KAKISTOKRATIJA ili duhovni genocid nad sopstvenim narodom

123loncar

Veoma poznat
Poruka
14.173
" Snažan je utisak da se iza ”kreativnog tima originalnih koncepta” tih gadosti zapravo krije jedna ružna namera. Okupljeni su oko plana da se deponijom ljudskog otpada s Balkana dokrajče intelektulno, emotivno i moralno narod kojem pripadaju. "

http://www.blic.rs/Komentar/En-Passant/237031/Kakistokratija

O čemu zapravo ovaj čovek piše , te šta hoće da nam kaže ?
 
Žarko Korać, psiholog
Naša javnost je umorna i niko više ne očekuje ništa ni od čega. Ljudi su rezignirani da se uopšte nešto može promeniti u ovoj zemlji i dobijamo najopasniji proizvod, a to je tupost

Josif Visarionovič Staljin poznat je po tome što je svojim saradnicima govorio: imaš čoveka, imaš problem, ubiješ čoveka, nemaš problem. ...»
 
Poslednja izmena:
Па ја то ђубре од неких разних квази ШОУ-ПРОГРАМА тј.РИАЛИТИ - уопште не гледам и уопште и не знам о чему се ради, јер сам одмах на почетку схватио да је концепт АНТИ, тј. анти-култура, анти-образовање, анти-морал, анти-човек........ све што нема везе са мном.

ПОСТОЈИ ДАЉИНСКИ, ЈЕДНОСТАВНО ЈЕ...... КЛИК И ГОТОВО
 
Je li loncaru. jel ti ono u hrvatskoj zivis?

... ma mogao bih ali neću ... volim moj zaseok istočno od hrvatske , više nego sebe sama .... inače , neznam zašto je to važno ... a ovo lonče uzeh bez razmišljanja i nema veze sa Lončarima ( plemenski / pučki / genetski ) .... eto tako stvari stoje ( prvi si koji uljudno pita -- nadam se da sam dovoljno uljudno odgovorio ) .... pozdrav !
 
...da ... ako nam ubiju duhovnost , ubili su u nama sve ljudsko -- tad rade snama šta hoće ....


Какистократија почиње од главе.


2i9o8dz.jpg
 
... ma mogao bih ali neću ... volim moj zaseok istočno od hrvatske , više nego sebe sama .... inače , neznam zašto je to važno ... a ovo lonče uzeh bez razmišljanja i nema veze sa Lončarima ( plemenski / pučki / genetski ) .... eto tako stvari stoje ( prvi si koji uljudno pita -- nadam se da sam dovoljno uljudno odgovorio ) .... pozdrav !

Ma sve mi se cini da si neke prohrvatske stavove zastupa u nekim debatama, zato pitam!
 
Ma sve mi se cini da si neke prohrvatske stavove zastupa u nekim debatama, zato pitam!

.. imaš pogrešan utisak ... mene naš opstanak trenutno zanima ... imam predosećaj da nestajemo iz dana u dan, a da smo ispunjeni srpštinom koja je hrvatima preko šumadije i pomoravlja dala državu ...zato i mislim da je nad nama izvršen duhovni a potom biološki genocid.... neke naše veličine poklanjaju se senima po grobnicama zapadno od drine , a ove ovde ne žele čak ni da obeleže dostojno čoveka( koje se pune ceo jedan vek ) .... zato je ovo rijatli genocid ...zato smo lake žrtve ... veliki sinovi zapadno od drine , još uvek ne mogu da operu ruke od krvi šumadinaca i moravaca .. njihovi sinovi kriju arhive njihovih zločina i patriotski zaposedaju riatli srbiju ( o njihovim rukama govoriće naši potomci , ako im išta u glavama ostane posle slobopinkanja ) .... to je deo moje muke ... Pozdrav !
 
Poslednja izmena:
.. imaš pogrešan utisak ... mene naš opstanak trenutno zanima ... imam predosećaj da nestajemo iz dana u dan, a da smo ispunjeni srpštinom koja je hrvatima preko šumadije i pomoravlja dala državu ...zato i mislim da je nad nama izvršen duhovni a potom biološki genocid.... neke naše veličine poklanjaju se senima po grobnicama zapadno od drine , a ove ovde ne žele čak ni da obeleže dostojno čoveka( koje se pune ceo jedan vek ) .... zato je ovo rijatli genocid ...zato smo lake žrtve ... veliki sinovi zapadno od drine , još uvek ne mogu da operu ruke od krvi šumadinaca i moravaca .. njihovi sinovi kriju arhive njihovih zločina i patriotski zaposedaju riatli srbiju ( o njihovim rukama govoriće naši potomci , ako im išta u glavama ostane posle slobopinkanja ) .... to je deo moje muke ... Pozdrav !

Tako tako, ceprkanjem po pasijim grobljima, srpstvu ces najbolje pomoci!
Cujes li ti sebe?
 
Tako tako, ceprkanjem po pasijim grobljima, srpstvu ces najbolje pomoci!
Cujes li ti sebe?

.. ja ni neprijateljske pretke ne vidim na pasjim grobljima ... ali oni što misle da su moji predci i predci mojih komšija na pasijim grobljima, zajedno sa zločincima koji ih pobiše pozatvaraću kad tad ... samo bez uzbuđenja ... to traže nevine žrtve ... to je budućnost .. ovaj tvoj iskaz je deo rijatli srbije -- slobopinkomanija ... Pozdrav !
 
"Ideja je prosta: namami osiromašenog čoveka nekakve prepoznatljivosti nagradom, dovedi ga u iskušenje i traži da se sasvim razgoliti, odrekne privatnosti i pristojnosti, natopi ga alkoholom, afirmiši nastranosti, destruktivnost, egzibicionizam, nekrofilne, pedofilne i druge nagone, ubaci incidentne likove sa zadatkom dželata, uključi kamere i snimaj ga sa svih strana – eto poželjne zabave! Rezultat je vidljiv u stvarnom životu: previše baraba se izdaje za slične “domaćine” i ”rodoljube” i degradirajući ceo narod ne primećuju koliko je zlo uznapredovalo. "
 

Back
Top