта ви мислите?
 
Шта ти значи то "Њемачка на кокаину"?
Банословни порези, пузајућа стопа раста, гушење социјалне мобилности, комунизам као врхунска вредност.

Олакшавајућа околност је то што амерички председник нема сувише моћи и што би овдашње демократе наишле на снажан отпор у Конгресу. Потребна је двотрећинска већина у Дому и Сенату како би закон стигао на потпис председнику.

Шта би се објективно променило у САД да нас узјаши каква Весна Пешић? Not a whole lot.
 
Колега Носфи, од кад је, заједно са колонама сиријанских, афганистанских и тунгузијских избеглица емигрирао код наших миленијумских непријатеља Немаца, да лечи њихове бабе и деде, почео је да једе соју, а соја му је пореметила хормонски баланс, па је променио политичке ставове, и тако, на некој теми је изразио велику сигурност да ће на новембарским изборима победити Елизабет Ворен.

Од кад сам то прочитао, запитао сам се како ће изгледати Америка и свет ако победом на изборима на чело слободног света дође Елизабет Ворен? :think:

То би, по мом мишљењу била нека америчка Колнида, по коју би Путин, Шојгу и Андреј Козирјев слали авион да је вози до светских летовалишта у којима би је они Генг-бенговали.

Зато сматрам да је јако битно да на новембарским изборима за председника слободног света победи Доналд Трамп, а жене могу да седе кући и да обављају своје брачне и ванбрачне (по туђим кућама) дужности, а политику, управљање државама, фирмама, друштвом, препусте мушкарцима.

Шта ви мислите?

kazu da je svajcarska najdemokratskija i najrazvijenija drzava na svetu....................MOZDA ZATO STO DO 1972 U SVAJCARSKOJ ZENE NISU IMALE PRAVO GLASA NA POLITICKIM IZBORIMA.

ne znam...........gadim se kad se setim Hilari Klinton i njene krvozedne face........sa zeljom da pritisne crveno dugme i unisti svet. I to samo zato sto je kao baba frustrirana i niko nece da je krese. Sto duze apstinira to je sve krvozednija.
Bar da je Obama opali par puta, svet bi bio daleko mirniji.
 
Мислим да се ипак Трампу смијеши други мандат јер је америчка економија никада јача.
А истини за вољу већину својих обећања је испунио.Мислим онај ко је пратио економске теме а не сваки дан отварао теме како Америка умире, могао је видјети да је Трамп за сада добио економску битку против моћне Кине а то није било лако.Трговински споразум је натјерао Кинезе да купују више америчких производа иако им не требају реално.То није до сада нико урадио.
Такође није покренуо нити један нови рат,што је врло битно да смири либералнију струју Америке а у међувремену америчка економија је процвјетала. Зато демократе раде овај циркус око опозива иако знају да немају 2/3 већину али немају шта друго да му напакују је Америку води одлично.Његова парола учинићу Америку поново моћном добија смисао.
 
Poslednja izmena:
Мислим да се ипак Трампу смијеши други мандат јер је америчка економија никада јача.
А истини за вољу већину својих обећања је испунио.Мислим онај ко је пратио економске теме а не сваки дан отварао теме како Америка умире, могао је видјети да је Трамп за сада добио економску битку против моћне Кине а то није било лако.Трговински споразум је натјерао Кинезе да купују више америчких производа иако им не требају рално.То није до сада нико урадио.
Такође није покренуо нити један нови рат,што је врло битно да смири либералнију струју Америке а у међувремену америчка економија је процвјетала. Зато демократе раде овај циркус око опозива иако знају да немају 2/3 већину али немају шта друго да му напакују је Америку води одлично.Његова парола учинићу Америку поново моћном добија смисао.
MAGA je predizborna žvaka. Retorika. Demagogija. Reklama. Amerika je bila i ostaće great bez obzira na predsednika. Ovde se sistem ne zasniva na fireru.

Napadaju ga zato što je unormalio sudstvo i zato što se bavi društvenim inženjeringom sa konzervativne pozicije. To je dodatna bolna tačka za američke komuniste jer je očigledno da decenijski marš kroz institucije nije doneo poželjan rezultat.

Naposletku, predsednik jedne Amerike, Švajcarske ili Britanije nema nikakvu kontrolu nad ekonomijom. Ekonomija zavisi od poreske stope i preduzetništva tj. ljudskog kapitala.
 
Naposletku, predsednik jedne Amerike, Švajcarske ili Britanije nema nikakvu kontrolu nad ekonomijom. Ekonomija zavisi od poreske stope i preduzetništva tj. ljudskog kapitala.
Извршна власт САД се заснива на предсједнику и његовом кабинету уз додатак државних служби.
Он ствара услове за здраву економију.Имао је масу начина да је учини још нестабилнијом као што је Обама својим несмотреним потезима учинио.Трамп игра добро ову игру.
 
Мислим да се ипак Трампу смијеши други мандат јер је америчка економија никада јача.
А истини за вољу већину својих обећања је испунио.Мислим онај ко је пратио економске теме а не сваки дан отварао теме како Америка умире, могао је видјети да је Трамп за сада добио економску битку против моћне Кине а то није било лако.Трговински споразум је натјерао Кинезе да купују више америчких производа иако им не требају реално.То није до сада нико урадио.
Такође није покренуо нити један нови рат,што је врло битно да смири либералнију струју Америке а у међувремену америчка економија је процвјетала. Зато демократе раде овај циркус око опозива иако знају да немају 2/3 већину али немају шта друго да му напакују је Америку води одлично.Његова парола учинићу Америку поново моћном добија смисао.
Pokazao da može da reaguje ako treba (Al Bagdadi, Sulejmani), ali da mu nije cilj da ratuje. Obišao vojnike u Avganistanu na Dan zahvalnosti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top