Kako biti romantičan prema muškarcu (navodno su muškarci tako rekli)

Nije tema promašaj, već naslov, a mi se uhvatile toga kao pijan plota. Elem, kada bi svi više razgovarali, iskreno, sve bi bilo mnoooogo mnogo jednostavnije.
zato i ima vic
otisao retko dobar covek Bogu na istinu
dobio 24 sata da se vrati u drugom liku i da ispuni zelju ali da je normalna
on hteo autom preko okena na Havaje jer se plasi aviona
I onda kao ma daj bre nesto manje komplikivano a on ce
pa nisam se nikaD zenio ne razumem sta zene stvarno misle i zele?
OCES MOST DO HAVAJA SA SEST. OSAM ILI 12 TRAKA?
:whistling: :whistling: :whistling:

Nije tema promašaj, već naslov, a mi se uhvatile toga kao pijan plota. Elem, kada bi svi više razgovarali, iskreno, sve bi bilo mnoooogo mnogo jednostavnije.
Iskreno, direktno. to je osnova. Zdrav kompromis. Ja sam pušač ona nije. Ona razmišlja i kaže ako oćeš zapali pa ćemo da uđemo u kafić, bioskop, bilo gde. Ja nisam selja pa iskuliram cigaru. Sve može ako ima dobre volje i ako su ljudi ostvareni.

Iskreno, direktno. to je osnova. Zdrav kompromis. Ja sam pušač ona nije. Ona razmišlja i kaže ako oćeš zapali pa ćemo da uđemo u kafić, bioskop, bilo gde. Ja nisam selja pa iskuliram cigaru. Sve može ako ima dobre volje i ako su ljudi ostvareni.

To se pored kompromisa može nazvati i poštovanjem partnera.
slatko, evo i sad se kikoćem dok odgovaram
E, lepo što sam te tako "slatko" nasmejala :)
ali sa vama ženama ne može da se priča :)

Ili možda još nisi naleteo na neku "razumnu".

Nista sexic i sarma
1702322104213.png

Čuj, nema ništa gore nego kad se požališ da te boli grlo a ona kaže nije ti ništa. Totalno nerazumevanje i ignorisanje.
Ето а ја му одмах нагурам парче ђумбира у грло, загрлим и шапућем жваћи, жваћи...Онда скувам жалфију, па у купатило са чашом..гргоћи , пљуни...
Јел боље? Е још да љубим да прође.Цмок. Готово! Ајде сад да......:lol:

Back