Kako biste reagovali da vas devojka zaprosi?

Pa lepo, tri godine veze i ona je odlučila da je vreme da on napravi sledeći veliki korak, a on ništa već godinu dana. Šta je tu nerazumljivo?
To i kažem, da treba naći druge koji se neće tako premišljati i trošiti vreme :D

To i jeste problem, svi se fokusiraju samo na sebe i očekuju da se ti fokusiraš na njih. Pazi ti ovo, ona njega čeka već godinu dana, zato što je ona odlučila da je vreme da on napravi sledeći korak? Dakle ona je odlučila za njega?

Jedino šta ti možeš da odlučiš je da nešto nije za tebe iz nekog razloga i da hvataš prtinu. Troši vreme? Njoj nije lepo tu? Ne pruža joj neko kvalitetno vreme ili on sam nema dovoljno kvaliteta? Neko je možda tu drži nasilno?

To i jeste problem, svi se fokusiraju samo na sebe i očekuju da se ti fokusiraš na njih. Pazi ti ovo, ona njega čeka već godinu dana, zato što je ona odlučila da je vreme da on napravi sledeći korak? Dakle ona je odlučila za njega?

Jedino šta ti možeš da odlučiš je da nešto nije za tebe iz nekog razloga i da hvataš prtinu. Troši vreme? Njoj nije lepo tu? Ne pruža joj neko kvalitetno vreme ili on sam nema dovoljno kvaliteta? Neko je možda tu drži nasilno?
Nada poslednja umire, a kako postoji nepisano pravilo da muškarac prosi, onda ona čeka. Nije ona prva žena koja čeka muškarca da se presabere posle godina veze nego se kao dečačić zabavlja. Kakvo zabavljanje posle toliko godina? Komično i tragično je šta ljudi rade.

Nada poslednja umire, a kako postoji nepisano pravilo da muškarac prosi, onda ona čeka. Nije ona prva žena koja čeka muškarca da se presabere posle godina veze nego se kao dečačić zabavlja. Kakvo zabavljanje posle toliko godina? Komično i tragično je šta ljudi rade.

Mićo, nama se ne žuri, ponuda je ogromna, kvaliteta je malo i ko god je zaista kvalitetan neće se tako lako ni odlučiti za neki takav korak.

I treba da se zabavlja, kad će ako neće sad.

Tako moja drugarica čeka jače od godinu dana da se njem dugogodišnji dečko smiluje i da je zaprosi. Treba ona njega da prosi koliko je nesposoban. Samo joj traći vreme. Što se mene tiče trebalo bi i žene to da čine, pa sve te muškarce koji bi da se zezaju i ne misle ništa ozbiljno odmah da odstrane iz života.

Oni su u vezi već 4 godine.

Pa lepo, tri godine veze i ona je odlučila da je vreme da on napravi sledeći veliki korak, a on ništa već godinu dana. Šta je tu nerazumljivo?
To i kažem, da treba naći druge koji se neće tako premišljati i trošiti vreme :D
Pazi ako je on nesposoban ona je glupa što je sa njim 4 godine.
Sa druge strane ni nema smisla da on sa njom bude 4 godine, a da ne zna šta hoće.
To što je nije zaprosio još je malo i njegov i njen problem. Trebali su prosto da porazgovaraju o tome kuda vodi njihova veza.
U takvim situacijama se obično nešto čeka. Čeka se ili posao ili odlazak u inostranstvo ili se čeka kupovina stana. Bar moje mišljenje i iskustvo.
Znači nije krivica samo do njega. Fali tu malo komunikacije u vezi.

Poslednja izmena:
"Izbirač uvek naiđe na otirač."
Evo ja imam 39 godina. A muvaju me ili šmekaju i šalju signale ponekad i devojke od 25 godina koje inače super izgledaju.
Da ne govorim o starijim.

Imam utisak da ću uvek imati u ponudi gomilu žena. Ako muškarac dobro izgleda skoro sva vrata su otvorena.
Može mu se da bude i večiti momak. Uvek će imati mnogo žena u ponudi. Čekaj još par godina da Tinderi više zažive kod nas ako već nisu i to će tek da bude totalna opuštencija za svakog zgodnog momka.

Poslednja izmena:

Back