• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kakav čudan spoj, Hrist i ubice

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.187
Просветли нас ? Колко видим ти си тај који труби по форумима, имаш 5 000 порука.

6000. Ja ne trubim uludo i ne junačim se iza tastature. A to sa nalaženjem, batali. Toliki su hteli da se nađu sa mnom, mislim patriote, pa kad im kažem da se nađemo, ali u tom slučaju jedan od nas više neće pisati po forumima, naprasno prestanu da me smaraju.

Велики Штрумпф

Zainteresovan član
Poruka
310
Не да је лако, него је најлакше. А ту су Образ и остали најјачи.

Ма дај молим те. Па нико озбиљан кога знам ни не пише по форумима. Мислим узме понекад ,као и ја ,али није залуђен као неки.

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Eto, vidis mene zabole i za Mladena i za Obrada... kad njihove akcije nemaju nikakav siri znacaj u Srbiji. I svi projekti Obraza se svode na kojekakva okupljanja od dvesta trista ljudi i na tim okupljanjima se obicno neke dileje istaknu da televizije imaju po cemu da ih blate i to je to. A da ne spominjem tek to sto pola projekata su smislili tako da su iz aviona ocito politicki nekorektni upravo prema Srbiji.
Mnogo je to komplikovano objasnjavati putem foruma i nemam bas strpljenja za to, priznajem.

Tikve su tikve i ko im je kriv sto ih posle ocrne mediji kad ne umeju da osmisle nista smisleno do klosharenja po ulicama.

Vise doprinesu od Vlade Srbije.... :roll:

A kakve oni promene da donesu kad cim ih vide rasteraju ih i niko njih nista ne pita, oni ce da traze nesto od Tadica da se promeni????!

Ma dobro.

nocna mora

Zainteresovan član
Poruka
338
Dete, ne lupetaj.

http://www.mondo.rs/tg1810/Foto/

JSO je osnovan 4. maja 1991.

U bre ciko...Pa toliko iskustvo a ceda i djiki da idu tamo na noge dezerteru?? JSO je ucestvovala u ratnim dejstvima po Kosovu dok su ovi(specijalci) koje navodis nosli crne naocare, cuvali ministre i trenirali na 13.maju u Zemunu.Cast Izuzetcima naravno.Ti mozes nekog da nevolis to je tvoja stvar,ali da ga zbog toga nipodastavas da jednu takvu jedinicu nazivas skupom diletanata,dezertera i kukavica govori da si ostrascen

Poslednja izmena od moderatora:

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.187
U bre ciko...Pa toliko iskustvo a ceda i djiki da idu tamo na noge dezerteru?? JSO je ucestvovala u ratnim dejstvima po Kosovu dok su ovi(specijalci) koje navodis nosli crne naocare, cuvali ministre i trenirali na 13.maju u Zemunu.Cast Izuzetcima naravno.Ti mozes nekog da nevolis to je tvoja stvar,ali da ga zbog toga nipodastavas da jednu takvu jedinicu nazivas skupom diletanata,dezertera i kukavica govori da si ostrascen a ostrascen covek pa bilo zbog cega mora biti....GLUP

Nisu mu išli na noge, nego da ugovore prestanak njegovih gluposti. A što je on tada plakao kao dete i pretio da će da se ubije?
A opet ti kažem, meni svejedno, ali nemoj to o Kobrama, SAJ i JSO da pričaš napolju, možda naletiš na nekog člana SAJ ili Kobri, pa bude belaja.Ovde raspredaj koliko hoćeš, koga briga.

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.187
Nije to glupiranje nego izrazavanje nezadovoljstva.

Sad, ybg, ne moze svakom CIA da da logisticku podrsku, plati seminare, osmisli simbole i sve to. Neko mora i ovako, samoinicijativno, amaterski i sirotinjski da agituje.

Kako da ne. Da nije možda posredi što nemaju uporište u narodu? Koliko ljudi se pojavi na njihovim "akcijama"?

crveni oblak

Elita
Poruka
19.116
Nije to glupiranje nego izrazavanje nezadovoljstva.

Sad, ybg, ne moze svakom CIA da da logisticku podrsku, plati seminare, osmisli simbole i sve to. Neko mora i ovako, samoinicijativno, amaterski i sirotinjski da agituje.

To su klinci, nisu obucavani. Imaju entuzijazam i to je to.

I opet sve moze to biti mnogo pametnije da je pametnih glava, a pametne glave ne idu na seminare jer su svi ti seminari zatupljujuci i debilni. Logisticka podrska, ma daaaj, eto im mobilni u rukama, dovoljno je za organizaciju i najveceg zamislivom prosrpskog projekta. Materijal je minorna stavka i za to se lako nadju pare i? Veruj mi... agitacija se radi, kad je dobro osmisljena, sa velikim brojem ljudi i sa jako malo para. :rtfm:

A da su zamlaceni klinci, to si u pravu. Zato i lutaju.

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.187
Mozda mislis na uporiste u americkom narodu? Obrazu i slicnima budzet ne puni NED kao nekoj drugoj debilani pre deset godina - i jednoj partiji i dan-danas.

Zašto misliš da NED bilo kome puni budžet? Mislim na srpski narod, koji je KONAČNO počeo da obraća pažnju na realne, svakodnevne stvari i gleda kako će i od čega živeti.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.