Kakav čudan spoj, Hrist i ubice

the Hound of Ulster

Primećen član
Banovan
Poruka
855
Da mi je samo znati iz kog dela svog iskustva iskopashe patrijarhalnost? Foliranti, bre, sve su to bivsi Titovi pioniri izvestaceni u imitaciji srpskog do apsurda. Jednom zapazih kako neki njihov govornik u nekom tv duelu u sred studija prospe kao malo vodice na zemlju za mrtve valjda, sta li...missim, smesno mi bilo. Garant zaboravi da prospe kad nategne pivce u diskoteci. :roll:

Haha, pa tesko da su Titovi pioniri kad imaju po dvadesetak godina.

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
Daj im desetak miliona dolara kao Otporu, pa da vidimo.

Osim para, ima tu josh jedna stvar cenjeni kolega... podrshka u narodu. Otpor je to u potrebnom trenutku imao, a ovi nemaju... a nemaju ni jasno definisane ciljeve... znaju shta nece, ali ne i shta hoce... e zato bi videli samo koliko piva i rakije moze da se kupi za deset miliona dolara. z:lol:

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
Pa lazu pi*ke, poshto realno sve se radilo oko toga da Sloba nije hteo da se odrekne Kosova i da se preda Amerima, a onda su oni pocheli da gadjaju. Posle nekog vremena, Sloba i dalje nije hteo da se preda Amerima, ali narod jeste... i je*iga tako je smaknut Sloba, da situacija nije bila takva kakva jeste, tj. da nije bilo bombardovanje, mogli bi da ga duckaju otporashi i sa sto miliona americhkih dolara... e sada tachna je i potpuno logichna ova tvoja prva rechenica... znachi ja sam se u prethodnom postu pogreshno izrazio... otpor nije imao podrshku u naradu sam po sebi... vec je imao narod pored sebe da gura u istom smeru... poklopile se kockice, shta znam... svakako, mnogo je loshe biti americhki placenik... z:cry: nije trebalo to da urade slepci, makar ovako sa vremenske distance... ali opet, mnogi pre njih takodje su chinili greshke... sve je to o5 nekako povezano... jedna greshka iznudi drugu olako... i dok se okrenesh, u sr*nju si iz koga ne mozesh bash tako lako da se izvuchesh...

Saengerin M

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
250
...ili kako hristoljubiva organizacija za premlaćivanje slabijih od sebe, populariše među srbskom omladinom, dilere droge, ubice i kriminalce kao što je Legija, nose njihove slike u prirodnoj veličini, i uopšte promovišu način života propalica sa margina društva, koji direktno podrivaju njihovu svetu srbsku državu dilovanjem droge, i svakoraznim kriminalom.Dakle, ako ovde ima obrazovaca i njinih simpatizera, neka objasne kakve veze ima Legija kao simbol sa pravoslavljem, i hristoljubljem?

obraz-legija1.jpg

dakle...

Ja "Obraz" ne uzimam za ozbiljno, to su nafurani klinci i latentni homoseksualci sa nejasnim nacionalnim identitetom, a posebno bih rekla iskompleksirani po svakom osnovu. Meni se nabacivao jedan tip iz "Obraza", rekla bih da je izbeglica, odn. pomodni nazovi Srbin, koji je u stavri Hrvat, pravoslavne vere, naravno, patriota dok ne zapuca i pocne on meni da valja pricu. "Mi smo ovakvi, mi smo onakvi. Papa nece nikad doci u Srbiju, Amerika nas truje, Rusi su nasa braca, ****** su iz Holandije, Krajina je srpska (:hahaha: :hahaha: :hahaha:) spasice nas Putin, ne damo Kosovo, to je nasa sveta zemlja. ". A ja njega pitam: "Je li, Srbine? Jesi li ti nekada bio na Kosovu?" Kaze on: "Nisam", a "Jesi li nekada posetio manastir Krusedol?", a on meni kaze: "Pa, kazem ti, gluperdo zenska, da nikada nisam bio na Kosovu." Ja sam tada shvatila koliko je sati u njegovoj glavi, ali i kod svih iz "Obraza". Oni u stvari, sem tog clanstva, nemaju drugog "Obraza".

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
35.101
...ili kako hristoljubiva organizacija za premlaćivanje slabijih od sebe, populariše među srbskom omladinom, dilere droge, ubice i kriminalce kao što je Legija, nose njihove slike u prirodnoj veličini, i uopšte promovišu način života propalica sa margina društva, koji direktno podrivaju njihovu svetu srbsku državu dilovanjem droge, i svakoraznim kriminalom.Dakle, ako ovde ima obrazovaca i njinih simpatizera, neka objasne kakve veze ima Legija kao simbol sa pravoslavljem, i hristoljubljem?

obraz-legija1.jpg

mada je ovde vožd Obraza dobio dobar savet:

dakle...

A koga su to oni ubili???????

Ghost65

Zainteresovan član
Poruka
307
A ja njega pitam: "Je li, Srbine? Jesi li ti nekada bio na Kosovu?" Kaze on: "Nisam", a "Jesi li nekada posetio manastir Krusedol?", a on meni kaze: "Pa, kazem ti, gluperdo zenska, da nikada nisam bio na Kosovu." Ja sam tada shvatila koliko je sati u njegovoj glavi, ali i kod svih iz "Obraza". Oni u stvari, sem tog clanstva, nemaju drugog "Obraza".

Прејако :hahaha::hahaha::hahaha:

M-1980

Iskusan
Poruka
6.822

obraz-legija1.jpg

mada je ovde vožd Obraza dobio dobar savet:

dakle...
ucili su od brace po Hristu, "dragim" nam katolicima...ani vrlo uspesno kombinuju ta dva naizgled nespojiva pitanja ...eheheh z:mrgreen: (i to vrlo dugo )

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.