• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako bi ste se ponasale kada bi..

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.535
Zivele u srednjem veku, ali kao deo aristokratije? Mozete biti vojvotkinja, grofica, princeza / kraljica.. No, imajte u vidu da su zene bile gotovo pa imovina muskarca (muza). Kako bi podnele takav zivot kada bi vas neko prebacio u to vreme?

Pošto sad imam 35 godina, to znači da bih za srednjovekovni standard već bila baba ili pokojna :confused:

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
13.421
Zivele u srednjem veku, ali kao deo aristokratije? Mozete biti vojvotkinja, grofica, princeza / kraljica.. No, imajte u vidu da su zene bile gotovo pa imovina muskarca (muza). Kako bi podnele takav zivot kada bi vas neko prebacio u to vreme?

Zavisi za koga sam udata...ne bih se mnogo bunila u zavisnom polozaju sa titulom i uz finog muza.
Kao i danas, recimo:lol:
Ne smeta mi uopste da budem ispod...spolja gledano...ne valja ako sam ispod u braku, kada smo sami...

gost 439664

Aktivan član
Poruka
1.323
Užas vrijeme.. Brrrr
Nema tople vode.. Hladne zidine oko, iznad, ispod..
S kim god da bi bila, i ako bi uopšte bila s nekim, ja bi se smrzla.. Ja inače I ovako sada ljeti nosim debele čarape ne volim kad nemam opciju da se okupan ili tusiram kako treba..
Kako bi se ponašala.. Pa da sam neka koja može naređivati ~stalno bi se glasno bunila, ljutila i šta znam vec.. Da sam sluga sutila bi, radila svoj posao a u sebi bi se bunila, vrištala i sig. želila da me nema.. P. S. U tom dobu je rijetko koja žena bila ono bas "super" ili "na konju" sto se kae...
A da imamo mašinu da odemo u prošlost,... e ttad bi volila da obiđem i to doba i lokaciju. Mada mislim da bi i tada mogla da stradam zbog "dugog jezika" na kojem nejma dalka 🤣 I u svakom slučaju bi otišla da posjetim Egipat u doba faraona, civilizacije južne Amerike i naravno novi Zeland.. Čisto zbog moje fantazije o njihovim muškarcima, 😌😌😌😁😁😁😁

Al.. Ma ee Stipu mene, opet blebećem. Nemam ja ba poojma..
Ja samm kaem😜

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.