Kakav muskarac je zenama privlacniji?

bezimeni1

Aktivan član
Poruka
1.502
Мислио сам да ово буде тема за различите врсте случајева, пошто бих имао милион питања за жене.


Да ли је женама привлачнији мушкарац који је купио кућу у неком селу, у некој недођији, и где нема пуно земљишта, значи тај се одвојио од родитеља и не живи са њима и нешто је остварио у свом животу, али пошто је у том месту бог рекао довиђења тај мушкарац нема посао и нема начина да га ту нађе па га донекле помажу родитељи док им он даје мало пољопривредних производа,,,,,,, или мушкарац у граду који живи са родитељима од којих нема баш слободе али који има свој динар и уопште финансијски не зависи од родитеља а чак им и помаже око куће? Значи, само бирање између те две опције, нема уметање нечег трећег, значи, ко од њих двоје има више шанси код жена?
 
Мислио сам да ово буде тема за различите врсте случајева, пошто бих имао милион питања за жене.


Да ли је женама привлачнији мушкарац који је купио кућу у неком селу, у некој недођији, и где нема пуно земљишта, значи тај се одвојио од родитеља и не живи са њима и нешто је остварио у свом животу, али пошто је у том месту бог рекао довиђења тај мушкарац нема посао и нема начина да га ту нађе па га донекле помажу родитељи док им он даје мало пољопривредних производа,,,,,,, или мушкарац у граду који живи са родитељима од којих нема баш слободе али који има свој динар и уопште финансијски не зависи од родитеља а чак им и помаже око куће? Значи, само бирање између те две опције, нема уметање нечег трећег, значи, ко од њих двоје има више шанси код жена?
nijedan.
 
Мислио сам да ово буде тема за различите врсте случајева, пошто бих имао милион питања за жене.


Да ли је женама привлачнији мушкарац који је купио кућу у неком селу, у некој недођији, и где нема пуно земљишта, значи тај се одвојио од родитеља и не живи са њима и нешто је остварио у свом животу, али пошто је у том месту бог рекао довиђења тај мушкарац нема посао и нема начина да га ту нађе па га донекле помажу родитељи док им он даје мало пољопривредних производа,,,,,,, или мушкарац у граду који живи са родитељима од којих нема баш слободе али који има свој динар и уопште финансијски не зависи од родитеља а чак им и помаже око куће? Значи, само бирање између те две опције, нема уметање нечег трећег, значи, ко од њих двоје има више шанси код жена?

Развалисмо тастатуре пишући ти на оним другим темама, али ништа од сугестија ниси прихватио.
 
Мислио сам да ово буде тема за различите врсте случајева, пошто бих имао милион питања за жене.


Да ли је женама привлачнији мушкарац који је купио кућу у неком селу, у некој недођији, и где нема пуно земљишта, значи тај се одвојио од родитеља и не живи са њима и нешто је остварио у свом животу, али пошто је у том месту бог рекао довиђења тај мушкарац нема посао и нема начина да га ту нађе па га донекле помажу родитељи док им он даје мало пољопривредних производа,,,,,,, или мушкарац у граду који живи са родитељима од којих нема баш слободе али који има свој динар и уопште финансијски не зависи од родитеља а чак им и помаже око куће? Значи, само бирање између те две опције, нема уметање нечег трећег, значи, ко од њих двоје има више шанси код жена?
To se ne pitaju zene nego muskarci,privlacan je onaj koji ume s njima i u parku na klupi moze da ih kresne
 
Prije svega vrlo dobro formulisana tema u uvodnom postu.I mislim to ozbiljno.Izuzetna je za pokazivanje pravog odnosa žena prema muškarcima,što možeš vidjeti i po komentarima ženskadije na temi.
Dva tipa muškarca koje ti opisuješ žene smatraju apsolutnim luzerima.Bukvalno ne obraćaju pažnju na tebe.Ženske u 95% slučajeva privlači moć i njene manifestacije(novčane,fizičke,društveni status i sl.).Da bi bio primjećen moraš imati neku od tih manifestacija moći,što više to bolje.Najbolje je imati novac jer za razliku od ostalih manifestacija konstantno imaju direktnu korist od njega.Zato često vidimo žene koje izgledaju kao top modeli sa likovima koji izgledaju kao kaca fecesa.
 
Да ли је женама привлачнији мушкарац који је купио кућу у неком селу, у некој недођији,
zašto je tamo kupio kuću?
и где нема пуно земљишта, значи тај се одвојио од родитеља и не живи са њима и нешто је остварио у свом животу, али пошто је у том месту бог рекао довиђења тај мушкарац нема посао
da li je normalan čovek koji ne napravi ceo plan? dakle kupujem kuću negde gde nema zemljišta i nema posla? to je neki lud čovek? @Iskapa ?
и нема начина да га ту нађе па га донекле помажу родитељи док им он даје мало пољопривредних производа,,,,,,, или мушкарац у граду који живи са родитељима од којих нема баш слободе
mušakrac koji nema slobode od roditelja? Da li se yeyate? @Iskapa ? Ako ja živim sama od moje 18, kako on da ne živi sa svojih toliko i toliko?
али који има свој динар и уопште финансијски не зависи од родитеља а чак им и помаже око куће?
finanijski ne zavisi ali nema slobodu od njih? pa ovo je piš
Значи, само бирање између те две опције, нема уметање нечег трећег, значи, ко од њих двоје има више шанси код жена?
hahaha
i još iskapa kaže odlično postavljeno pitanje. Odlično za idiote.
 
Питање је универзално а одговор није. Зависи од афинитета.
За мене је први. И нема ту шта да помажу родитељи, док је обрнуто природно, да се њима шаље здрава храна :) уз труд и подршку жене, заједнички циљ, ако обоје вуку у истом смеру то може бити један јако леп, предузетнички живот. Далеко здравији од оног у граду. А уз машту и врло исплатив.
 
zašto je tamo kupio kuću?

da li je normalan čovek koji ne napravi ceo plan? dakle kupujem kuću negde gde nema zemljišta i nema posla? to je neki lud čovek? @Iskapa ?
Da,zašto nije kupio kuću na Dedinju?Sve što ti treba je plan.Nemaš novca da kupiš kuću sa velikom okućnicom??Jednostavno ga nabavi!!Prosto ko pasulj.
mušakrac koji nema slobode od roditelja? Da li se yeyate? @Iskapa ? Ako ja živim sama od moje 18, kako on da ne živi sa svojih toliko i toliko?
Ako ja živim sam od moje 18,zašto i drugi ne žive tako??Ako ja imam novca,zašto ga drugi nemaju??Ako ja nisam alergičan na kikiriki,zašto drugi jesu??
hahaha
i još iskapa kaže odlično postavljeno pitanje. Odlično za idiote.
To dalje implicira da je Iskapa idiot(što on objektivno i JESTE),no to ne mijenja ništavnost tvojih argumenata draga moja Paulice.
 
Svakako je najpametniji onaj koji ima neki stan. Što manji. Da ima što manje oko njega da se petlja.
Imaš neki poslić, dođeš kući, digneš noge na krevet, gledaš TV, izvedeš decu u šetnju, ženu na kafu, ideš sa društvom u kafanu, juriš švalerku, pustiš i ženu da i ona juri švalere, lickaš auto... i ne misliš ništa.

Ovaj u nekoj nedođiji sa kućom i imanjem, samo u košenju dvorišta, trave oko dvorišta i oko imanja, ima da mu prođe četvrtina života. Pa ti se srnja trimer, pa ti se srnja traktor, pa se petljaš oko životinja, pa ih lečiš, pa još milion sitnih i krupnih poslova na i oko kuće.

Previše je život na selu skup, stresan, težak i neisplativ. Nažalost.
 
zašto je tamo kupio kuću?
Зато што је тамо мала кућа приступачнија него велика кућа на Дедињу. А кућу је купио јер је боље живети самостално у својој кући него живети са родитељима, бити под киријом или бити под кредитом.

da li je normalan čovek koji ne napravi ceo plan? dakle kupujem kuću negde gde nema zemljišta i nema posla? to je neki lud čovek? @Iskapa ?
Шта то јесте савршено? Цео план може да се има али да не буде све оствариво у пракси.

Тај ништа мање није нормалан од неког који даје пола своје плате на кирију док му Газда у утробу улази (можда јесте приморан али и онај из мог примера је исто приморан, само су им различити афинитети, али сви ће стати у одбрану оног првог јер је уобичајенији иако није нешто рационалнији), који не сме да не буде крпа на послу јер му од тога много више зависи опстанак (не сме да оде у ВЦ као човек иначе оде посао и самим тим становање), и који може сутра да изгуби посао и да се покуњено врати кући код својих родитеља, као губитник, док иза себе има брдо изгубљене лове од које је у међувремену већ могао нешто да купи или да сагради и да има бар неку независност.

Није ли вам ваљда привлачнији мушкарац који не сме да нормално оде у ВЦ само због већег страха од отказа? Јесте да живим са родитељима, али ја сам јуче на послу поставио једног човека тамо где му је место, који ме је, мислећи да не знам да нешто никако није мој опис посла, покушао да направи будалу од мене (искоришћавао је тако друге моје колеге а ја сам неколико пута раније свесно пристајао, као да учиним, али пуно је безобразан тај човек), могла је и туча да падне, и ето, ја смем да тако поставим границе на послу јер ми не зависи пуно живот од тога јер нисам пуно уплетен у капиталистички систем, и понео сам се баш као мушкарац иако сам овако стидан пред родитељима. Да сам подстанар или под кредитом морао бих да будем мањи од миша пред разноразнима.

mušakrac koji nema slobode od roditelja? Da li se yeyate? @Iskapa ?
Неки имају довољно стида да се не понашају превише слободно пред својим родитељима.

Ako ja živim sama od moje 18, kako on da ne živi sa svojih toliko i toliko?
Ако сам ја невин са 31, зашто сви други нису исто невини са 31? Нисам планирао да идем са 18 јер сам још ишао у школу, после тога ћу кренути и на факс који је у истом граду у којем и живим. Ни после нисам планирао да идем од куће јер нисам имао потенцијалне партнерке и друштво па да ми бескрајни секс и партијања буду мотиватори за осамостаљивање (тешко да било ко са 18 или 20 пуно другачије размишља), да сам тада имао друштво можда и бих.

finanijski ne zavisi ali nema slobodu od njih? pa ovo je piš
Тако је. Увек постоји могућност да се некад пропадне и да се поново буде зависан од њих бар на неко време, што значи да се никад нема могућности за потпуну независност и слободно понашање.


Dva tipa muškarca koje ti opisuješ žene smatraju apsolutnim luzerima.Bukvalno ne obraćaju pažnju na tebe.Ženske u 95% slučajeva privlači moć i njene manifestacije(novčane,fizičke,društveni status i sl.).Da bi bio primjećen moraš imati neku od tih manifestacija moći,što više to bolje.Najbolje je imati novac jer za razliku od ostalih manifestacija konstantno imaju direktnu korist od njega.
Тако је све, али када не испуњаваш њихове услове или када ти је то понижавајуће, можда је боље посветити се нечему другом. Зашто би се неко трудио да буде привлачан женама (читај: уваљивао себе у друштвене проблеме јер је то њима сехи, и жртвовао се ни због чега) ако никад неће бити ни са ким, боље је онда опустити се, мање радити, имати више времена за себе. Ако се неком играју игрице и пије пиво по цео дан, слободно може, радио то неко или не радио биће самац, али бар ће живети слободно како жели, за разлику од новца то су нематеријалне благодети.
 
Да је неко добио стан од родитеља или на било који начин, или да је наследио, био би привлачан женама без обзира што није уложио никакав труд за то, не мора нико да се правда ако је већ успешан, то је та логика. Радиш за минималац, незадовољан си, ти си неспособњаковић, ленштина и слично, радиш преко интернета, згрнеш велике паре и ниси плаћао порез јер ниси био видљив систему, ти си успешан, привлачан и много бољи од овог првог, или ако си неко на функцији и учиниш неку малверзацију у своју корист, ко то шиша, остварен си и успешан човек.

По ком основу тако сви ви сами живите? Имате своју сопствену некретнину на своје име и без хипотеке? И да ли ваше 'живети сам' укључује и живот са партнером и цимерима?

Шта је неко ко живи са родитељима и нема слободу од њих мање ирационалан од неке жене која трпи породично насиље? Она каже 'нема где' и нико се не обрушава на њу како је неспособна иако она најхитније мора да оде одатле, а с друге стране обрушавате се на остале који исто имају подједнако мале шансе да оду негде другде. Партнер се чак и бира, за разлику од родитеља. Или ово, трудиш се, немаш успех, ниси прихваћен, ниси имао среће, неуспешан си, улагао си труд и трпео си свашта за џабе, и сатанизују те због неуспеха иако неуспех ниси бирао, док ако пушиш деценијама као локомотива и оболиш од рака нико те не напада због тога а пушење јесте било твој лош избор. Зашто се некима нешто толерише и прашта а некима не?

Где је људима логика и правда?
 
Privlačniji je onaj koji je bolji frajer.

E sad da li bi se snajka udavala u neku nedođiju ili da živi u istoj kući sa taštom, to će malo teže da ide.
Ima veze.. :mrgreen:
Žali se jednom tako neki "usputni" lik u kafiću.. već odavno traži da se usreći, pa kako je vrag odnio šalu , bacio se i na net poznnastva..
Kaže, naletio na neki sajt gdje su neke žene osnovale grupu "usamljena srca".
POšaljem im ja sliku i expresno dobih odgovor; "toliko usamljene baš i nismo" :eek::hahaha::hahaha:
 
Мислио сам да ово буде тема за различите врсте случајева, пошто бих имао милион питања за жене.


Да ли је женама привлачнији мушкарац који је купио кућу у неком селу, у некој недођији, и где нема пуно земљишта, значи тај се одвојио од родитеља и не живи са њима и нешто је остварио у свом животу, али пошто је у том месту бог рекао довиђења тај мушкарац нема посао и нема начина да га ту нађе па га донекле помажу родитељи док им он даје мало пољопривредних производа,,,,,,, или мушкарац у граду који живи са родитељима од којих нема баш слободе али који има свој динар и уопште финансијски не зависи од родитеља а чак им и помаже око куће? Значи, само бирање између те две опције, нема уметање нечег трећег, значи, ко од њих двоје има више шанси код жена?
Живот у заједници не ваља никако. Овај први је на селу, а тамо има највише неожењених, а овај други живи са родитељима, што
је опет велики минус...
 

Back
Top