Kako bi izgledao vas vojni rok?

Kako bi izgledao vas vojni rok?

  • Ponovo???

    glasova: 1 14,3%
  • Nekako

    glasova: 0 0,0%
  • Nikako

    glasova: 0 0,0%
  • Uzalud im trud

    glasova: 0 0,0%
  • Ma kakvi

    glasova: 2 28,6%
  • Prigovor savesti

    glasova: 1 14,3%
  • Versko izuzece

    glasova: 0 0,0%
  • Gubljenje vremena

    glasova: 1 14,3%
  • Ko da daje pare za racune dok neko vice na mene?

    glasova: 0 0,0%
  • Nisam za to

    glasova: 2 28,6%

  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
Шта знам, не иде да у 27-28 идем у војску. Зна се кад се служи. Ем чисто губљење времена, ем нека подигну овим назови "профи" војницима плате. Па ко се трипује на то иће циљано због плате.
 
sto?
zamisli da ti neko napadne zemlju, mora se branis a nemas pojma ni sta je vojnik. Poginuces od prvi metak.
Bar nekoliko meseci da si u vojsci da se naucis da se cuvas a placenici neka napadaju.
Za par minuta skuzis kako se rastavlja i sastavlja puska, ostatak je samo nadogradnja ako te ne roknu prije :mrgreen:

___________________________________________________________________________________

Morali bi me lancima vezat da idem ponovo u vojsku. Branio bi samo kucu, nista vise.
 
Ja ovaj sa cigaretom u sredini ⬇️ :mrgreen:
bane-12.jpg
 
Poslednja izmena:
Za par minuta skuzis kako se rastavlja i sastavlja puska, ostatak je samo nadogradnja ako te ne roknu prije :mrgreen:

___________________________________________________________________________________

Morali bi me lancima vezat da idem ponovo u vojsku. Branio bi samo kucu, nista vise.
ma daleko bilo da idem u vojsku, al mislim, nedaj boze rata, za nijansu ce bolje prodju oni sto su prevalili neki mesec u vojsku , bar na pocetku rata,......a taj period je najvaznji. Posle se naucis i prezivis.
 
Koristio sam se prigovorom savijesti, u obrazlozenju sam lagao da sam budist i da ne vjerujem u nasilje.

Sluzio sam civilno u bolnici, bilo nas je toliko puno da smo se rotirali (zadnja generacija pred zamrzavanje obaveznog sluzenja), tako da sam tamo bio svaki treci dan od 08-12.

Sada me toga sramota i zao mi je.

Ako je hrabri Gospodin Ministar Aleksandar Vulin mogao sluziti domovini, valjda sam mogao i ja.
 

Back
Top