Kakav donji veš nosite?

Bas ću je pitati

Ali ne izgleda mi da perucia na ruke

Imaju sve mašine program pa i za tu vrstu vesa

Ali eto mene zanima da li se to nosi bas svaki dan

Misim ja sam generacija koja strahuje da će pasti slomiti nogu i zaglaviti u bolnicu moraš skinuti pantalone a ono cipka tregeri hateri i šta znam još
sta je lose da te vide u u lepom sexey vesu, sve i u bolnici da zavrsis? mislis sestre i lekar to nisu videli? i
inace volim lep sexy ves, gace doduse ne moraju biti po ceo dan kozne ili od lateksa, to se zna kako prijanja i kada se nosi. Ali saten, pamuk sa kombinacijom cipke je oket

Не могу да замислим да лети имам ишта на себи. Углавном се ни не покријем. Евентуално пред јутро преко крста :lol: и то не увек него када је свежије.
to je i meni sjajno za spavanje, leti i zimi i uvek, ali nije prakticno za ostale dnevne aktivnosti.
 
sta je lose da te vide u u lepom sexey vesu, sve i u bolnici da zavrsis? mislis sestre i lekar to nisu videli? i
inace volim lep sexy ves, gace doduse ne moraju biti po ceo dan kozne ili od lateksa, to se zna kako prijanja i kada se nosi. Ali saten, pamuk sa kombinacijom cipke je oket


to je i meni sjajno za spavanje, leti i zimi i uvek, ali nije prakticno za ostale dnevne aktivnosti.
Па за спавање, да.
Зими не могу, јер се ритам и откријем. Али лети не могу да замислим да спавам обучена.
 
Kakav veš nosite ispod garderobe u svakodnevnici ?

Da li obično pamucni ili Dessous?

Pitam jer poznajem tako jednu dobricu ali po meni otkačenu žensku

Ona uopšte ne nosi obicni veš, juče diže majicu da mi pokaže brusthalter koji je nedavno kupila

Pitam ja “ zar to nije više ovako za noć „

Kaže ona u nje je cijeli veš takav
I u bolnicu da krene ona nema drugi




Pogledajte prilog 1113999
Drugarica ti baš fura "Batwoman" style! 😁
P.S.Ofc, nosim pamučni.
 
Gacerone moraju da budu pamuk!
Mogu da navucem sintetiku zarad nekih igrarija, kad se to skine za par minuta
Ali za svakodnevno nosenje samo pamuk

E pre neki dan sam u lindi uzela ovaj model, mnogo su dobre, udobne za svaki dan a lepe su nezne i sexi
Nisam nikad lindine gacke uzimala do sad, bas sam zadovoljna, uzecu jos

https://offers.kd2.org/en/mt/lidl/pekWz/
 
Mislim od pola, na engleskom sex (ne kao akcija nego kao bioloska odrednica) bata- seka itd.. :rtfm:

Znači nije od pola gola nego je sex. Lepo si to objasnio, hvala ti! :lol:


Inače meni je jedan moj dečko rekao da nemam lep donji veš i od onda sam se utripovala i kupovala… pa sad kad umrem u testament mogu da ostavim kolekciju donjeg veša, s obzirom na to koliko je para u nju uloženo, većina nenošeno.
 

Back
Top