Quantcast

Kakav Hi-Fi sistem imate kuci?

kwisko

Početnik
Poruka
46
Imam Eroica muzicki stub iz komponenti (deck, polu-profi pojacalo, equalizer, tuner, cd). Snaga 2x100W ili 4x50W. Dva dvosistemska zvucnika (sa bas reflexom) 2x100W i 2 trosistemska (pravila ih EI Nis) 2X80 W. Prikljuceni su zajedno (quadrophonic) tako da je zvuk dosta dobar. Imam u planu da u skorije vreme napravim jedno pojacalo sa elektronskim cevima i zamenima ga za svoj hifi istem.
Pozdrav

dino.

Zainteresovan član
Poruka
243
Znaci samo komp ti treba i za muziku i za bilo sta drugo znaci samo nabudjis zvucnike a ne da se foliram da imam stub visok 200 metara i zvucnike kada ih odvrnem do kraja cuje pola Novog Sada i okolina . Znaci jednostavno komp za svee probleme. :lol: :lol: :lol:

poTTa_13

Početnik
Poruka
15
Ja imam samo tranzistor ali sam zato bio na gajbi kod likova koji imaju 4 zvucnika od poda do plafona (+ gomilu nekih manjih)i brdo nekih komponeti za koje mislim da su bruka dobre jer su likovi zaludjenici.Oni slusaju jazz a znam da je on dosta zahtevan sto se zvuka tice.Eeee kako li bi zvucalo da na tom cudu pustis "Sunshine on Tokyo"

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.