Kakav donji veš nosite?

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.171
Kakav veš nosite ispod garderobe u svakodnevnici ?

Da li obično pamucni ili Dessous?

Pitam jer poznajem tako jednu dobricu ali po meni otkačenu žensku

Ona uopšte ne nosi obicni veš, juče diže majicu da mi pokaže brusthalter koji je nedavno kupila

Pitam ja “ zar to nije više ovako za noć „

Kaže ona u nje je cijeli veš takav
I u bolnicu da krene ona nema drugi

B584C89C-C4BE-4A03-8751-B423291ADBEC.jpeg

Indigo3

Poznat
Poruka
9.505
Pazi, u narodu kruži od davnina izreka za daveže od ljudi:
Dosadan kao tesne gaće!
Dakle, važno je da nisu tesne, a ni estetski nije dobro, što ne znači da treba da se uzimaju par brojeva veće... Tad je to skoro isto dosadno kao kad su tesne, ali ipak malo manje, a estetski... ne zna se šta je gore!
Važno je pogoditi svoju veličinu.
Ja sam novopečeni šnajder, pa ako Bog da, sama sebi ću i donji veš da šijem uskoro.
I, šta je ovo ''donji veš'', a slika ''gornjeg''?
:zcepanje:

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.171
Pazi, u narodu kruži od davnina izreka za daveže od ljudi:
Dosadan kao tesne gaće!
Dakle, važno je da nisu tesne, a ni estetski nije dobro, što ne znači da treba da se uzimaju par brojeva veće... Tad je to skoro isto dosadno kao kad su tesne, ali ipak malo manje, a estetski... ne zna se šta je gore!
Važno je pogoditi svoju veličinu.
Ja sam novopečeni šnajder, pa ako Bog da, sama sebi ću i donji veš da šijem uskoro.
I, šta je ovo ''donji veš'', a slika ''gornjeg''?
:zcepanje:
4CFAE2DB-B438-4697-8B52-0C705E1D7052.jpeg

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.171
Ova je Gladijator by Russel Crowe fan.
Nepraktično... mora ručno pranje.

Bas ću je pitati

Ali ne izgleda mi da perucia na ruke

Imaju sve mašine program pa i za tu vrstu vesa

Ali eto mene zanima da li se to nosi bas svaki dan

Misim ja sam generacija koja strahuje da će pasti slomiti nogu i zaglaviti u bolnicu moraš skinuti pantalone a ono cipka tregeri hateri i šta znam još

Indigo3

Poznat
Poruka
9.505
Misim ja sam generacija koja strahuje da će pasti slomiti nogu i zaglaviti u bolnicu moraš skinuti pantalone a ono cipka tregeri hateri i šta znam još
Ili jesi, ili nisi. Tigar! Leopard! Jaguar! Grrr! :zcepanje:
Ja, da me udari nešto na putu i završim u bolnici, najmanje bih se stidela svog veša.
Svašta!
Ko nema i ne može, neka je i pocepan, ali neka je zakrpljen i čist!

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.813
Desouss.

Uzela sam satensku bebi dol pidzamu ove boje samo mnogo lepsu, sa lepsom cipkom i zanimljivim secenjem na ledjima. Sad mi je krivo sto nisam uzela i crni kompletic, ali to se moze ispraviti.
Samo da se setim u kojoj je to radnji bilo. :) Ulazila sam iz jedne u drugu, znam gde je otprilike.

F6433728-0C13-4964-BA45-8A9DF0FB4D81.jpeg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.