kako bi bilo lepo da smo pametni!

smfgreat

Aktivan član
Poruka
1.159
Zamislite Srbiju u kojoj su pametni ljudi, koji nisu sa jedne strane zatupljeni, prevareni omalovazavani... Sve sto je moglo da se desi da se narod ovde zatupi desilo se. Do koje mere ce ici sve ovo sto nam se servira i da nas ovoliko prave budalama? Na svakom koraku mozemo da dozivmo omalovazavanja kao da smo stoke, mada prema stoci se ljudi bolje odnose, prave budale od nas na svakom koraku. Toliko trpimo da je to neverovatno, mozda smo evoluirali u bezosevcajna, apaticna i flegmaticna bica...
 

Back
Top