Quantcast

Kako bi zvucao neizgovoreni govor predsednika na odru pokojnog vladike Amfilohija ?

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.932
Prema nekim dobro obavestenim izvorima predsednik Vucic je onemogucen u svojoj nameri da se obrati prisutnima na odru pokojnog vladike Amfilohija.O tome vec postoji tema.Ova tema je nesto drugo. Osmisljena kao tema ne o tome da li mu je trebalo omoguciti da se obrati prisutnima odnosno odrzi posmrtni govor od pokojnika ili ne nego o tome sta korisnci misle kako bi taj govor zvucao tj,sta bi sadrzavao.
Ja sam misljenja da bi predsednik u oprostajnom govoru od pokojnika,govorio o sebi.Mozda i o onima koji ga napadaju tj.,na posredan nacin ceo govor bi posvetio samom sebi.

Cимаргл

Zainteresovan član
Poruka
417
"Sećam se šta mi je Rista jednom rekao. Poručio mi je da niko neće očistiti Srbiju organizovanog kriminala i korupcije bolje i temeljnije od mene."
"... I svim onim dušebrižnicima što pevaju 'Vučiću homoseksualče' da poručim da tajkuni neće voditi ni politiku Srbije niti će sastavljati crnogorsku vladu."
"... I na ovom velikom hrišćanskom okupljanju, da se osvrnemo na protestansku hrišćansku etiku, Vebera, i minutom ćutanja odamo počast preminulom i pomolimo se za brže evropske integracije, ekonomsku stabilnost i diverzifikaciju radnih mesta sa bar 50% ženskih. Tu mislim i na sveštenike."

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.262
Mislim da bi o pokojniku rekao sve najbolje, daleko bolje nego je ovaj zasluzio.
Uvijek se iznova divim Vucicu i odakle crpi snagu da ne mrzi one koji su ga na najgore moguce nacine proklinjali.
A što bi on mrzeo Amfilohija , naprotiv njemu je upravo takav trebao

Uzmi da si na poziciji gde trpiš pritiske da nešto uradiš sa jedne strane , pa treba ti pritisak i jači sa druge da to ne uradiš .

Dakle meni njihov sukob nije nikakav dokaz naše nesloge , već naprotiv

Da sam u pravu dokazuje i jučerašnji dan .. jer se pokazalo da svako zna gde mu je mesto .

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.262
Prema nekim dobro obavestenim izvorima predsednik Vucic je onemogucen u svojoj nameri da se obrati prisutnima na odru pokojnog vladike Amfilohija.O tome vec postoji tema.Ova tema je nesto drugo. Osmisljena kao tema ne o tome da li mu je trebalo omoguciti da se obrati prisutnima odnosno odrzi posmrtni govor od pokojnika ili ne nego o tome sta korisnci misle kako bi taj govor zvucao tj,sta bi sadrzavao.
Ja sam misljenja da bi predsednik u oprostajnom govoru od pokojnika,govorio o sebi.Mozda i o onima koji ga napadaju tj.,na posredan nacin ceo govor bi posvetio samom sebi.
A koji su to izvori, majke ti?

Bože, jedan jedini dan niste u stanju da ispoštuejte bez te odurne propagandističke politike

Svaki nagoveštaj kakvog takvog jedinstva u stanju ste da pokušate pokvariti

Mitropolit vam ni mrtva nije dozvolio da ga zloupotrebljavate.

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.365
Još ne odustajete od spina ?

Da je Amfilohije bio u stvarnom sukobu sa aktuelnim predsednikom Srbije na sahranu ne bi išao ..
Da li je ikada otvorena tema na krstarici na kojoj nema tvog komentara "ne podrzavam ga ali moram da objasnim koliko je pametan zavidnici jedni"?
Bas si najjadnija od svih.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.262
Da li je ikada otvorena tema na krstarici na kojoj nema tvog komentara "ne podrzavam ga ali moram da objasnim koliko je pametan zavidnici jedni"?
Bas si najjadnija od svih.
Čovek na mestu na kome je Vučić i mora da ima pamet , a ne da bude na nivou pisača koemnatara na krstarici

Mešate nečije neslaganje sa propagandom sa stvarnim stavom

Meni ovde smeta propaganda , a ova priča o govoru je čista propaganda , jedan spin koji ne znam čemu služi , pri tome je i debilno.

Kome je bitna ova spin informacija? Šta se njome postiže - ništa .

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.932
Još ne odustajete od spina ?

Da je Amfilohije bio u stvarnom sukobu sa aktuelnim predsednikom Srbije na sahranu ne bi išao ..
Nije tema da li mu jeste ili nije zabranjeno da govori i da li mu je trebalo da bude zabranjeno.Tema je kako bi zvucalo njegovo obracanje.O tome o cemu ti pises ima druga tema takodje na Politici.Pa mozes da se okusas.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.262
Nije tema da li mu jeste ili nije zabranjeno da govori i da li mu je trebalo da bude zabranjeno.Tema je kako bi zvucalo njegovo obracanje.O tome o cemu ti pises ima druga tema takodje na Politici.Pa mozes da se okusas.
Šta je ovo ovde?
Nije ni na nivou : proricem za dz po internetu
Nije ni: auu što je pogrešio onaj pre 100 godina, kud nije imao pamet moju
Šta je ovo neki pismeni rad, tipa pusti masti na volju i daj istrosenoj propagandi ideju?

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.365
Čovek na mestu na kome je Vučić i mora da ima pamet , a ne da bude na nivou pisača koemnatara na krstarici

Mešate nečije neslaganje sa propagandom sa stvarnim stavom

Meni ovde smeta propaganda , a ova priča o govoru je čista propaganda , jedan spin koji ne znam čemu služi , pri tome je i debilno.

Kome je bitna ova spin informacija? Šta se njome postiže - ništa .
Tebi uvek smeta kad njega neko ne veliča i u svemu suprotnom od toga vidiš zaveru. Na svakoj temi si najprisutnija a hoćeš da predstaviš sebe kao nekog neutralnog ko je ovde usput i to je ono što je najjadnije kod tebe. Sigurno da ti je do sada jasno da se niko ne prima na tu priču.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.262
Tebi uvek smeta kad njega neko ne veliča i u svemu suprotnom od toga vidiš zaveru. Na svakoj temi si najprisutnija a hoćeš da predstaviš sebe kao nekog neutralnog ko je ovde usput i to je ono što je najjadnije kod tebe. Sigurno da ti je do sada jasno da se niko ne prima na tu priču.
Kada naučite da plasirate pravu informaciju, a ne neku spin priču ko zna čijui za čiji interes tada ću uvek da podržim

Primetno je da je propagnda na ovim prostorima strašno devalvirala , ostala zarobljena u vremenu, postala dosadna, bljutava, čak i kada postoji istina ona je toliko istrošena da ne zanima nikoga

Kad se već "gleda u pasulj" da nije neko možda želeo govor , pa je odbijen , pa onda pustio ovakvu priču preko svoje ekspoziture srbin.info?

Poruka
6.024
A što bi on mrzeo Amfilohija , naprotiv njemu je upravo takav trebao

Uzmi da si na poziciji gde trpiš pritiske da nešto uradiš sa jedne strane , pa treba ti pritisak i jači sa druge da to ne uradiš .

Dakle meni njihov sukob nije nikakav dokaz naše nesloge , već naprotiv

Da sam u pravu dokazuje i jučerašnji dan .. jer se pokazalo da svako zna gde mu je mesto .
Natasa brate, ja na krstaricu dolazim trolati, ne zalazim pretjerano u srpsku politicku scenu.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.262
Natasa,ja sam takodje za Vucica a protiv opozionog olosa al mora neka tema koja se dotice i odredjenih ne bas pozitivnih osobina predsednika koje su dakako svima uocljive jer nismo slepi jelte
Ne radi se ovde o odbrani predsednika , već o nagađanjima

Niti se zna da li je trebao držati govor niti se ne zna .. Ima jedna poluinformacija i to je to

Mnogo bolja tema bi bila odnos njih dvojice , kako koji vidi rešavanje problem, ko je u pravo, ko je u kom periodu donosio pogrešne odluke, šta su možda bili motivi , kakve su posledice , koliko je bitno imati različite stavove i koliko je važno bilo imati autoritet kao Amfilohije ...

Toliko u njihovom odnosu ima prostora za kritiku samog Vučića , ali bazirati to na jednoj trač informaciji je po meni besmisleno

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.