Kako biti sretan i zaljubljen

Ma daj kud si ti otisla.

To je isto kao kad bi rekla.

Dobicu na lotou i kupicu rols rojs, jer opel zulja guzicu pa ga ne mozes voziti ceo dan, a rolsa mozes i ni ne provalis da ti je u voznji prosao dan.

Onda cu raditi posao na kojem mi je sve sto mi padne na pamet i sto mi se radi u tom momentu tako ce biti. Moci cu pocesati jaja pred direktorom na vaznom sastanku punom stranaca itd.

Ej curo to su fantazije o cemu ti pricas.

Veruj mi da nisu;).....samo nisi tražio:)....ili nisi dovoljno fleksibilan.....veze zahtevaju i kompromise ako nisi spreman na njih, onda šta da ti kažem-budi sam i srećan:)

...kao što već rekoh.... a kažem ti opet, kad neko zaključa sva vrata prema sebi neka pitanja nikad ne dobiju odgovor.... priseti se o kojim vratima govorim ;)

Cim ti meni ne zelis odgovoriti za decka to znaci da pikiras na mene, ali tako neces dobro proci, jer izbegavas moje pitanje a to ce dovesti do toga da mi neces biti vise simpaticna.

Ne znam o kojim "vratima" pricas.

Cim ti meni ne zelis odgovoriti za decka to znaci da pikiras na mene, ali tako neces dobro proci, jer izbegavas moje pitanje a to ce dovesti do toga da mi neces biti vise simpaticna.

Ne znam o kojim "vratima" pricas.

Dobro reći ću ti ne zato da bih tebi bila simpatična već da bih opravdala svoje izlaganje u ovoj temi.Moja priča je već ispričana na jednoj temi u ozbiljnijem delu ali da ponovim bila sam u vezi koja je trajala 10 godina i bila je puna kompromisa i uzajamnog uzimanja i davanja, jer da nije bilo toga, ne bi trajalo ni 2 sata....ali tako duge veze su kao porođaj-što duže traju rizikuje se da se izgubi i majka i dete.Samo što ti ni ovo verovatno nećeš razumeti.:roll:

Dobro reći ću ti ne zato da bih tebi bila simpatična već da bih opravdala svoje izlaganje u ovoj temi.Moja priča je već ispričana na jednoj temi u ozbiljnijem delu ali da ponovim bila sam u vezi koja je trajala 10 godina i bila je puna kompromisa i uzajamnog uzimanja i davanja, jer da nije bilo toga, ne bi trajalo ni 2 sata....ali tako duge veze su kao porođaj-što duže traju rizikuje se da se izgubi i majka i dete.Samo što ti ni ovo verovatno nećeš razumeti.:roll:

I previše godina ako nisi bila u braku. Previše.

Back