Kakav ste vozac prema natalnoj karti?

Rekao sam ti sta je najbolje za tebe,drugi da kupi ( naravno,onaj ko se razume ) i da on odluci.U suprotnom i da bude dobar auto imaces neocekivane troskove,jednostavno moze se desiti da je dobar ali da ima neku neprimetnu fabricku falinku.

Neki sporohodni tip bi odgovarao poput mercedesa 200 D ali pitanje je sta ti smatras pod dobrim autom i koliko si novca spremna dati,sve ima svoju cenu.
 
Rekao sam ti sta je najbolje za tebe,drugi da kupi ( naravno,onaj ko se razume ) i da on odluci.U suprotnom i da bude dobar auto imaces neocekivane troskove,jednostavno moze se desiti da je dobar ali da ima neku neprimetnu fabricku falinku.

Neki sporohodni tip bi odgovarao poput mercedesa 200 D ali pitanje je sta ti smatras pod dobrim autom i koliko si novca spremna dati,sve ima svoju cenu.

Ne volim taj auto ni malo :) Volim manji i brzi
 
Poslednja izmena:
Dzipovi su pod Jupiterom,narocito Pajero.
Mitsubishi_Logo.jpg

Tvoj auto bi bio crne ili crvene boje,spusten,kabriolet.Mitsubishi
 
znak1.gif

Osobe sa losim Uranom u trecem,ili ako im neka planeta iz treceg pravi los aspekt sa istim,ili ako su tu malefici bilo bi pametno da istog trenutka napuste volan
( Dupor Mile ).

@Venera 8
Trebala bi postovati ogranicenje brzine (mars),izbaciti sminkanje i muziku (venera) ,telefoniranje (uran).Onda neces imati problema.Inace ce biti nedaca sa elektrikom,maglenkama itd.

Ne zaboravi da je Mars simbol krvi,a aspekte vezane za saobracaj astrolozi nikad ne mogu izbeci,mogu se samo ublaziti.Pamet u glavu menjac u ruku.
 
Poslednja izmena:
uh :) taman posla da se sminkam i vozim :):))osven muziku, a iskreno i ne volim mnogo da vozim ,retko vozim, osim kad moram, al ne znam voziti bavno , samo brzo :):)) Traznit me stvarno brine , moze se nesreca dogoditi i ko suvocaz ili cak pjesak , na bilo koji nacin... Dosad u zivotu nikad nisam dozivelja soobracajnu nesrecu, i traznit mi na sunce u 2.
Hvala , ne cu zaboraviti da pazim kad dodje taj traznit to sigurno :) ako je moguce to.
 
Poslednja izmena:
:) hvala. Sta je sa konjukcijom, gleda se ko los aspekt ? Ocekuje me tranzit opozicija Uran Sunce uskoro, Uran u 8 , sa Suncem u 2 polje, ipak da se ja klonim soobrakaja tog perioda , sto je sigurno sigurno je , moze biti opasno.

Ti lepo postavi svoju natalnu pa ces dobiti tumacenje na svako postavljeno pitanje.Odavno si ovde da ne znas da se ovako ne moze precizno odrediti radnja bez gledanja svega u globalu.To smo pisali na vise mesta.Ovako nas mucis sa aspektima ove i one planete.Sve ti je jasno,stvaras nam opterecenje,jer ne znamo ceo tvoj horoskop napamet,da bi ti rekli bice to ili nece biti.
 
Kakve bre veze ima natalna karta ili ti horoskop sa voznjom?Jeste li vi videli natalne karte nekih poznatih licnosti...
Malo je bzv ziveti u uverenju da joj strah od voznje daje pluton, saturn ili sta vec.Da je tako svi zivi na planeti ne bi smeli da sednu za volan koji to imaju.Pa jos ako su u trecoj kuci.Ili uran, neptun.Bilo sta.Planete ne mogu nista coveju ni oduzeti ni dati.Pa kakav bi samo ocajan vozac trebao biti Steven Seagal.Pogledajte samo njegovu natalnu.saturn (kuku lele strasljiv, plasljiv), mesec (kuku lele ugrozen) pa i neptun (joj jadan ja po kisi, grmljavini, snegu... nikako pa jos rasejan i smeten za volanom plus strasljiv, plasljiv) sve u trecoj.Brrr da se najezis bilo bi po astro pricama a ja sam sigurna da je odlican vozac.I kako onda ima veze voznja sa planetama.Ili Marchia Cros.Em uran em pluton u trecoj (ne zna se sta je gore po astro pricama.Da li strasljiv pluton ili nervcik uran).Pa jos uran osteti mesec a pluton i merkur i mars a i ona se koliko znam ne zali na voznju a vozi.I oboje zvi hvala zivotu i dan danas a osakati ih treca kuca.I koliko samo ima primera da planete nemaju uticaj na voznju
Ili David Beckham.kuku em rak na vrhu terce pa jos ostecen od urana a onako strasljiv i plasljiv saturn u trecoj.Ma bolje ja da ne sedam za volan bilo bi po astro pricama
Ima i reli vozac Sebastien Loeb.Em mu pluton tako strasljiv u trecoj a dispozitor venera jadna iskvadrirana od urana i onako sva nesigurna (jel kako se taj aspekt tumaci).Pa jos uran pravi opoziciju i na mesec pa bi po tumacenjima trebalo biti da je on kao covek nesiguran, pa jos spetljana i smotana riba u horoskopu.A on profi vozac na sve to
Ili vozac Stefano Modena.Vladar trece merki i to retro pa jos ostecen od urana i saturna i plutona.Kuku lele
A ima i na forumu dosta primera da pravila nema pa i planete znaci nemaju uticaja.Kako to da na jednog deluju a na drugog ne????
 
meni je treca kuca u lavu, a vrh trece je u kvadratu sa merkurom (vladar 4 i 12). a merkur je istovremeno u konjukciji sa uranom (vladar 9) i oni su u skorpiji koja je ukljestena u petoj. sunce konjukcija pluton i ta konjukcija cini kvadrat sa mesecom vladarem ac. imala sam strah od voznje, a sad obozavam da vozim, ali nemam auto. ocu li se ikada docepati nekog auta, po mogucnosti nekog veceg. volim velike automobile daleko bilo da imam punta ili tako nekog prcoljka. :sad2: :rida:
strah je nestao kad sam nanjusila brzinu koju ja kontrolisem. :malav:
e da i smc mi je tu na vrhu trece kuce.

p.s. narocito su mi uzbudljive krivine. koje volim da secem. :zcepanje:
 
Merkur ima nepovoljne aspekte ali pravis gresku kakvu cine pocetnici.Na osnovu par aspekata donosis sud a vise parametara si izostavila i ne vidis.

Astrologija nikad ne gresi, pogresiti moze samo onaj koji tumaci. Nemas osecaj sta nosi horoskop i sta ce u nekom segmentu zivota preovladati, dobro ili lose.

Tacno je sto navodis, opasnosti postoje, ali ne na trkama. Nego na kracim povratcima prema svojoj kuci. U pitanju su visi igraci i igra je povezana sa novcem.

vozac Stefano Modena.Vladar trece merki i to retro pa jos ostecen od urana i saturna i plutona.
Prvo polje je zivot. Suvadar Venera je lepo polozena. Pravi trigon Marsu suvladaru prvog.
Ve 120 Mo Ma Ur

U prvom je Jupiter koji dodatno stiti. U Ovnu, udes iako se desi glava ce biti sacuvana. Ukoliko bude budan i ne bude spavao u automobilu - Ne 8.

Pored toga pravi trigon osi polja devet koje pada u Strelca.Vis zastita. Gde? Tamo gde je vladar devetog a on je u prvom, u Ovnu. Zasticeno fizicko telo pri brzini (Ovan). Polozen na osmi stepen.

I042303.mvTgdZGrPeRWCHZXZOD5Rw.c2atw.250.jpg
 
Prvo polje je zivot. Suvadar Venera je lepo polozena. Pravi trigon Marsu suvladaru prvog.
Ve 120 Mo Ma Ur

U prvom je Jupiter koji dodatno stiti. U Ovnu, udes iako se desi glava ce biti sacuvana. Ukoliko bude budan i ne bude spavao u automobilu - Ne 8.

Pored toga pravi trigon osi polja devet koje pada u Strelca.Vis zastita. Gde? Tamo gde je vladar devetog a on je u prvom, u Ovnu. Zasticeno fizicko telo pri brzini (Ovan). Polozen na osmi stepen.

I042303.mvTgdZGrPeRWCHZXZOD5Rw.c2atw.250.jpg

:zcepanje: Uvek potvrde zasto je neko takav kakav je.Ma da, pusti ti te fore :hahaha: Potpisujem da niko ne moze znati covekove sposobnosti na osnovu polozaja planeta dok mu taj ne kaze prvo sve o sebi.Pa onda tek sledi pametovanje do beskonacnosti i foliranje
A Sebastianu i sunasce vladar prve i merkurce vladar trece u kilavim, strasljivim i plasljivim ribicama pa jos sve u hogar strasnoj osmoj kuci i osakaceni od isto tako kilavog i strasljivog i nesposobnog i rasejanog neptuna.Ma vazi
A Marchia Cross, pa vladar prve mesecko osakacen i to od vladara osme.Kuku nje tek
Pa tu je i Megan Fox.Kuku nje isto, em vladar prve i hogar strasne osme pa jos opozicija uran iz trece.I ona ga je ugasila.A tu jos i neptun.
 
Poslednja izmena:
Ili vozac Stefano Modena.Vladar trece merki i to retro a

Merki...

Merkur je ime boga. Upali tv i odmori uz EPP, jos nisi zrela za astrologiju.

Astrologija nikad ne gresi, grese oni koji nauce osnovnu simboliku pa misle da su astrolozi. Kada vide da im tumacenje ne stima i da su se upetljali u stvari u koje ne bi trebali da petljaju optuzuju druge pa i samu nauku.
I042303.mvTgdZGrPeRWCHZXZOD5Rw.c2atw.250.jpg


Trece polje je je dominanta za saobracaj, ali nije jedino..Trece je prazno. Polozaj vladaoca govori gde se trosi energija i kakve plodove ce doneti, povoljne ili nepovoljne.

Merkur je drugom, na Algolu i opasnosti su vezane za druge stvari. Preti opasnost clanu familije. Ono sto nisi videla jeste da je u pitanju Voda/Vazduh a ne samo Vazduh. U detinjstvu je imao davljenje na moru ali ga je spasio stariji covek.
 
Ја сам још током обуке ухватио такт безобразним таксистима и почео да их одсецам када блефирају да се провуку пре времена. :p Како је само сладак укус њиховог пизд-а када из све снаге укоче у задњој секунди. Али не желим да возим по нашим улицама јер бих пре или касније попиздео и излупао нечија кола са свих страна. А како сам чуо, полицијоти умеју да не знају (односно умеју да "не знају") прописе, па пишу казну оштећеном а не кривцу за удес. `Фала лепо. Ис*ењам се на такав саобраћај. Кад пређем у неку цивилизовану земљу, радо ћу да возим.
 

Back
Top