Frederick_
Elita
- Poruka
- 22.044
I nije neki auto, znao je da se zapali sam od sebeGledao bih da odem sa stilom![]()
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
I nije neki auto, znao je da se zapali sam od sebeGledao bih da odem sa stilom![]()
Ti ko @Jugoslav ČvarakE'o ovako, a tu je i kufer...
Pogledajte prilog 1899602
"Smak Sveta" je genetski usadjen kao poruka Majke Prirode da će Sunce kad tad da eksplodira
Medjutim, ako pravilno shvatimo poruku, to znači ovladavanje tehnikama da se nasele drugi prostori a ne jedan te isti sistem koji će biti spaljen tamo nekog datuma.
Pitanje je da li imamo resurse za tako nešto a ionako Društv3nhaci koče celu administraciju i to dodatno otežava ceo proces.
I ne samo obukli, već i koga bi držali za ruku u tim trenutcima?
Čega bi vam bilo najviše žao?
Da li bi dostojanstveno napustili ovaj svijet ili bi izbezumljeno hodali bez cilja i plkakali i histerisali?
Kako bi izgledao taj posljednji dan ovozemaljskog života?

Stojko, ti i ja samo gospodski.
Stojko od juče pije i čaj iz Londona, moliću finoStojko, ti i ja samo gospodski.
![]()
![]()
To je dobar čaj.Stojko od juče pije i čaj iz Londona, moliću fino
https://forum.krstarica.com/threads/stojkovo-cose.1053719/post-52903559
Šerlok Holms.
Odličan, sveža tura...To je dobar čaj.
Poslala kraljica čaj od nane lično?Stojko od juče pije i čaj iz Londona, moliću fino
https://forum.krstarica.com/threads/stojkovo-cose.1053719/post-52903559
Lično bralaPoslala kraljica čaj od nane lično?
Koje obloge koristis?Stojko od juče pije i čaj iz Londona, moliću fino
https://forum.krstarica.com/threads/stojkovo-cose.1053719/post-52903559

Molim moderaciju da odmakne šiparice dalje od separea sa gospodom...Koje obloge koristis?![]()
Jake gospode?!Molim moderaciju da odmakne šiparice dalje od separea sa gospodom...
Na onaj svet se samo karakter nosi. Ako si bio zao i nemoralan ovde bićeš i tamo. Pakao se nalazi u srcu zemlje on nije na nebu. Na nebo idu samo odabrani koji su se obukli u haljine bele, oni koji tvore dobra dela, koji su milostivi, zahvalni, praštaju grehe drugima pa tako i sebi.Kako dosla tako i otisla...ne prenosi se odeca iz materijalnog sveta u duhovni....Razmisli još malo.![]()
Uf...idemo odavde...taxi vozi preko puta...Jake gospode?!
Uf...idemo odavde...taxi vozi preko puta...

Jel postoji uopšte gospodin na forumu koji je nju želio u istom separeu?Molim moderaciju da odmakne šiparice dalje od separea sa gospodom...

Ti.Jel postoji uopšte gospodin na forumu koji je nju želio u istom separeu?![]()
Smanji rakiju na razumnu mjeru.
Simo, cijeli forum zna da mi dises za vratom!Smanji rakiju na razumnu mjeru.
Cijeli forum zna da te Hr.Šmit napušta.Simo, cijeli forum zna da mi dises za vratom!
