Kakav stil enterijera volite ?

lekicbogdan

Početnik
Poruka
27
Mislim da će ovo iti zanimljiva tema. Potrebno je da znamo nešto o vrstama stilova enterijera i kako se oni najbolje uklapaju, pre nego što počnemo da uredjujemo naš dom. Znam da je sve to stvar ukusa, ali dobro je da ne nabacujemo samo razne stilove bez nekog plana. Pošto se i sam bavim dizajnom enterijera zanimaju me vaša mišljenja na ovu temu.
 
Ја бих волео да унутрашњост моје собе буде као у пећини. :) На зид да ставим плоче грубо клесаног камена. Волим камен.
To bi dobro išlo ut industrijsko retro stil. na primer zidovi od kamena, luster veliki kitnjasti of kovanog gvožđa, kao u srednjem veku, nameštaj retro od punog drveta.
 
Ја бих волео да у селу направим кућу, пола клесани плави камен, пола храстове греде дебљине 20 см. Динарски стил куће. Волео бих и подрум у земљи од клесаног камена дебљине пола метра. Оно што никако не могу да помирим у томе је моја жеља да имам терасу ширине шест и дужине осам метара а да притом имам и природну светлост у дневној соби из које би се излазило на терасу. Вероватно бих морао негде на страни да направим летњиковац.
 
Ја бих волео да у селу направим кућу, пола клесани плави камен, пола храстове греде дебљине 20 см. Динарски стил куће. Волео бих и подрум у земљи од клесаног камена дебљине пола метра. Оно што никако не могу да помирим у томе је моја жеља да имам терасу ширине шест и дужине осам метара а да притом имам и природну светлост у дневној соби из које би се излазило на терасу. Вероватно бих морао негде на страни да направим летњиковац.
Mogao bih da na nastresnici terase postavis dva ili tri krovna prozora.Imao bi svetlost.
 
Ја бих волео да у селу направим кућу, пола клесани плави камен, пола храстове греде дебљине 20 см. Динарски стил куће. Волео бих и подрум у земљи од клесаног камена дебљине пола метра. Оно што никако не могу да помирим у томе је моја жеља да имам терасу ширине шест и дужине осам метара а да притом имам и природну светлост у дневној соби из које би се излазило на терасу. Вероватно бих морао негде на страни да направим летњиковац.
Jel imate imanje na selu? evo nešto što sam za svoju gušu modelovao.
 

Prilozi

  • 241283629_416561816494292_6338128315165103766_n.jpg
    241283629_416561816494292_6338128315165103766_n.jpg
    111,6 KB · Pregleda: 5

Back
Top