kakav je znak htela da mi da?

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Danas sam u polu praznom autobusu gledao devojku, stajala je negde blizu vrata ja sam sedeo. Bilo je vidno da je gledam i da mi se svidja.Neki ljudi su krenuli da izlaze a ona se uputila prema unutrasnjosti autobusa. I to polu praznog. Bilo je jos 100 mesta gde je mogla da se uhvati.

Uhvatila se ladno za drsku na mom sedistu. Znate kad sednete u autobusu pa naslon ispred vas ima drsku. Jednu ruku je stavila tu tako da sam mogao da vidim njenu saku , mogao sam i da je uvatim za ruku da sam hteo.

Sta ovo znaci kad devojka uradi???
 
Kada polu_prazan autobus za tebe postane do pola pun, umesto odgovora na pitanje dobices prelepu devojku na dar.
Prati tragove, posmatraj ptice... Da li se oglasila neka zver? Sve ima svoje znacenje i nista nije kao sto izgleda...
Mudre reci zborim...
 
Hm, nije lako odgonetnuti...
Sve mi se cini da joj je neka sila nalozila da se drzi za drzac. Rukom. Znak? Pokazala je da je u vlasti zakona fizike (ono o kretanju tela, inerciji itd...) pa ako postujes iste... mozda...nekada... nesto... bude....negde....
To ti je.
Ne brini previse, Vrhovni Scenarista je i onako sve vec uredio.
Poz. :)
 
Htela je da ti dochara da ima karijes na kechevima i okuzalnu plombu na shestici, pa ti se priblizila....:D

Velika moze da bude razlika izmedju onoga shto si video i onoga shto zelish da si video. Ti si video cicu koja laganim poskocima juri ka drzachu na lichno tvom sedishtu, a ona je prosto mozda krenula ka unutrashnjosti autobusa bez ikakvog cilja...A mozda i nije...indeed
 
Ako se vraćam kući basom - umorna sam i nervozna zbog toga što se vraćam kući basom.
Skrenem misli i razmišljam o tome šta bih trebala da uradim kad stignem.
Dešava se da se zagledam u neku osobu - ne zato što mi se sviđa nego zato što se slučajno tako potrefilo.
Onda gomila ljudi krene da izlazi baš na vrata koja su mi bliža i ja naravno, krenem ka pola praznoj strani kako bi izbegla bockanje baba laktovima i blagu paniku ljudi da slučajno ne ostanu u basu onda kad treba da siđu.
Nikad mi se nije svideo neko iz autobusa.
Nisam nikad obratila dovoljno pažnje na ljude unutra.
 
AcaBg82:
Danas sam u polu praznom autobusu gledao devojku, stajala je negde blizu vrata ja sam sedeo. Bilo je vidno da je gledam i da mi se svidja.Neki ljudi su krenuli da izlaze a ona se uputila prema unutrasnjosti autobusa. I to polu praznog. Bilo je jos 100 mesta gde je mogla da se uhvati.

Uhvatila se ladno za drsku na mom sedistu. Znate kad sednete u autobusu pa naslon ispred vas ima drsku. Jednu ruku je stavila tu tako da sam mogao da vidim njenu saku , mogao sam i da je uvatim za ruku da sam hteo.

Sta ovo znaci kad devojka uradi???

pa sto je nisi pitao sta joj znaci, kad si je vec tako vidno gledao?
to bi samo ona mogla da ti objasni sto se uhvatila za tvoju drsku :lol: :roll:
 
zvoncica86:
to znači da je devojka napravila prvi korak i prišla ti, a ti si samo smotano sedeo i ćutao. Što joj se nisi obratio,čoveče?!

Zato sto sam bio toliko umoran da su mi se oci sklapale. A i nisam bio siguran da mogu da se svidim nekoj u takvom stanju. Posle 7 sati ucenja i 2 sata teretane , sa ocima koje sam jedva drzao otvorene i cupavom frizurom posto sam se u teretani istusirao ali nemogu da se ocesljam.
 
AcaBg82:
Danas sam u polu praznom autobusu gledao devojku, stajala je negde blizu vrata ja sam sedeo. Bilo je vidno da je gledam i da mi se svidja.Neki ljudi su krenuli da izlaze a ona se uputila prema unutrasnjosti autobusa. I to polu praznog. Bilo je jos 100 mesta gde je mogla da se uhvati.

Uhvatila se ladno za drsku na mom sedistu. Znate kad sednete u autobusu pa naslon ispred vas ima drsku. Jednu ruku je stavila tu tako da sam mogao da vidim njenu saku , mogao sam i da je uvatim za ruku da sam hteo.

Sta ovo znaci kad devojka uradi???


..ja iskreno mislim da si istripovao... :)
 
AcaBg82:
Danas sam u polu praznom autobusu gledao devojku, stajala je negde blizu vrata ja sam sedeo. Bilo je vidno da je gledam i da mi se svidja.Neki ljudi su krenuli da izlaze a ona se uputila prema unutrasnjosti autobusa. I to polu praznog. Bilo je jos 100 mesta gde je mogla da se uhvati.

Uhvatila se ladno za drsku na mom sedistu. Znate kad sednete u autobusu pa naslon ispred vas ima drsku. Jednu ruku je stavila tu tako da sam mogao da vidim njenu saku , mogao sam i da je uvatim za ruku da sam hteo.

Sta ovo znaci kad devojka uradi???
mislim da je zelela da vidi koliki si dzentlmen... trebao si da joj ustupis mesto, pa da ti stojois drzeci se za sediste, a da se ona zamisli zasto si to uradio... mozda bi bila i hrabrija od tebe pa bi te pitala nesto... ali zasigurno bi izmamio osmeh
 
AcaBg82:
Nisam devojka je prisla i namestila se tako kao da je pa hmmm htela da je startujem.
Cak mi se cini da je autobus napustila malo razocarana bar se tako moglo videti po gestikulacijama.
pa kada si sve video i sve naslutio, sto pitas druge... ja sam vidovit i mogao bih da ti kazem, ali mi se ne rasipa talenat... budi sigurniji u ono sto zelis, a manje obracaj paznju na to sta drugi mozda zele... evo, sada sam jos pocao da delim savete... ccc.. sta mi je danas... odoh off-line...
 
AcaBg82:
Danas sam u polu praznom autobusu gledao devojku, stajala je negde blizu vrata ja sam sedeo. Bilo je vidno da je gledam i da mi se svidja.Neki ljudi su krenuli da izlaze a ona se uputila prema unutrasnjosti autobusa. I to polu praznog. Bilo je jos 100 mesta gde je mogla da se uhvati.

Uhvatila se ladno za drsku na mom sedistu. Znate kad sednete u autobusu pa naslon ispred vas ima drsku. Jednu ruku je stavila tu tako da sam mogao da vidim njenu saku , mogao sam i da je uvatim za ruku da sam hteo.

Sta ovo znaci kad devojka uradi???
Znaci da je htjela da joj gledas u dlan...
 

Back
Top