Kakav glas volite?

Kakav glas najviše odgovara u obrazovnim emisijama?


  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Kakav glas vam više koristi kao vodeći u obrazovnim programima, muški tenor (visoki), muški bariton (niski) ili muški bas (Gorki list) ili ženski sopran (visoki) ili ženski alt (niski).



Meni najmanje pažnje oduzima muški bariton , najviše ženski sopran.
 
Ja voditelje retko slusam...najcesce pricaju gluposti..najgore je kad hoce da se prave duhoviti ko ona budala sa B92 na vremenskoj prognozi...od skora se malo smirio.
Glasao sam za zenski dubok al tu ne bi iso u krajnjost,nekako mi najintrigantniji zenstven al malo dublji.Naravno da ne bude truba.
 
Ženski alt,
muški bariton.

P.S. Ružan, iritirajući glas mi je odbojniji od neatraktivnog fizičkog izgleda... Znam, površna sam i idem da se stidim u ćošku - ali tako je. :roll: I ne samo glas, već način govora...
 
Zenski glasov vokali definitivno... najbolji su... ne kazem da nema dobrih muskih vokala, ali zenski su daleko bolji.
Moze i alt, moze i sopran, moze i mecosopran... i "teror"... Nesto kao Mahalia Jackson, Shamekia Copeladn, Etta Eames... ili sa druge strane Natalie Cole... debeli crnci - najbolji glasovi. Dakle, voleo bih jednu debelu crnkinju kaoj bi mi pevala citavog dana, neki akusticni blues (mogu i dve slajd gitare) ili gospel...
 
ima ona grupa...svojevremeno su imali hit...brackish...grupa je kittie...pa ona shto svira guitaru...crvene kratke kose...ona peva i pratjetji vokal...aaaahhhhh koooollko je dooooooobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...kad vikne be strong...huh...da urla deset minuta be strong be strong be strong...ejaqlacija
 
ja sam ovo lepio...al ja ovo moram ope...

a62vy.jpg
 
nikodim:
Zenski glasov vokali definitivno... najbolji su... ne kazem da nema dobrih muskih vokala, ali zenski su daleko bolji.
Moze i alt, moze i sopran, moze i mecosopran... i "teror"... Nesto kao Mahalia Jackson, Shamekia Copeladn, Etta Eames... ili sa druge strane Natalie Cole... debeli crnci - najbolji glasovi. Dakle, voleo bih jednu debelu crnkinju kaoj bi mi pevala citavog dana, neki akusticni blues (mogu i dve slajd gitare) ili gospel...
Svaka čast...:-) sve bih i ja to isto rekla, i fakat je da me neki glasovi prosto naježe, uglavnom su ¨obojeni¨ i baš specijalno prijaju mojim ušima. Čudno je to, mislim obzirom da ima puno predivnih pesama i fantastičnih izvođača koji odlično pevaju, ali... nije to to.



 
E neznam zasto al skroz mi je cool glas onog lika sa B92 sto prica kad su dokumentarne emisije ozivotinjama! mislim da lik radi extra posao, ima nekako zanimljiv ton!
Al najvise me nervira OGAVAN glas Rushke Jakic, i one Biljane sa City-a (kokoska)!
 
Cecilly:
Svaka čast...:-) sve bih i ja to isto rekla, i fakat je da me neki glasovi prosto naježe, uglavnom su ¨obojeni¨ i baš specijalno prijaju mojim ušima. Čudno je to, mislim obzirom da ima puno predivnih pesama i fantastičnih izvođača koji odlično pevaju, ali... nije to to.





To su karajnje energicni i jaki glasovi, koji bukvalno nose sve pred sobom. Ne znam koliko si slusala gospel, norocito neke od solista iz takvih horova (uglavnom zenski vokal)... Straota jedna kako te zene pevaju, da se smrznes...
 

Back
Top