Quantcast

Kako bi izgledalo kada bi Republika Srpska Krajina usla u sastav Srbije ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
15.335
Politicka situacija u svijetu nije uklesana u kamenu i ukocena. I Ameika je do juce bila nedodirljiva a danas itekako ranjiva....
Do ponovnog razrjesavanja stvari ce doci na Balkanu. Mozda mi necemo tad biti zivi, ali to ce doci. To je neminosnost, jedan ciklus koji se ponavlja.

Da li ce Srbedne zadrzati ono sto im je danas ostalo, prosiriti se itd. Ko zna. Licno u to ne vjerujem, jer su ispuvali sve snage i DAH sa Jugama.
Ali ko zna, mozda ce tu biti i drugi igraca, Rusa, Talijana, Turaka itd. Ko to zna.

SAMI HRVATI I MUSLIMANI CE UVIJEK U SRBIMA IMATI NAJBOLJEG SAVEZNIKA PROTIV SRBA.

Poruka
15.335
Тебе ћемо да населимо на врх Велебита и не само што нећеш да плаћаш порез, него ћеш и плату да добијаш за осматрање Лике и Северне Далмације.
Мало да гледиш на север (Лика), мало на југ (Далмација), а и наћи ћемо ти једног личког меду да ти џара оџак, да се не осећаш усамљено.
Dao bi svo zlato ovoga svijeta za tako nesto. Kao licki Grizli Adams. :D

Samo bi me bio stra' od mina.

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
14.334
Vi ste prvi to napravili i dali za pravo drugima da to urade.Tako sad muslimančuge koje vi u Hrvatskoj volite i simpatični su vam kao mujo haso i burek sistematski tlače vaše sunarodnike u tkz bej ha a u slučaju njihove pobune spremni su da ih naglavačke proteraju na šta će te vi da se snebivate.
Šta smo si mi dali za pravo?
Aha, dali smo si za pravo da uspostavimo suverenitet nad cijelim međunarodno priznatim teritorijem. Sumnjam da smo to pravo iskoristili baš prvi na kugli zemaljskoj.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.