Kakav je to po vama savrsen muskarac ( fiz i psi )

simon:
E ovako moras da se kupas,seces nokte ,sisa i brijes bar jednom u mesec dana ----jeli to mnogo?:-)))))Salim se naravno moras da imas nesto u sebi sto ce zagolicati mastu suprotnog pola da pocne da te zamisla u kreveti ono u mislima svlaci i td.........
Ne bi bilo lose da das par karakteristika odgovarajuceg tipa muskarca, jer si ovako i suvise diskretna. Ja kad nesto zelim obavezno stavim do znanja sta mi treba. Tako da sa jedne strane olaksavam suprotnoj strani a sa druge omogucavam joj da me pozitivno iznenadi i ponudi vise. U svakom slucaju nisam ni ja za 100% transparentnost.
P.S. Ja tebe vec (u mislima) svlacim.
 
Oho, moje shvatanje o tome je sta vi DAME zelite postaje konfiskovanije u znatnoj meri. I pravo da vam kazem, veoma sam prijatno iznenadjen ovim odgovorima. Molim vas nastavite, jer necete pomoci samo meni nego i drugima koji zele da prosire svoj vokabular o tome sta vi zelite i na neki nacin zahtevate od nas.

Unapred hvala
 
Kristina:
Fizicki volim muskarce tamne kose i ociju, ne previse visoke ali dobro gradjene.
Psihicki:tajanstven, siguran u sebe, duhovit, kreativan, smeo, odlucan, inteligentan, strastven (ali u isto vreme i nezan),...
P.S. Fizicki izgled nije primaran!
Boko - ako postujes sve ovo iz prvog reda sanse su ti ogromne :-)))))) sala mala recimo "prijatna"spoljasnost jer iskreno dzabe devojke prosipaju fori kako je pamet najvaznije,pamet ne moze da te privuce ako on sedi za susednim stolim ili prelazi ulicu,tad primetis izgled a zatim idu maniri i IQ naravn
 
Tony:
Mislim kakav je to za vas zene savrsen muskarac. I psihicki a i fizicki. kakav treba da bude da bi sa njim pozelele da imate sexualne odnose_!##$@@
E ajde odgovorite jer ja stvarno ne mogu da procenim kako bi to trebao da izgledam da bih bio muska Pamela.
Tony, interesantno je da si postavio takvo pitanje. I kad bolje razmislim odgovor zna da bude prilicno problematican.
Sto se mene tice, muskarac koji bi mene privukao bi morao da ima NESTO. A to nesto bi se ogledalo u dobrom smislu za humor (p.s devojke, kazu da su duhoviti muskarci dobri u krevetu - provereno tacno, vervatno zato sto su mastoviti i kreativni), harizmi (naravno!), interesantnom licu (znaci da ima nesto sto bi me privuklo, prvenstveno muzevnost, savrsena lepota i/ili baby-face su mi odbojni). Potom, to bi znacilo i da razume MOJ smisao za humor, da voli filmove (igrane i crtane), da je inteligentan (sto bi dokazao razumevanjem mog smisla za humor, bas skromno od mene) i da je dobar covek i prijatelj.
U stvari mislim da je najvaznije da se skapiramo (sto ce verovatno biti uslovljeno gore navedenim karakteristikama).
 
Možda bi trebao da budeš iskren,one koje pobegnu u samom startu od tebe ti neće ni trebati.ako zaista želiš da budeš savršen muškarac onda to budi jednoj ženi njoj ćeš biti poseban i posvećen.univerzalni muškarac ne postoji i ako se budeš trudio to da budeš izgubićeš se u željama žena koje ni onako neznaju šta bi same sa sobom.I nezaboravi da je muškarac potreban ženi zbog zdravog razuma koji nažalost ona gubi što je starija
 
Tony:
Mislim kakav je to za vas zene savrsen muskarac. I psihicki a i fizicki. kakav treba da bude da bi sa njim pozelele da imate sexualne odnose_!##$@@
E ajde odgovorite jer ja stvarno ne mogu da procenim kako bi to trebao da izgledam da bih bio muska Pamela.

prvo i osnovno-savrsen muskarac ne postoji!! predlazem da zaboravis na "musku pamelu" i to kako da se dopadnes svima(ili bar velikoj vecini)jer ukusi se razlikuju, pa su male sanse da u tome i uspes.konkretno potebno je da lik ima pojavu,neki smek,..da zna da nasmeje i zabavi..za pocetak
 
Pa to je bas individualno! Mene licno vise privlace plavi, lijepi muskarci od lijepih, crnih. Ali treba da bude visok, cvrst, bez onog glupog stomacica za koji se muskarci uglavnom ufuravaju da ga zene vole, intelektualno jak, izrazenog smisla za humor, strastven i (cak) pomalo grub. Ivazno je kako izgleda, to pvo primjetis.
Eto momci, sad sretno!
 

Back
Top