Kakav donji veš nosite?

Gacerone moraju da budu pamuk!
Mogu da navucem sintetiku zarad nekih igrarija, kad se to skine za par minuta
Ali za svakodnevno nosenje samo pamuk

E pre neki dan sam u lindi uzela ovaj model, mnogo su dobre, udobne za svaki dan a lepe su nezne i sexi
Nisam nikad lindine gacke uzimala do sad, bas sam zadovoljna, uzecu jos

https://offers.kd2.org/en/mt/lidl/pekWz/
Супер су им гаће.

И чарапе. И најлон дуго трају.
 
Ovo je jedino lose u svemu tome...Zasto ne nosis, ako si vec kupovala? Ok da imas jedan komplet za 'daj Boze' ali jedan je zivot....

Da, skoro procitah vic, u cemu je razlika izmedju ves u mladosti i vesa u starosti.
Kad smo mladi, oblacimo lep ves za daj boze, a kako starimo za ne daj boze.

Ma meni je sav donji veš za “daj Bože” (iako baš i ne da), nosim ja to svakodnevno tako zbog sebe… da mi bude fino raspoloženje, nego previše sam nakupovala.
 
Kakav veš nosite ispod garderobe u svakodnevnici ?

Da li obično pamucni ili Dessous?

Pitam jer poznajem tako jednu dobricu ali po meni otkačenu žensku

Ona uopšte ne nosi obicni veš, juče diže majicu da mi pokaže brusthalter koji je nedavno kupila

Pitam ja “ zar to nije više ovako za noć „

Kaže ona u nje je cijeli veš takav
I u bolnicu da krene ona nema drugi




Pogledajte prilog 1113999

Opa...neka, zasto da ne...

Zatocenik toliko osetljive koze da po skidanju skijaskih pantalona od struka nanize imam boju obarenog jastoga.
Ni nakit, osim zlata, ni kozna narukvica od sata...samo na sat - dva.
Brus nosim ali imam loptast oblik koji "viri" sa strane pa me zice "seku" i to mi pravi frku. Nosim one svilenkaste, bez zica koji se ne vide ispod uskih i laganih stvari. Nisu mozda privlacni ali ja ih obooozavam.
Planiram rasprodaju unapred:lol:

Kod kuce volim njihove majice, tankih bretela (uvek tanke zelim), poluprovidne su i uzane a ne osecam ih uopste koliko su lagane.
I ispod dzempera nosim kamisole, svilene, tanusne jer me vuna bocka a ne mogu bez...kako da kazem pristojno...iritiram bradavice pa mi neka zastita godi...

He...nasla sam sve...ovo je moj zlatni rudnik vesa...a povoljni su sasvim, dostupni.

032819-irina-shayk-intimissimi-lead-2000.jpgirina-shayk-u-novoj-intimissimi-fibers-kampanji.jpgIrina-Shayk-Intimissimi50021.jpg49A24B5000000578-5441483-image-a-18_1519753051731.jpg
 
Kakav veš nosite ispod garderobe u svakodnevnici ?

Da li obično pamucni ili Dessous?

Pitam jer poznajem tako jednu dobricu ali po meni otkačenu žensku

Ona uopšte ne nosi obicni veš, juče diže majicu da mi pokaže brusthalter koji je nedavno kupila

Pitam ja “ zar to nije više ovako za noć „

Kaže ona u nje je cijeli veš takav
I u bolnicu da krene ona nema drugi




Pogledajte prilog 1113999
prljav
menjam kad počne svrab
miris ignorišem
 
oslobodjen si daljneg komentarisanja
meni nisu jasni oni i nisu jasne one kad odgovore jednom da imaju.posle šta da dodaju?

jedva čekam da kačimo fotke, evo imam 4 para prljavih u kesi ispod kreveta, ne uključujem mašinu dok ne sakupim 3 kile veša, skup Ariel

Opa...neka, zasto da ne...

Zatocenik toliko osetljive koze da po skidanju skijaskih pantalona od struka nanize imam boju obarenog jastoga.
Ni nakit, osim zlata, ni kozna narukvica od sata...samo na sat - dva.
Brus nosim ali imam loptast oblik koji "viri" sa strane pa me zice "seku" i to mi pravi frku. Nosim one svilenkaste, bez zica koji se ne vide ispod uskih i laganih stvari. Nisu mozda privlacni ali ja ih obooozavam.
Planiram rasprodaju unapred:lol:

Kod kuce volim njihove majice, tankih bretela (uvek tanke zelim), poluprovidne su i uzane a ne osecam ih uopste koliko su lagane.
I ispod dzempera nosim kamisole, svilene, tanusne jer me vuna bocka a ne mogu bez...kako da kazem pristojno...iritiram bradavice pa mi neka zastita godi...

He...nasla sam sve...ovo je moj zlatni rudnik vesa...a povoljni su sasvim, dostupni.

Pogledajte prilog 1114823Pogledajte prilog 1114824Pogledajte prilog 1114825Pogledajte prilog 1114826
aaa počeli smo kačimo gaće, sad ću ja moje
 
meni nisu jasni oni i nisu jasne one kad odgovore jednom da imaju.posle šta da dodaju?

jedva čekam da kačimo fotke, evo imam 4 para prljavih u kesi ispod kreveta, ne uključujem mašinu dok ne sakupim 3 kile veša, skup Ariel


aaa počeli smo kačimo gaće, sad ću ja moje


nemoj mi rushiti temu
ova tema nije predvidjenja sa komentare te vrste
 
jel kažem ja - provincija, turska kasaba
sad se tu otimaju crnogorci i bosanci ko će više kvadrata da kupi
jer kad si u centru uvek ima nekog dešavanja
izuvanje obavezno kao u Turaka

Turske kasabe su manji kič od centra BG.

Inače to izuvanje je generalno normalno, možda negde gde je neki fensi narod tipa Holivud ili neki buržuji nije, ali radnička klasa u celom svetu praktikuje da nosi drugu obuću u kući. Nije samo turski običaj.
 
Turske kasabe su manji kič od centra BG.

Inače to izuvanje je generalno normalno, možda negde gde je neki fensi narod tipa Holivud ili neki buržuji nije, ali radnička klasa u celom svetu praktikuje da nosi drugu obuću u kući.
Zato što u Njemačkoj radi dosta Turaka
U Srbiji ti to radi onaj ko više ceni svoju potrošnu krpu od tepiha nego tebe kao ličnost jer nena papuče da ti obezbedi
Iebo takve
 
Па коме се не свиђа нека се жени Немицом која се са 25 растроћка и пусти бркове.
Зато Немци наше жене држе као мало воде на длану. Ем су добре домаћице ем пристојно изгледају дуго (читај и са 50 можемо да уђемо у секси веш :mrgreen:).
 
turski običaj je turski običaj
a i praktikujemo turski model braka
na zapadu će supruga tegliti nezaposlenog muža iz ljubavi, balkanska sultanija iz Kaludjerice - jok! :lol:

Nije turski običaj nego samo običaj.

Na kom Zapadu se to dešava? Žena obično šutne muža pre nego što deca krenu u vrtić i živi od alimentacije i eventualno pola radnog vremena.

Turski model je da se ne razvodi zbog sramote, a Zapadni da se (ne)razvodi zbog finansija, kakva crna ljubav :lol:

p.s.

I što reče @86bogomoljka žene na Zapadu ne liče ni na šta, a one koje dobro izgledaju imaju previsoke kriterijume (čitaj treba ti debeo novčanik za njih). Kod nas još i može da se desi da neki sirotan ima lepu ženu.
 
Poslednja izmena:
Nije turski običaj nego samo običaj.

Na kom Zapadu se to dešava? Obično šutne muža pre nego što deca krenu u vrtić i živi od alimentacije i eventualno pola radnog vremena.

Turski model je da se ne razvodi zbog sramote, a Zapadni da se (ne)razvodi zbog finansija, kakva crna ljubav :lol:
videla si ti zapada izmedju reklama na Pinku vidim ja

nezapisleni na Zapadu imaju podršku države 3 godine crna sultanijo

ako tako nastaviš teško će se udaš
ima danas i gotova jela i perionice na svakom ćošku ne treba žena
a za one stvari eto ima i gej udruženja, nema začeća, nema alimentacije, ima side...
 

Back
Top